Autor Wątek: Turniej Mordheim - DRAGON 2007  (Przeczytany 43106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« dnia: Marzec 22, 2007, 10:33:33 pm »
Serdecznie zapraszam na turniej Mordheim, który odbędzie się na Ogólnopolskim Konwencie Gier Fantastycznych DRAGON 2007 (21-22 kwietnia).
Czas: 21 kwietnia (sobota) w godzinach 10-11? - 19?
Miejsce: teren konwentu DRAGON 2007 Lublin
Cena: 12 zł (za cały konwent)

Turniej będzie w klimatach undeadowych. Ilość bitew  = 5.

Regulamin dostępny na stronie http://paradoks.net.pl/read/1196

Edit: W końcu przepisałem scenariusze. Znajdują się pod adresem http://paradoks.net.pl/read/2665 Przepraszam za zwłokę (zwłoki  ;) )
Mam nadzieję, że się Wam spodobają! Zapraszamy na turniej!

LISTA ZGŁOSZONYCH (ctrl+c, ctrl+v):

1 ) Natalia 'Skavenblight' Kaszuwara - Carnival of Chaos 81
2 ) Tomasz 'Bols' Wiśniewski - Skaven Clan Eshin 96
3 ) Przemysław 'Inżynier' Bielak - Marienburg Mercenaries 101
4 ) Sebastian Gabryś - Beastmen 120
5 ) Michał 'Valten' Londwic - O&G 111
6 ) 'Koriel' - Dwarfs 91 lub Undead 86
7 ) Ludwik Kopiec - Sisters of Sigmar 129
8 ) Kamil "Miszczu" Jasak - Averland 103
9 ) Sławek Magoska - Undead x
10 ) Michał „MiSiO” Ciemniewski - Cult of the Possessed 86
11 ) Wojtek Krzyżanowski - Ostland 126
12 ) Michał Tybuś - Undead 104
13 ) Stanisław "Chruszczow" Łoś - x x
14 ) Krzysztof 'Gonzo' Badowski (jeśli nie będzie pary) - Marienburg 118 (12 chłopa + gladiator)


www.dragon2007.prv.pl
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Ludwik

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2007, 10:50:52 pm »
Nic tylko wpadać i grać :D
... mam nadzieje, że prekwencja bedzie wyższa niz ostatnio ... ;)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2007, 10:51:55 pm »
Lokalizację dokładną możecie podać, czy jeszcze nie?

Ale:
Niosących dobrą nowinę wyściskać należy.
Co uczynimy z radością w Lublinie.
Bolsa w tej chwili nie ma w Polsce, ale jestem pewna, że wygospodaruje jedną sobotę. Kwiecień to daleko od sesji, nawet od zerówek...

Klimaty undeadowe? Mam się cieszyć czy bać? ;) To ja jeszcze pomyślę nad bandą... jakby nie patrzeć moi undeadzi są już gotowi, czego nie można powiedzieć o Karnawałku [ale w miesiąc się wyrobię].

Cena jest zgniła [znaczy niska] ale jeśli będziemy tylko w sobotę, to płacimy mniej czy tyle samo? Zresztą... nie wiem, czy będziemy wracać w sobotę po nocy... wszystko jeszcze do ustalenia.

Ja jestem entuzjastyczna, rezerwujcie dwa sloty na nas :)
EDIT: A może nawet trzy sloty...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2007, 11:34:10 pm »
Na skutek tak kuszącej oferty sam musze się powaznie zastanowic czy nie odkurzyć własnych modeli i wreszcie nie wpasc do Lublina :)

A i moze jakaś stara ekipa weteranów Krakowskich się zbierze :)
Kamil. (miszczu)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2007, 11:53:29 pm »
Tylko nie bierz legendarnego Averlandu  :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ludwik

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2007, 12:17:15 am »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
Na skutek tak kuszącej oferty sam musze się powaznie zastanowic czy nie odkurzyć własnych modeli i wreszcie nie wpasc do Lublina :)


 :lol: ... juz się taka tradycja robi, my ogłaszamy turniej a ty piszesz, że może wpadniesz  :D ... mam tylko nadzieję, że może kiedyś spełnisz swoje zapowiedzi ;)


Cytuj
Cena jest zgniła [znaczy niska] ale jeśli będziemy tylko w sobotę, to płacimy mniej czy tyle samo? Zresztą... nie wiem, czy będziemy wracać w sobotę po nocy... wszystko jeszcze do ustalenia.


... prawdopodobnie tyle samo... co do wracania w ten sam dzień to ja z Motorem właśnie taki wypad mieliśmy na WM ale jest to trochę męczące...

Co do transportu to tu jest stronka przewożnika, z rezerwacjami wychodzi naprawdę tanio :http://bigstarbus.pl/index.php

Pozdrawiam i zapraszam  ;)
P.S. Miszczu z tego co pamietam miałeś nas odwiedzić z kislevicką wódka... :lol:  ;)

Offline Motorek

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2007, 08:03:07 am »
Proponuję zamieścić też informacje o turnieju na innych forach internetowych - BP, TH, Polter, Cytadela.pl i może jeszcze jakieś.
Jeżeli wpadnę to tylko jako kibic, turnieje Mordheimowe już mnie nie bawią wolę WFB, na Dragonie będzie Chalanger więc wybór jest prosty.
Dragon będzie na Szkolnej?

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2007, 08:39:27 am »
Ludwiku, taka tradycja to jest i ze mną, bom się zapowiadała na Falkon i rusznica to strzeliła.

Tym razem jednak naprawdę przyjadę... zwłaszcza że dawno nie byłam w Lublinie w ogóle.
A busy Big Stara to ja ze słyszenia znam - koleżanka z roku jeździ, bo z Janowa L. jest... zapewne też pokieruje mną odpowiednio bo wie, że ja się w Warszawie gubię nawet. ;)

Ach, Kretku, zdradziłeś!  :badgrin:
Żartuję oczywiście. :D mnie z kolei WFB nie bawi ani szczęścia doń nie mam [najlepszym przykładem są gobosy rozwalające w pył moje krasnoludy] więc wybór też jest prosty :)

Dobra, kilka pytań organizacyjnych:
1. Jak długo jedzie busik z Warszawy do Lublina?
2. Czy będziecie mordować lub co gorsza nie dopuszczać do turnieju, jeśli w bandzie trafi się jakaś figurka nie z GW?
3. Nie można wystawiać proxów, nie ma WYSIWYGu. To jest jasne. A jest wymóg posiadania całkowicie pomalowanych band? Pytam bo nie doczytałam się chyba tego. Teoretycznie, bo ja i tak będę miała pomalowaną bandę.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline G O N Z O

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2007, 12:28:21 am »
Nie będziemy mordować za niedomalowane figsy (ale niech nie będą srebrne, błagam!) a tym bardziej za figurki "nieGW". Sam mam część zajefajnych modeli z Reapera, których nie zamieniłbym na żadne GW  :D
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 24, 2007, 09:23:35 am »
Ja będę mieć pomalowane, Bols chyba też [problem u nas polega na tym, że mamy prawie wszystkie bandy, ale większość jest niepomalowana], ale pytam na wszelki wypadek.

Ja mam w Karnawale jednego gościa z Reapera i w undeadach dwóch [a w zasadzie dwoje], więc cieszy mnie, że można [wierni GW zamkną oczy :D].

JA W TO WCHODZĘ :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Wojtek_Krz

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2007, 11:05:52 pm »
Ja powinienem się pojawić. Chyba, ze pojawi sie jakis powazny problem. Przymkniecie oko na całą niepomalowana bande? ;)

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2007, 07:32:22 pm »
Pytanie kolejne - macie tam w Lublinie jakieś TANIE miejsce noclegowe [z piątku na sobotę, bo możliwe, że przyjedziemy jakoś w piątek późnym wieczorem]?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ludwik

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2007, 08:34:13 pm »
Dobra, odpowiadam po koleji:
1)z Warszawy do Lublina jedzię się busikiem 2,5- 3 godziny
2)Lublin zawsze był tolerancyjny jeśli chodzi o nie pomalowane bandy nie mówiąc już o figurkach nie GW...
3) ... pewnie mamy tanie miejsca noclegowe tylko o tym jeszcze nie wiemy :D ale jak się popytamy to bedziemy wiedzieli i damy znać...
pozdrawiam

Offline Wercyngetoryks

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2007, 08:47:25 pm »
Ja juz o ten turniej pytałem jakiś czas temu :D  Także jest szansa, że i my z Miśkiem wpadniemy, i jak widze z Kamilem, a żeby zamknąć ekipe to jeszcze Sławka się wyciągnie z jego umarlakami, turniej jak dla niego :D
My raczej wapdniemy w ten sam dzięń, więc fajnie jakbyście utrzymali to rozpoczęcie na godzine 10-11, taka cicha prośba;) No i pewnie zostalibyśmy do niedzieli.

Póki co czekam na scenariusze, i więcej szczegółów co do atrakcji na całym konwencie.

Offline Skavenblight

Turniej Mordheim - DRAGON 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 26, 2007, 08:55:45 pm »
O, TH nadciąga i zrobi mi z Karnawału ostatki  :shock:
;)

A co to za przyjazne progi, w których organizowany jest konwent? To miało znaczyć: jaki jest dokładny adres tego przybytku?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

 

anything