trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 496104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:51:07 pm »
faktycznie chłopaki
troche ostatnio się pieścicie po jądrach  ;)

ale nie wnikam i nie obchodzi mnie to  :roll:
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 10, 2007, 08:37:10 pm »
Nie tylko chłopaki. Bądźmy dokładni.

OK, dobra - jeśli muszę, to napisze na serio jak to jest. To znaczy jak ja głosuję.

Owszem - znam Mazola, Bizmo i 291. To moi koledzy/koleżanki. Ale zastanówmy się co było pierwsze... opowiem Wam (pouczającą?) historyjkę.

Pewien młody komiksiarz postanowił przewietrzyć szufladę. W tym celu założył konto na digarcie. Wkrótce potem spostrzegł, że na portalu tym, komiksy, umieszczają również inni. Komiksy, które najbardziej mu się podobały zaczął oceniać. Nagle okazało się, że te najlepsze robi zaledwie garstka osób. Te osoby okazały się bardzo miłe i otwarte. Zaczęli ze sobą rozmawiać. Poznali się i polubili (do niczego jeszcze nie doszło!!).

ALE NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE NA POCZĄTKU BOHATEROWI NASZEJ HISTORII SPODOBAŁY SIĘ KOMIKSY - HUMOR, RYSUNKI, KOLORY. BARDZO MU BLISKI STYL.

Po pewnym czasie któryś z nich zrobił pasek na konkurs gildii. Inni dołączyli do niego. Humor i styl, który prezentowali nadal ich śmieszył, zadziwiał i fascynował (tak jak było przed tym jak się poznali).

Mam nadzieję, że rozumiecie: na początku były ŚWIETNE PASKI, które sprawiły, że ta "grupka" poznała się.
I tak jest nadal - na konkursie przede wszystkim świetne paski.
Bo "my" się naprawdę "dobraliśmy" po stylu.
(w cudzysłowach zamknąłem nomenklaturę spiskową)

Tak to bywa z cyganeriami (ho ho!). Kubista raczej nie zacznie nagle wychwalać surrealistów (i tak dalej), ponieważ LUBI I ROZUMIE CO INNEGO. A to, że woli przy tym towarzystwo innych kubistów, to chyba zupełnie normalne.

Choć mogę mówić tylko za siebie, to przypuszczam, że cała "grupa" miała mniej więcej podobnie.

Proszę o wyrozumiałość i otwartość na skromnego kubistę.
Kastortroja również :]
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:13:39 pm »
Czekam aż ktoś Ci napisze, mily Glowonogu, żebyś nie porównywal się do surrealistów i kubistów. No doprawdy. A co do Twojej historii to mnie urzekla, gdyż jak najbardziej moją jest (z wyjątkiem Mazola, którego najpierw poznalam jako wspanialego czlowieka, a dopiero portem jako nadzieję polskiego komiksu). Aż się wzruszylam.

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:20:31 pm »
aj Głowonuku głupoty gadasz! Wszyscy wiedzą że najpierw się poznaliśmy  i dopiero wtedy postanowiliśmy że będziemy rysować komiksy, założymy konta na digarcie, weźmiemy udział w konkursie na Gildii i będziemy siebie nawzajem oceniać!

Castor - zajmij się czymś pożytecznym zamiast doszukiwać się kolejnych spiskowych teorii. jak Ci tak zalezy na naszych głosach to zmień kreske, może pisz głupsze scenariusze?

a porpostu to co Głowonuk zrobił w tej edycji to przechodzi ludzkie pojęcie. 3 genialne komiksy, do których przyłożył swoje nogi (bo rąk nie ma). i tyle

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:25:55 pm »
291, Twoja historia też mnie urzeka. Sama już nie wiem, jak bylo naprawdę.

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:31:52 pm »
no bo to stara legenda przekazywana z ust do ust więc mogli namieszać przez te setki lat...

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:44:57 pm »
Pozwoliłem sobie zagłosować na najlepsze paski.
Świetna edycja.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 11, 2007, 12:39:16 am »
Mam wrażenie, że ta edycja stała się okazją do swego rodzaju happeningu.
Żywię nadzieję, że w kolejnej edycji "grupa digartowa" ;) dzięki pracom wykonanym w przeróżnych kooperacjach przebije ilościowo /jak i jakościowo oczywiście/ "resztę świata"... :D No i przy tym zachowa rozwagę, tak dobierając twórcze zespoły, aby każdy miał jeszcze szansę zagłosować na jakieś paski :D

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 11, 2007, 01:10:22 am »
Cytat: "Maciej"
Pozwoliłem sobie zagłosować na najlepsze paski.
Świetna edycja.


staczasz się Maciej.
staczasz.


ps. mhw - właśnie nad tym myślimy. Czuję się podsłuchiwany!  :shock:
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu

Offline Julek_

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 11, 2007, 12:50:03 pm »
ej
a ja też mogę być w jakiejś bandzie?

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 11, 2007, 02:21:11 pm »
no poszukaj sobie kogoś to będziesz miał. najłatwiej znajdziesz na digarcie albo znajdź pare osób na podwórku i umówcie sie.

Koniec tego offa.
graves

Offline 291

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 20, 2007, 02:34:21 pm »
Castortroy - żenujące (określe to tylko tym słowem żeby nie przeklinać)

Offline mhw

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 20, 2007, 03:05:03 pm »
Mam nadzieję, że bierząca edycja będzie lepsza niż poprzednia, w której postanowiłem nie głosować, gdyż nie znalazłem pięciu pasków na które chciałbym oddać głos...
I że idea tego konkursu nie zagubiła się gdzieś po drodze...

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 20, 2007, 05:07:49 pm »
Dziękuję serdecznie
a) osobom, które na mnie głosowały
b) osobom, które obrzydziły mi wygraną.

Offline głowonuk

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 22, 2007, 02:11:38 am »
chciałbym z tego miejsca podziękować całej 14-osobowej bandzie, którą przekabaciłem, aby zagłosowania na mnie.

Również z tego miejsca chciałbym się spytać, kto zamknął temat "Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2"?

nie wiem, może ja? A może to był jakiś błąd? W każdym razie teraz jest otwarte, a go nie otwierałem :)
graves
częstochowa
rzadkochowa
czały czas manawierzchu