trawa

Autor Wątek: pyrkon 2007  (Przeczytany 8071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wizeman

pyrkon 2007
« dnia: Marzec 23, 2007, 11:05:56 pm »
24 marca na konwencie RPG w Poznaniu znanym pod nazwą Pyrkon będziemy rozgrywali małą kampanię w Mordheim. Wszystkich chętnych na grę serdecznie zapraszam. Makiety są zapewnione, jeśli ktoś się chce załapać to musi wziąć tylko swoje figurki (chyba, że ma jakieś ciekawe makiety ruin i chce je ze sobą wziąć to nie ma problemu, na pewno się przydadzą).
Zaczynamy około 13 w strefie gier figurkowych.
a początku był: CHAOS!!!

Offline Skavenblight

Re: pyrkon 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2007, 11:13:38 pm »
Cytat: "wizeman"
24 marca na konwencie RPG w Poznaniu znanym pod nazwą Pyrkon będziemy rozgrywali małą kampanię w Mordheim. Wszystkich chętnych na grę serdecznie zapraszam. Makiety są zapewnione, jeśli ktoś się chce załapać to musi wziąć tylko swoje figurki (chyba, że ma jakieś ciekawe makiety ruin i chce je ze sobą wziąć to nie ma problemu, na pewno się przydadzą).
Zaczynamy około 13 w strefie gier figurkowych.

Ale turnieju to już nie zrobiliście ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

pyrkon 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2007, 07:04:00 am »
Rozumiem, że to ogłoszenie dla Possen i okolic? Wiesz jak nie ma turnieju to nikomu nie chce się  telepać z drugiego krańca Polski. Kampanie to każdy może sobie pyknąć we własnym kołhozie ;). Poza tym rychło w czas dajesz to ogłoszenie...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Ushabti

pyrkon 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2007, 04:01:52 pm »
Cytuj
Rozumiem, że to ogłoszenie dla Possen i okolic?

Tak i nie. Całość zrobiona jest na konwencie fantastyki, żeby zaprezentować i rozpromować tą grę pośród fanów tego hobby jeżdżących na konwenty. Ludzi od figurkowców jest tam niewielu, my tylko prezentujemy grę i zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy. Ludzi będzie sporo zewsząd, ilu będzie chciało grać nie wiemy. To nie jest turniej, bo i impreza nie dla graczy. Ot szukamy chętnych do zabawy, sami też płacimy za wstęp :P
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

pyrkon 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2007, 04:05:25 pm »
Cytat: "Ushabti"
sami też płacimy za wstęp :P

 :shock:
Coś na miarę WM [tylko że WM był bezpłatny] - "przyjedźcie, zróbcie, ale na specjalne prawa nie liczcie"...
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

pyrkon 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2007, 04:49:04 pm »
Trochę za późno pojawiła się ta informacja na forum, jeżeli liczyliście na ewentualnych przyjezdnych. IMO przynajmniej tydzień wstecz powinna się pojawić.

Offline Ushabti

pyrkon 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2007, 04:13:54 pm »
Cytuj
Coś na miarę WM [tylko że WM był bezpłatny] - "przyjedźcie, zróbcie, ale na specjalne prawa nie liczcie"...

Raczej "jeśli i tak płacicie za wejście, to zróbcie nazwijcie to pokazem i dostaniecie 50% zniżki na wejście".
Cytuj
Trochę za późno pojawiła się ta informacja na forum, jeżeli liczyliście na ewentualnych przyjezdnych. IMO przynajmniej tydzień wstecz powinna się pojawić.

Nie liczylismy na przyjezdnych, a na ludzi obecnych na konwencie, mimo świadomości, że ludzie od WFB robią u siebie własny turniej z jego pominięciem i na wielu figurkowców nie mamy co liczyć.
Całość już za nami, więc mogę powiedzieć, że na samo granie pojawiło się 6 osób (z czego jedna z Bydgoszczy i  jedna z Wrześni), a z okazji ograniczonego czasu zagraliśmy potężnego multiplaya z polowaniem na smoczka ;) Trochę się czasu czekało na swoją kolej, ale uważam, że było warto: w kilku osobach wzbudziliśmy zainteresowanie grą, u kilku sentymenty, a strasznie cieszy mnie obecność tej zacnej niewiasty z Wrześni, która z nami grała Marienburgiem (pozdrowienia dla Agnieszki!), bo chyba dzięki niej i Khoggalowi uda nam się jakoś zacieśnić kontakty z tamtejszymi graczami.
Nie zrobiliśmy z tego niczego wielkiego, ale bawiliśmy się całkiem sympatycznie i bardzo mnie to cieszy!
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

pyrkon 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2007, 04:21:05 pm »
Cytat: "Ushabti"
Raczej "jeśli i tak płacicie za wejście, to zróbcie nazwijcie to pokazem i dostaniecie 50% zniżki na wejście".

A to dobrze, bo myślałam, że dajecie się robić w warhorse'a :)

Obecność niewiast zawsze cieszy ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

pyrkon 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2007, 08:23:44 pm »
Cytuj
A to dobrze, bo myślałam, że dajecie się robić w warhorse'a

Wypraszam sobie... było to podejście jak najbardziej pragmatyczne i właśnie już czerpiemy kozyści dla gry dzięki temu co zrobiliśmy, choć wcale nie było porażające. Ale spoko, masz prawo oceniać nie znając zupełnie sprawy :P
Cytuj
Obecność niewiast zawsze cieszy

Tak, zwłaszcza jak są takie sympatyczne i stanowią ponad 1/3 składu :P (po pokazie urzadziliśmy sobie multiplayera dla tych co pozostali i mieli jakies bandy- na 6 osób 2 to niewiasty, plus kolejna robiła za fotografa, bo nie miała figsów ze sobą :P To daje 3/7 całego składu o podwyższonym poziomie estrogenu... mieliście kiedyś lepszy współczynnik? ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

pyrkon 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2007, 08:33:52 pm »
Cytuj
Wypraszam sobie... było to podejście jak najbardziej pragmatyczne i właśnie już czerpiemy kozyści dla gry dzięki temu co zrobiliśmy, choć wcale nie było porażające.

To dobrze. Może nawet na jakimś turnieju spotkam kogoś od Was :)

Cytuj
Ale spoko, masz prawo oceniać nie znając zupełnie sprawy :P

 :shock:
Kto z kim przestaje, takim się staje. Muszę przestać czytać Twoje posty :)

Cytuj
mieliście kiedyś lepszy współczynnik?

Ja nie lubię konkurencji :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

pyrkon 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2007, 07:42:33 am »
Cytuj
To dobrze. Może nawet na jakimś turnieju spotkam kogoś od Was

Who knows... Może ;)
Cytuj
Kto z kim przestaje, takim się staje. Muszę przestać czytać Twoje posty

Możliwe. Powodują raka i choroby serca ;) Nawet się nie doczepiłaś, że "korzyści" napisałem przez "Z" :p Co do moich wypowiedzi po raz kolejny dziękuję za docenienie.
Cytuj
Ja nie lubię konkurencji

W tym wypadku miałabyś wiele powodów :p W większości kategorii miałaś szanse odpaść w przedbiegach :p ;)
(wiem, nie znam cię, więc i z tematem nie mam nic wspólnego, ale patrz wyżej).

Pozdrawiam!
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Mistrz wałków :)

pyrkon 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2007, 10:19:25 am »
Czy mozna liczyc na jakąs fotoreportacje z waszych wyczynów??
Z chęcią poogladał bym wasze figsy i makiety waszego wyrobu.
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

pyrkon 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2007, 11:38:23 am »
Widziałem jak pyrkonowa ekipa ciupała w Mordheima - przyznam, że nie tylko wyglądało to bardzo fajnie, ale i ruszyło pewną nutkę w moim sercu i niebawem sobie w tą grę pogram - bankowo.

Bardzo dużo terenów, dobrej jakości. Wyglądało to wypasienie.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Skavenblight

pyrkon 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2007, 06:36:15 pm »
To ja przestanę może karmić tego tam z regeneracją na 4+...

I podpisuję się pod prośbą o fotki, bo chętnie bym zobaczyła, zwłaszcza makiety.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ushabti

pyrkon 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 26, 2007, 10:25:42 pm »
Cytuj
Czy mozna liczyc na jakąs fotoreportacje z waszych wyczynów??
Z chęcią poogladał bym wasze figsy i makiety waszego wyrobu.

Jak tylko podeśle mi je wreszcie koleżanka to umieszczę je w galerii. Niestety fotki figurek wyszły z tego co mi wiadomo strasznie niewyraźne :?
Cytuj
Widziałem jak pyrkonowa ekipa ciupała w Mordheima - przyznam, że nie tylko wyglądało to bardzo fajnie, ale i ruszyło pewną nutkę w moim sercu i niebawem sobie w tą grę pogram - bankowo.

Chcesz powiedzieć, że cię widziałem i nawet nie udało nam się poznać? :? Czy może raczej to, że znamy się od dawna, albo dość długo rozmawialiśmy i nie wiemy, że to my? ;) Czemu nie przyłączyłeś się do gry? Mieliśmy 2 bandy w zapasie! :D
Cytuj
Bardzo dużo terenów, dobrej jakości. Wyglądało to wypasienie.

Dzięki za miłe słowa, ale nie byłem z nich zadowolony. Przez dłuższy czas byliśmy tak wnerwieni na organizację pyrkonu, że dopiero w sobote podczas gry stwierdziliśmy, że przyjdziemy na ten pokaz. Większość makiet była maźnięta podkładem i jednym kolorem farby, bez dodatków, posypek, kolejnych barw itp. Za drabinki robiły niepomalowane kładki z balsy, a drzewka z Lustrii miały dodawać kolorków... Ocenicie jak tylko wrzucę fotki, póki co makiety czekają na poprawki ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

 

anything