Autor Wątek: 10 komiksów, które zmieniły bieg historii  (Przeczytany 6365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BRK

10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2007, 04:55:05 pm »
Szczerze to jak dla mnie komiks "Kaczor Donald" zmienił historie. Może niecałego świata, ale naszego kraju napewno. Przykładem niech będą ostatnie wybory prezydenckie i to że obecnie żyjemy w Kaczogrodzie :P

Offline G_S

10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2007, 07:31:26 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Uważam, że temat powinien nosić inny tytuł. Np. :
10 komiksów, które wg. nas zmieniły świat komiksowy/pogląd na scenarzystę/rysownika/wydawnictwo itp.

Albo coś takiego.

wlasnie o to mi chodzilo, niektorzy sa chyba dosc inteligentni zeby zajazyc chyba :roll:

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 30, 2007, 11:17:23 pm »
Cytuj
Lobo : Ostatni Czarnianin

przepraszam bardzo, ale ta bełkotliwa masakra z ucinaniem członków nauczycielce coś wniosła w branże komiksową ?  :lol:
Komiks śmiszny, ale bez przesady.  :D
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Mysza_

10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2007, 12:28:52 am »
Cytat: "Titos2k"
Cytuj
Lobo : Ostatni Czarnianin

przepraszam bardzo, ale ta bełkotliwa masakra z ucinaniem członków nauczycielce coś wniosła w branże komiksową ?  :lol:
Komiks śmieszny, ale bez przesady.  :D

 tak, wniosła. i nie bełkotliwa. Ma jasny, zabawny scenariusz. Kwestia smaku czy sie podoba czy nie. Poza tym w Polsce ten komiks swego czasu ostro namieszał. Nie było przedtem tak wesołych , szaleńczo narysowanych jatek. Inna sprawa, że kupa ludzi zakochała sie w rysunkach Biza dzięki temu tytułowi. Dla mnie osobiście Lobo:last Carnian należy do czołówki ulubionych komiksów.zdecydowanie klasyk.

N.N.

  • Gość
10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2007, 12:35:42 am »
Cytat: "Filip_"
Cytat: "Titos2k"
Cytuj
Lobo : Ostatni Czarnianin

przepraszam bardzo, ale ta bełkotliwa masakra z ucinaniem członków nauczycielce coś wniosła w branże komiksową ?  :lol:
Komiks śmieszny, ale bez przesady.  :D

 tak, wniosła. i nie bełkotliwa. Ma jasny, zabawny scenariusz. Kwestia smaku czy sie podoba czy nie. Poza tym w Polsce ten komiks swego czasu ostro namieszał. Nie było przedtem tak wesołych , szaleńczo narysowanych jatek. Inna sprawa, że kupa ludzi zakochała sie w rysunkach Biza dzięki temu tytułowi. Dla mnie osobiście Lobo:last Carnian należy do czołówki ulubionych komiksów.zdecydowanie klasyk.

Jestem bardzo podobnego zdania. Co prawda, Biza poznałem najpierw w "Slaine", ale ta anarchistyczna rozpierducha mnie poraziła i zachwyciła.

Offline Gierek666

10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2007, 11:08:00 am »
Na mnie największe wrażenie zrobił swego czasu "Yans-Wiezień wieczności" cz.1. Miałem wtedy ze 12ście lat o ile się nie mylę. To była zasiepa która diametralnie zmieniła moje podejście do komiksu.
A do Lobo ja bym się nie czepiał, bardzo lubię wszystkie 3 części dziabane przez Bisleya. O wiele bardziej mi to podchodzi, niż Slaine.
No i Ranxerox był niekiepski. A z wysypu ostatnich kilku lat wymienię "100 naboi", to jest dla mnie mistrzostwo.

A żeby nie było, że cudze chwalicie a swego nie znacie, to napiszę że bardzo mi podszedł kiedyś komiks Jerzego Ozgi "Księga miecza" .Myślę że w taki właśnie sposób należałoby zrobić komiks np. o wiedźminie, bo to co zrobił Polch w ogóle mi nie podchodzi. A Funky Koval był git, zawsze to powtarzam przy każdej okazji.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 31, 2007, 11:44:25 am »
z komiksu o wiedźminie uwielbiam tylko 2 kadry:
"a żebyś pękł"
i scena pęknięcia
 :lol:  - dla mnie mistrzostwo świata.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Gierek666

10 komiksów, które zmieniły bieg historii
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 31, 2007, 12:33:21 pm »
ale za mało jest flaków w tym wybuchu

 

anything