trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1875 dnia: Grudzień 14, 2015, 07:39:34 pm »
Hejka, widzę edycja podliczona ; )

Od lat kilku ogarniam konkursy i podliczam wyniki z czego zawsze bardzo się cieszyłem bo paski sprawiają mi radość. Widzę jednak trochę nowej krwi (w temacie z nagrodami nawet sporo) na konkursach, może ktoś ma ochotę przejąć tą zaszczytną funkcję ? ; )
Chwilowo nie robię pasków, ale nie mam zamiaru opuszczać tego miejsca, ale mam problemy z regularnością ; )


a Ty jaką masz wymówkę?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1876 dnia: Grudzień 15, 2015, 12:22:30 am »
Zwycięzca edycji 460 wrzuci temat na edycję 462.
Temat 461. zakłada Telomateo... mam nadzieję że już od poniedziałku :)
Troszkę się spóźniłem bo mnie jakieś choróbsko rozkłada falami, ale się wbiłem w opis Telomateo i wrzuciłem obiecane nagrody.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1877 dnia: Grudzień 16, 2015, 08:13:17 am »
...Widzę jednak trochę nowej krwi (w temacie z nagrodami nawet sporo) na konkursach, może ktoś ma ochotę przejąć tą zaszczytną funkcję ? ; )
Chwilowo nie robię pasków, ale nie mam zamiaru opuszczać tego miejsca, ale mam problemy z regularnością ; )

Szkoda by było Bren.
A może by wprowadzić zasadę, że podlicza osoba, która zakładała temat?
Czy może już kiedyś tak było i się ta reguła nie sprawdziła?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1878 dnia: Luty 01, 2016, 12:40:30 pm »
Do kogo nie dotarła nagroda z konkurs specjalnego "Wiedźmin: Dzieci lisicy"? Wszyscy już mają? Egmont mi potwierdził, że wysłali do wszystkich, ale ktoś mi zgłaszał więc proszę o info a przekażę dalej.


Jacek, do wszystkich wyszły przesyłki z magazynu.
[/size]Kto dokładnie nie dostał napisz proszę, będziemy ścigać kuriera i to sprawdzać.[/color][/size]
Cytuj
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Franklin

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1879 dnia: Luty 01, 2016, 06:09:30 pm »
Do kogo nie dotarła nagroda z konkurs specjalnego "Wiedźmin: Dzieci lisicy"? Wszyscy już mają? Egmont mi potwierdził, że wysłali do wszystkich, ale ktoś mi zgłaszał więc proszę o info a przekażę dalej.


Jacek, do wszystkich wyszły przesyłki z magazynu.
Kto dokładnie nie dostał napisz proszę, będziemy ścigać kuriera i to sprawdzać.

Do mnie jeszcze nie dotarła :(

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1880 dnia: Luty 22, 2016, 09:36:29 am »
Co myślicie o ogłoszeniu Challenge 20? Wyzwanie wrzucenia przed edycją 500, od tej pory, przynajmniej dwudziestu pasków? Podejmie się ktoś? Może by było to jakąś mobilizacją? Do pięćsetki już niedługo, kilka lat najwyżej :)

Najlepsze życzenia

przesłane od pszrenia

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1881 dnia: Luty 22, 2016, 05:03:15 pm »
Pomysł super tyle że może 20 pasków to wciąż trochę za dużo.
15?
Do edycji 500 jest coś ponad 30 więc można by odpuścić licząc co drugi temat jeśli komuś nie leży.
Wtedy nadal będzie miał szansę.
Przypuszczam, że przewidujesz jakieś nagrody, bo dla fejmu to pewnie tylko nas dwóch wystąpi ;)
bada bum tsss

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1882 dnia: Luty 22, 2016, 06:52:56 pm »
15, albo może Challenge 15+ brzmi ciekawie :)

Nagród rzeczowych ani finansowych prywatnie od siebie nie przewiduję, (myślałem np. o tym, żeby dla każdego z triumfatorów wyzwania napisać krótki wiersz 8) ale pewnie nie byłoby na coś takiego chętnych :); jakby ktoś miał czas, to można by jakąś grupkę czy wydarzenie na facebooku założyć, to by się łatwiej zapraszało ludzi). Niestety nie dysponuję czasem żeby się tym zająć. Nawet fajnie jak pułap został obniżony na 15 pasków, zwiększa to prawdopodobieństwo sukcesu.

Taka samodyscyplina, czyli Autorzy poczują (może) satysfakcję :). Oczywiście kwestia jakichś innych motywacji otwarta (np. galeria przyjmujących wyzwanie + wywiady). Jeśli się przynajmniej kilka osób odezwie i ludzie by coś dali od siebie, to by mogło być kolejnym impulsem do rozkręcenia zabawy.

Offline Franklin

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1883 dnia: Luty 22, 2016, 09:19:04 pm »
Super pomysł! :D Jestem jak najbardziej za. Postaram się o te piętnaście pasków. Za Was też mocno trzymam kciuki!

Można by utworzyć jakieś wydarzenie na stronie Kanapki na FB - jakby jakiemuś administratorowi się chciało ;)

Offline AlterEgoMegoEgo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1884 dnia: Luty 22, 2016, 09:46:46 pm »
Dla mnie samodyscyplina (bo szczególnie dla niej przystąpiłem do konkursów) i chęć rywalizacji to już coś. Uważam, że czym więcej pasków, z których można wybierać ten najlepszy, tym lepiej dla wszystkich, a szczególnie dla samego konkursu.
Trzeba nadmienić, że edycje zorganizowane przez CD Jacka, w których można było zdobyć komiksowe nagrody cieszyły się największą (od momentu mojego przystąpienia do paskowania) popularnością.
Przypuszczam, że bez nagród się nie obejdzie. Nie muszą to być jakieś tomiszcza i zapewne "twardzieli" i "twardzielek", którzy wytrwają min. 15 pachów też nie będzie wielu... obym się pomylił :)

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1885 dnia: Luty 23, 2016, 03:56:26 pm »
jako że wejścia do Challenge'u mogą być różne, wrzucam zdjęcie kanapki :)

http://stronanatalki.strefa.pl/kanapkanawyzwanie.jpg

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1886 dnia: Luty 24, 2016, 07:10:41 pm »
Jeśli Challenge 15+ to taka motywacja wewnętrzna, to może przydało by się znajdować jakichś sponsorów "coponiektórych" edycji? (nagrody dla pięciu najwyżej ocenionych autorów to sprawdzony patent).

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1887 dnia: Maj 07, 2016, 08:57:08 am »
Dzień dobry wszystkim :)
Śledząc rozmowę tutaj w tym wątku nie zrozumiałem wielu rzeczy. Ale moje pytanie dotyczy jedynie tego, co się stało z konkursami na pasek komiksowy? Widzę, że długi czas nikt nie udziela się w tych tematach i jestem ciekaw dlaczego tak się dzieje?
Mam ogromną ochotę wystartować, ale do dzisiaj nie wiem jak to wszystko funkcjonuje :)
Z góry dzięki :)

Offline Koalar

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1888 dnia: Maj 12, 2016, 08:03:40 am »
Hej,
nie udzielam się za bardzo, ale widocznie brakuje uczestników chętnych do rysowania pasków. Tak więc jesteś idealnym kandydatem :smile: Wystarczy, że podeślesz pasek na jakiś aktualny temat: MISIE LUBIĄ DZIECI albo GURU FITNESS. Jak będą 2 paski, to będzie można głosować, który lepszy. I tak to się powinno toczyć.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline nexor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #1889 dnia: Sierpień 16, 2016, 11:09:05 am »
Dzień dobry :)

Mam nadzieję, że konkurs nie upadnie, bo w sumie jest świetną bazą pomysłów i inspiracji. Nie zdążyłem wystartować w tym konkursie na pasek komiksowy. Cieszy mnie to, że jest mimo wszystko chociaż dwóch uczestników. Dopóki to jest, to przynajmniej zostaje ta iskierka w środku, że warto jednak wystartować w każdym możliwym do wykonania konkursie na pasek komiksowy :) Bo niestety czas jest dla nas nadzwyczaj wymagającym wyzwaniem kiedy trzeba łączyć i życie, i pracę , i rodziny , oraz w nieskończoność wymieniać czym jeszcze, a komiksami, którymi niektórzy z wielu pewnie muszą żyć...

Ale to tyle słowem wstępu

Będąc tutaj już użytkownikiem tego forum jakiś czas, chciałbym zapytać tylko, czy może ankieta nie była by lepszym rozwiązaniem na głosowanie?

Na gamedev'ie , też mają swoje konkursy gier komputerowych i bardzo dobrze im się ten system sprawdza , może tutaj też by się przydało? Przepraszam jeśli nie w tym dziale o tym wspominam.
pozdrawiam.