trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 496950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1425 dnia: Czerwiec 30, 2012, 07:36:12 pm »
O fajnie nie namierzyłem jeszcze tego kibicowania.
Tak na prawdę od jutra trochę urlopuję. Mam nadzieję, że nadejdzie wyjazdowa wena i w końcu ruszę z poważniejszymi projektami "księżycowego chłopca".

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1426 dnia: Lipiec 01, 2012, 05:28:04 pm »
wiecie jak to jest. je się te kanapki i je, mówi się, że ta już będzie ostatnia, no i znowu człowiek wraca i znowu je. tym razem na serio staram się rzucić to, jeśli można, proszę nie kusić mnie, to jest dla mnie zbyt wykańczające. chociaż oczywiście wiem, że to z bardzo dobrej woli, no i kanapkę bardzo dobrze oceniam i życzę jej jak najlepiej.
Ech, założę się, że decyzja została podjęta właśnie teraz przez tę kilkudniową apokalipsę na forum, co? :sad:

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1427 dnia: Lipiec 01, 2012, 07:04:47 pm »
tak, odebrałem to jako znak! ta pustka, uczucie, że nic nie da się zrobić. ale please, nie myślcie o tym źle. jeszcze bym zebrał "ulgę" (a po drodze mogę podliczyć "strych"), ale potem zabieram się za inne projekty.
 
bardzo zachęcam do wymyślania do "ulgi" różnych tekstów.
 
na razie mam takie:
 
----------------------
ULGA
- normalny?
- nie, jestem studentem.
 
------------
Żeby ulżyło, musi boleć.

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1428 dnia: Lipiec 06, 2012, 07:13:04 am »
pozwoliłem sobie przejąć pałeczkę od pszrena. przynajmniej w kwestii podliczania punktów.

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1429 dnia: Lipiec 06, 2012, 07:20:39 am »
super, wielkie dzięki!


i zapraszam do paskowania w uldze :)

Offline MateuszSkutnik

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1430 dnia: Lipiec 06, 2012, 08:21:46 pm »
sie wie. Gwoli scisłości - podliczenia będę robił w piątki - żądnego poźniej ewentualnego doliczania nie będzie.
Czasy wesołej anarchii za rządów pszrena skończyły się. :D

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1431 dnia: Lipiec 16, 2012, 11:40:29 am »

Weak Inker

  • Gość
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1432 dnia: Lipiec 16, 2012, 12:09:28 pm »
O masz. Przepadły mi dwie edycje konkursu, bo myślałem, że forum nadal nie działa.  :doubt:

Offline nesumi

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1433 dnia: Lipiec 19, 2012, 04:20:51 pm »
Dwa pierwsze kadry wymiataja, nesumi! :smile:

Dzięki za dobre słowo, Dariuszu.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1434 dnia: Sierpień 06, 2012, 11:20:24 am »
nexus zrobil jednokadrowke, nie myslalem, ze ktos w tym konkursie sie jeszcze na to zdecyduje. mimo, ze regulamin to dopuszcza to trudno mi o tym myslec jako o pasku komiksowym.
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1435 dnia: Sierpień 07, 2012, 10:46:36 pm »
Coś nieco o 'podwórku'. Generalnie paski na rozsądnym poziomie.
nexus6 - jeden kadr to zawsze duże 'ryzyko'. Fajny pomysł i graficznie prosto i czytelnie. Nieco boli, że dużo mniej pracy wkładasz w paski niźli w twoje prace na digarcie w super klimacie (nieco oldschool'owym) sf.
MateuszSkutnik - tu zawsze ('zawsze') oczekuję duużo. Idea dzisiaj bez fajerwerków, niemniej solidnie. Kolorki to czysta poezja.
Vigor - we swoim stylu ;) Lubię takie historyjki w stylu co działo się z bohaterami po happy end'zie (endzie), przekrój przez życie. Niesamowita (czyt. głęboko i dłuuuugo obmyśliwana zapewne) rozkmina z jeszcze bardziej niesamowitym jej wynikiem ;D
nesumi - no właśnie... nieco wzruszająco mi się zrobiło. Ta część z bohaterami dobrze przemyślana. Fajnie buduje opowieść. Nieco irytujące skopiowane obrazki. Gdyby chociaż były bardziej przemyślane - blok mógłby być nowy na początku. Z biegiem czasu dopiero się rujnować. A ten wózek w trzecim kadrze to już zryta akcja. Generalnie coś się zmienia, ale byle jak. Samo drzewo i roślinka w oknie to nieco za mało. Niemniej historia mocna, taka przynajmniej jakie preferuję - czyt. losy bohaterów od początku do końca, a nie do "szczęśliwego zakończenia".

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1436 dnia: Sierpień 13, 2012, 05:11:42 pm »
Cytat:  link=topic=34572.msg1199079#msg1199079 date=1344219337
  HONOR
Na razie wstrzymuję się z głosowaniem. Mam nadzieję, że Superminimalizm tak czy inaczej dotrze do nas jakoś ze swoim paskiem.

Offline Superminimalizm

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1437 dnia: Sierpień 13, 2012, 05:20:02 pm »
Wrzucając na picase było automatycznie ustawione na "prywatne", nie wiedziałem o tym, ale już zmieniłem.

Ale szczerze mówiąc wiele wysiłku w ten pasek nie włożyłem :smile: , mało czasu a chciałem w końcu jakiś pasek na bitwę zrobić :smile: , dlatego też wkleiłem na picase a nie na bloga, stąd ten problem.

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1438 dnia: Sierpień 13, 2012, 07:42:34 pm »
Ciesze się z tak różnych podejść do tematu:D
Żaden komiks nie był banalny, o każdym słowo
uznałem, że Superminimalizm ma prawo do błędu technicznego z zamieszczaniem pracy, a szkoda nie brać go pod uwagę przy głosowaniu.
MateuszSkutnik, fajna krecha, czuć zawzięcie staruszka, jest klimat, a sam lidla nie lubię

Vigor, najlepszy humor dlatego 4 :biggrin: /szkoda, że nie rysunki, ale znowu nic tak nie oddaje min głównego bohatera jak jego własna osoba

nesumi, mocny kontrast i zaangażowany życiowy morał w tle, z którym się zgadzam i to mi się podoba

Superminimalizm, ciekawie ugryziony temat, krótko i zwięźle, może trochę za krótko, ale nie dla samej historii (bo idealnie się trzyma) a dla mojej oceny
a Ty jaką masz wymówkę?

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1439 dnia: Sierpień 27, 2012, 05:45:24 am »
WYPADEK:

macie takie zmyslne paski, ze nie wiem jak rozdac punkty.
a Ty jaką masz wymówkę?