Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 489921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukator

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #675 dnia: Maj 11, 2008, 08:34:39 pm »
Z nieskrywaną przyjemnością chciałbym zaprezentować mój SETNY pasek narysowany na konkurs (najpierw na WRAKU, potem na GILDII)!
Wszystkie sto można obejrzeć na stronie www.lukator.pl na którą zapraszam.

Jest to też dobra okazja do jakiegoś podsumowania swoich dokonań. Pierwszy pasek zrobiłem w kwietniu 2005 nt. Wycieczka. Zaraz potem z powodu ataku hackera forum zamknięto na jakiś czas. Nawet myślałem czy to nie jakieś fatum :). A potem już poszło. Przez pierwszy rok rysowałem b. regularnie (opuściłem może z kilka edycji). A potem już różnie. Konkurs przeżywał wzloty i upadki: grupy wzajemnej adoracji, bezwzględnych krytyków sztuki czy bezpardonowe walki o tzw. "złote kalesony", w których z reguły nie brałem udziału. Jednak była to dla mnie świetna szansa do podszkolenia się, dzięki konstruktywnym komentarzom. Obecnie konkurs przeżywa małą degrengoladę (myślę tu o ilości pasków a nie jakości), ale może z tego wyjdzie (jak parę razy wcześniej).

Nie żegnam się z konkursem, ale chwilowo zawieszam swoją działalność, więc pozostaje mi tylko życzyć wszystkim paskowym kolegom udanych komiksów i wielu sukcesów.
The problem in the world today is communication. Too much communication." Homer J. Simpson

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #676 dnia: Maj 12, 2008, 07:17:51 pm »
hah, ladna przemowa Lukatorze. cale zycie przelecialo mi przed oczami  ;-)
amator kanapek.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #677 dnia: Maj 12, 2008, 10:48:58 pm »
Tak sobie myślę, że temat kolejnego konkursu powinienem podać ja lubo Grim666 jako, że jest niebyła edycja 153. Ja chętnie oddam ten zaszczyt koledze lubo może moderacja coś wymyśli. Coś tak mam wrażenie, że moje propozycje nie są keczy - znaczy się niechwytliwe ;) Ten konkurs zaczyna się robić nie keczy. Może jakaś promocja by się jego zdała. Tak się chciałem trochę pożalić...

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #678 dnia: Maj 14, 2008, 11:36:56 am »
nie zamierzam rozwijac czarnej panoramy, ale imo z Twoimi tematami telomateo wszystko jest w porzadku.
nie w nich tkwi problem.
amator kanapek.

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #679 dnia: Maj 19, 2008, 09:45:22 pm »
Czy to naprawdę już koniec tego konkursu? :sad: Wielka szkoda by była  :cry:... Może jednak ktoś wymyśli koleiny temat?

Offline asu_swing

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #680 dnia: Maj 20, 2008, 08:30:43 am »
Czy to naprawdę już koniec tego konkursu? :sad: Wielka szkoda by była  :cry:... Może jednak ktoś wymyśli koleiny temat?

no nie gadajcie??:O

od jakiegoś tygodnia zaglądam by się włączyć przy nowym temacie... a ten się nie pokazuje

serio już koniec?

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #681 dnia: Maj 20, 2008, 09:09:51 am »
Czy to naprawdę już koniec tego konkursu? :sad: Wielka szkoda by była  :cry:... Może jednak ktoś wymyśli koleiny temat?

Ja wymyślę.

Wprawdzie nic tu od dawna nie wygrałem, ale ponieważ jutro mam urodziny, to sobie pozwolę zagarnąć prawo do zadawania tematu.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2008, 09:25:01 am wysłana przez Robweiller »

Offline kkf85

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #682 dnia: Maj 20, 2008, 01:59:59 pm »
ja bym nie panikował
przeciez mamy sesje i matury o innych pi****lach nie wspominajac
i***ol mode !

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #683 dnia: Maj 20, 2008, 07:15:58 pm »
kamaaaan, przeciez to czysty zart ze ktos sobie wpada i zapodaje temat. to moze zrezygnowac z punktacji i reszty regulaminu.

zapowiadala sie dobra cicha smierc, nawet juz nie musialem do gravesa o gilotynie mowic.

a tu taki c***j, przeciez to farsa. czy nikt tu nie kuma co to znaczy "koniec"?
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2008, 11:59:37 pm wysłana przez graves »
amator kanapek.

Offline kkf85

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #684 dnia: Maj 20, 2008, 07:51:23 pm »
no ten rzym to jakas pomylka
i ten baner...?

mysle ze najlepiej bedzie jezeli Vigor poda novy temat
i***ol mode !

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #685 dnia: Maj 20, 2008, 08:09:41 pm »
dzieki kkf85 ale rownie dobrze Ty moglbys zapodac temat.

po pierwsze to jestem ciekawe co graves mysli o ostatniej edycji "filozofia", ktora przeciez nawet pelnym pakietem paskow sie nie zakonczyla. a niepelne pakiety tez od jakiegos czasu juz przechodza.

po prostu nie badzmy smieszni  :doubt:
amator kanapek.

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #686 dnia: Maj 20, 2008, 09:57:03 pm »
...a Vig znów kopie konającego :)
Ale fakt faktem degrengolada porobiła się niezła. Być może rzeczywiście przydałaby się jakaś konkretniejsza (może nawet ostateczna) reakcja Moderatora... Graves, nie dawno, wspominał coś o pomysłach pobudzenia konkursu.

Offline asu_swing

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #687 dnia: Maj 20, 2008, 09:57:36 pm »
vigor :D po prostu nie zaglądaj i zapomnij jak chcesz tak bardzo końca :D

śmiesznie się powyżej wypowiedziałeś ;p "dobra cicha śmierć"

już kilka razy takie coś było i ładnie potrafiło się obudzić tylko trzeba było ludziom się przypomnieć a nawet nowych znaleźć

tym razem widzę takiej akcji nie było
sam całkiem zapomniałem o tym konkursie
ale chętnie wrócę

"cicha śmierć"... phi - i jeszcze się spina że ktoś coś chce robić :D - dziwnyś

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #688 dnia: Maj 21, 2008, 12:14:04 am »
vigor :D po prostu nie zaglądaj i zapomnij jak chcesz tak bardzo końca :D
Cóż, zgadzam się.
Wszelkie trzymanie się przeze mnie kurczowo regulaminu było tutaj traktowane przez "artystów" jako ukracanie swobody twórczej i coś co niszczy konkurs. Przestałem więc interweniować i postanowiłem przyjrzeć się z boku gdzie to zaprowadzi. Moderuję tylko tak jak resztę forum - czyli np. przekleństwa (całkowity spam itd) za które nadal dostaje się tutaj ostrzeżenia. Co do konkursu mnie na razie skończyły się pomysły na jego rozdmuchanie i wyniesienie do szerszej publiki. Pomysły miał jakieś Jacek (jak pisał), ale na razie nie daje znać.
Skoro nikt nie chciał dać nowego tytułu dla konkursu - to popieram w pełni osobę, która się na to zdobyła w końcu. Temat jest fajny i daje sporo możliwości.
Konkurs jest dla Was, nie dla mnie. Wy rysujecie paski, Wy je oceniacie. Ja je tylko czytam (zawsze i wszystkie). Dzięki temu konkursowi powstało wiele "perełek" paskowych, które miały okazję zadebiutować później gdzie indziej. Czy jeszcze jakieś się pojawią - zależy tylko od Was. Dopóki chociaż jedna osoba chce się w to bawić - konkurs istnieje i ma to sens. Jak ktoś nie może na niego tak bardzo patrzeć - niech sobie odpuści zaglądanie, po co ma się męczyć i denerwować innych.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #689 dnia: Maj 21, 2008, 09:37:54 am »
paradoksalnie, to ja jako uczestnik slysze, ze powinienem sobie stad isc, to chyba najlepszy dowod na to, ze ten konkurs nie ma sie dobrze.

i nie pisz graves, ze jestes taki pokrzywdzony przez "artystow" bo to sie nie do konca pokrywa z faktami. jak macie pomysl na solidne podpompowanie konkursu to pompujcie.

ja sie bardzo czuje czescia tego konkursu. nie denerwuje mnie jego istnienie tylko wspomniana degrengolada. czy i to jest tak ciezko zrozumiec?
amator kanapek.

 

anything