Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 496937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1365 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:08:53 pm »
true

Offline Koalar

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1366 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:11:49 pm »
Nie wiem co jest grane... powinno się otwierać: http://i44.tinypic.com/244tbfr.jpg

W tekście konkursu widać taki link (działający):
http://i44.tinypic.com/244tbfr.jpg
Ale podpięty jest taki (niedziałający):
http://oi39.tinypic.com/2iw7mdw.jpg

<gwizdze_melodyjke_z_archiwum_x>
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline skil

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1367 dnia: Kwiecień 17, 2012, 12:51:58 am »
próbowałem załadować kilka razy, ale żaden się nie wyświetlał dzisiaj. nie wiem czemu tak jest..
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1368 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:27:06 pm »
'Gadka Szmatka' - 'GadKaszmatka' tribute?

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1369 dnia: Kwiecień 24, 2012, 06:17:41 am »
naturalnie. premiera za pasem w końcu. ;)

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1370 dnia: Maj 07, 2012, 08:07:09 am »
ktoś wie czemu konkurs wymiera?

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1371 dnia: Maj 07, 2012, 09:26:45 am »

faktycznie, nie ma co lekceważyć objawów.


może warto pomyśleć o jakichś wydarzeniach/działaniach promocyjnych? ja na Lubelskich Spotkaniach z Komiksem chciałbym wspomnieć coś o KaNaPCe - nie wiem czy przyciągnie to paskowiczów, ale zawsze coś :)


a jeśli powodem jest brak dyskusji, to dyskutujmy!


Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1372 dnia: Maj 07, 2012, 09:49:02 am »
Wymieranie tego konkursu to (od dłuższego czasu) sprawa tak silnie związana z nim jak same paski komiksowe.
Czasami bardziej zastanawia mnie dlaczego on dalej trwa. I tak naprawdę jedynym (jak dla mnie) wytłumaczeniem dalszego funkcjonowania konkursu jest upartość paru osób ze szczególnym uwzględnieniem @pszrena. Myślę, że w sumie to należą Mu się spore podziękowania.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1373 dnia: Maj 07, 2012, 11:46:04 am »
wow, bardzo mi miło, ja też dziękuję że tyle wspólnie pasków zrobiliśmy (no i pamiętajmy o całej serii Bobota! :) ). ale tak dodam, że to po prostu nałóg, trochę dziwnie się czułem jak np. były dwutygodniowe edycje i nie było czego podliczać w piątek czy sobotę w środku dłuższej edycji :(


oczywiście sam bym nic nie zdziałał, wiele osób tu wnosi wiele (ja tylko tworzę tło dla profesjonalistów - chociaż czasem staram się wpychać trochę głębsze zagadnienia do swoich pasków :) ). każdy wkład się liczy, jest wrzucanie pasków, jest ocenianie, czasem komentowanie, no i w ogóle - wyświetlenia (kilkaset każda edycja ma - to też coś :) ).


boję się to napisać - ale oczywiście pamiętajmy, że nie warto tego robić na siłę. jak uznacie, że warto zrobić jakieś zmiany, to sprawę warto przemyśleć :)


fajnie że gildia i jej administratorzy przychylnie patrzą na KaNaPKę - a czasem nawet są informacje na stronie głównej! wiadomo, z nagrodami różnie wychodziło (ale generalnie pozytywnie), z włączaniem do konkursu innych podmiotów - zwykle gorzej. chociaż, jakby powiązać KaNaPKę z jakimiś festiwalami, po prostu jako konkretne panele dyskusyjne czy coś takiego, to czemu nie :)


to już żartem, ale przydała by się jakaś praca naukowa/zbiór prac na temat naszego konkursu :). albo promocja w wysokonakładowych tygodnikach (byle odpowiedni target był, kulturalny i fajny). :)


w sumie, do czego dążymy? do sławy? niektórzy już komiksową mają. zaczynało się od doskonalenia warsztatu, teraz motywacją często są większe projekty (np. że po roku ma się kilkadziesiąt pasków, jeśli konkurs traktować jako motywację)... u mnie nałóg, ale mam nadzieję że u ludzi jest też zabawa, (o adrenalince nie mówię, chociaż czasem pewnie jest).


czy na facebooku mamy wystarczającą promocję?

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1374 dnia: Maj 07, 2012, 11:53:06 am »
to, że to się trzyma kupy tylko dzięki pszrenowi to widać gołym okiem. Mnie zastanawia jedna rzecz - jakiś czas temu było około 10 osób. Teraz jakaś posucha straszna. Tematy fajne, przystępne, co się stało. Jakiś okres maturalny w  szkołach, czy co. :D

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1375 dnia: Maj 07, 2012, 03:56:44 pm »
Don't give up!

Offline skil

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1376 dnia: Maj 07, 2012, 04:00:14 pm »
zamierzam paskować, ale teraz przez długi weekend się zaciąłem nieco :)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1377 dnia: Maj 07, 2012, 08:52:39 pm »
ja sie podobnie jak harek dziwie, ze ten konkurs jeszcze istnieje. mysle, ze konkurs po prostu nie jest ani ciekawy ani popularny. a dlaczego tak jest? moze to przez to, ze to polska.
amator kanapek.

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1378 dnia: Maj 08, 2012, 04:57:16 pm »
ja sie podobnie jak harek dziwie, ze ten konkurs jeszcze istnieje. mysle, ze konkurs po prostu nie jest ani ciekawy ani popularny. a dlaczego tak jest? moze to przez to, ze to polska.
Ja bym powiedział "na odwrót" - Konkurs jest ciekawy, a nie jest popularny, bo to polska.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1379 dnia: Maj 08, 2012, 05:07:23 pm »
Ja bym powiedział "na odwrót" - Konkurs jest ciekawy, a nie jest popularny, bo to polska.
Jeśli zagłosujesz, graves, to stanie się trochę bardziej popularny. :D

 

anything