Autor Wątek: Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)  (Przeczytany 15996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« dnia: Marzec 30, 2007, 01:47:15 am »
Jako, ze spidey jeszcze nie zrobil listy niech juz bedzie i ja to zrobie :) Serwis Gaming Target opublikowal liste gier eksluzywnych na wszystkie konsole. Zasady byly proste:
1) sa to exclusivy konsolowe - moga pojawic sie takze na PC oraz ze wzgledu na ograniczona moc handheldow takze na jednym z nich
2) nie ma gier z Live Arcade, Playstation Store czy Virtual Console
3) tytul nie mogl byc wydany na "stara" generacje konsol (czyli PS2, Xbox lub GCN)
4) same projekty sie nie licza (typu "unnamed RPG - firma X")

A oto i lista :) Poki co zapowiada sie, ze spidey nie obalisz tej teorii ;) Wg serwisu w ciagu ostatnich 6 miesiecy przybylo 5 eksluzywnych tytulow dla X360 a Sony stracilo az 7. Wiem wiem X360 ma rok przewagi na rynku, ale nie zmienia to faktu, ze obecnie wygrywa na liste eksluzywnych tytulow :) No i pewnie ktos zarzudzi X'owi ze czesc jego "exclusivow" dostepna tez jest na PC, ale takie byly zasady przy sporzadaniu listy (dodatkowo nie kazdy gracz konsolowy posiada dobrego PC do gier :))

Xbox 360 - 80 tytułów

Wydane( 33 ):

Amped 3
Battlestations: Midway
Bomberman: Act Zero
Bullet Witch
Call of Duty 2
Chromehounds
Condemned: Criminal Origins
Crackdown
Dead or Alive 4
Dead or Alive Xtreme 2
Dead Rising
Earth Defense Force 2017
Full Auto
Fuzion Frenzy 2
Gears of War
Import Tuner Challenge
Kameo: Elements of Power
Lost Planet: Extreme Condition
MotoGP 06
Ninety-Nine Nights
Over G Fighters
Perfect Dark Zero
Prey
Project Gotham Racing 3
Quake 4
Ridge Racer 6
Rumble Roses XX
Star Trek: Legacy
Table Tennis
The Lord of the Rings: The Battle For Middle-earth II
The Outfit
Top Spin 2
Viva Pinata
Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1

Nadchodzące( 47 ):

Age of Conan: Hyborian Adventures
Alan Wake
All Points Bulletin
Banjo-Kazooie 3
BioShock
Blazing Angels: Secret Missions
Blue Dragon
Castle Wolfenstein
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Crossfire
Cry On
Culdcept Saga
Dance Dance Revolution Universe
Dead or Alive Code: Cronus
Elveon
Eternal Sonata
Fable 2
Far East of Eden Ziria
FlatOut: Ultimate Carnage
Forza Motorsport 2
GTR
Halo 3
Halo Wars
Hour of Victory
Huxley
Infinite Undiscovery
Kane & Lynch: Dead Men
Kingdom Under Fire: Circle of Doom
Left 4 Dead
Lost Odyssey
Marvel Universe Online
Mass Effect
Mobile Ops: The One Year War
Naruto
Overlord
Postal III
Project Gotham Racing 4
Project Progressive
Project Sylpheed
Shadowrun
Tenchu Z
Tetris Evolution
TimeShift
Tom Clancy’s Splinter Cell 5
Too Human
Two Worlds

Nintendo Wii - 53 tytuły

Wydane ( 13 ):

Elebits
Excite Truck
GT Pro Series
Monster 4x4 World Circuit
Red Steel
Sonic and the Secret Rings
SSX Blur
Super Monkey Ball: Banana Blitz
Super Swing Golf
Trauma Center: Second Opinion
WarioWare: Smooth Moves
Wii Play
Wii Sports

Nadchodzące ( 38 ):

Alien Syndrome
BWii: Battalion Wars 2
Big Brain Academy
Bob Ross: The Joy of Painting
Bust-A-Move Bash!
Cooking Mama: Cook Off
Dance Dance Revolution: Hottest Party
Dewy's Adventure
Disaster: Day of Crisis
Donkey Kong Next-Gen
DK Bongo Blast
Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors
Escape From Bug Island
Final Fantasy Crystal Chronicles: Crystal Bearers
Final Furlong
Fire Emblem
Forever Blue
Godzilla: Unleashed
Kororinpa: Marble Mania
Line Rider
Mario Party 8
Mario Strikers Charged
Metroid Prime 3: Corruption
My Sims
Naruto: Clash of Ninja Wii
No More Heroes
Orb
Pokemon Battle Revolution
Project H.A.M.M.E.R.
Resident Evil: Umbrella Chronicles
Sadness
Samurai Slash
Space Station Tycoon
Super Paper Mario
Super Smash Bros. Brawl
Super Mario Galaxy
Tamagotchi Party On!
Thorn
Wii Music
Wing Island

Playstation 3 - 38 tytułów

Wydane ( 9 ):

Fomula One: Championship Edition
Full Auto 2: Battlelines
Genji: Days of the Blade
Mobile Suit Gundam: Crossfire
MotorStorm
NBA 07
Resistance: Fall of Man
Ridge Racer 7
Untold Legends: Dark Kingdom

Nadchodzące ( 29 ):

Angel Rings
Afrika
Coded Arms: Assault
DC Universe
Driver 5
Eight Days
Eye of Judgment
Eyedentify
Fifth Phantom Saga
Final Fantasy XIII
Final Fantasy Versus XIII
Gran Turismo 5
Heavenly Sword
Hot Shots Golf 5
Jak and Daxter: The Lost Frontier
Killzone
L.A. Noire
Lair
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Monster Kingdom
Ni-Oh
Ratchet & Clank 5
SingStar
Tekken 6
The Getaway 3
Uncharted: Drake’s Fortune
Warhawk
White Knight Story
WipeOut

Offline skyace

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2007, 06:13:30 pm »
O, tu też widzę dotarła ta lista "exclusive" gier z Quake 4 na Xboxa... IMHO trochę głupia zasada, PC mi nie służy do grania, więc nie wiem które są jeszcze na PC, ale pewnie trochę mniej by tego było, jeśli się już tak licytować... ;)

Poza tym trzeba by rozstrzygnąć podstawową kwestię - czy exclusivy są naprawdę takie ważne i potrzebne? Sure, studia Sony i studia MS będą nadal wydawać tylko na swoje sprzęty i to jest pewne (i normalne całkowicie), ale reszcie developerów? Co to szkodzi, że więcej zarobią? :)

IMHO nawet to lepiej, że jakaś gra jest multiplatformowa - jeśli mam PS3, to wiadomo, że nie oczekuję Gearsów, posiadacze X360 pewnie też nie oczekują np. God of War 3. Ale cała reszta niech sobie wychodzi na obie, zyskają na tym firmy oraz ci gracze, którzy nie mają obu konsol.

A ci co mają obie? Im to nie robi, wybiorą wersję lepszą, ładniejszą, gdzie więcej znajomych będzie grało online, cokolwiek. Przecież nikt nie stoi nad nimi z pistoletem i nie zmusza do kupowania tego samego na obie konsole...

A już krzyki fanboyów w stylu tej petycji o DMC4 to kretynizm - zresztą głosy w tej petycji to jak komentarze na onecie, pewnie tak naprawdę podpisać się chciała połowa, a druga odpisać innym ;)
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2007, 08:06:02 pm »
Tak jak napisalem tworcy rankingu szukali exclusive'ow konsolowych - czyli gra wydana takze na PC uznawana byla za exclusive'a. Dodatkowo w dzisiejszych czasach praktycznie kazdy posiada PC w domu (prawdopodobnie jednak tylko maly odsetek tych maszyn moze pograc w lepsze gry). IMHO znacznie lepsza by byla lista DOBRYCH gier eksluzywnych, bo sporo gier na liscie jest (lub prawdopodobnie bedzie) raczej srednia :)

IMHO exclusivy konsolom sa potrzebne, bo to one przesadzaja ktora konsole sie kupuje (a przynajmniej ja kupuje konsole dla GIER a nie dla marki), bo inaczej jak rozroznisz jedna konsole od drugiej? Teoretycznie majac dostepne takie same gry i takie same uslugi na konsolach czym sie sugerowac? Kolorem pudelka? Z drugiej strony mamy studia developerskie dla ktorych oczywiscie lepiej jest wydawac gry wieloplatformowe bo moga wiecej zarobic.

Z punktu widzenia graczy, to IMHO malo kogo obchodzi na jaki system wychodzi dana gra tak dlugo jak ma sie ten system w domu...

Offline skyace

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2007, 11:13:37 pm »
Cytat: "DARKMAN"
IMHO exclusivy konsolom sa potrzebne, bo to one przesadzaja ktora konsole sie kupuje (a przynajmniej ja kupuje konsole dla GIER a nie dla marki), bo inaczej jak rozroznisz jedna konsole od drugiej?


I będą tak czy inaczej exclusivy - przecież studio Sony nie napisze God of War na X360 niezależnie ile kasy im zaproponują :) Tak samo MS nie zrobi Viva Pinaty na PS3.

A rozróżniać można nadal, możliwościami, Blue-rayem czy jego brakiem, znajomymi - jakby kilka osób mi bardziej znajomych miało X360, to może bym się wtedy zastanawiał bardziej nad PS3 :]

Natomiast cała reszta gier exclusive w sumie nie ma jakiegoś logicznego uzasadnienia, a tylko nakręca fanbojów...
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2007, 08:38:50 am »
Dziwne gdzieś obiło mi się o uszy że FFXIII ma wyjść również na X360.Coś ci o tym wiadomo DARK~?
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2007, 03:29:51 pm »
"Rozmowy na temat eksluzywnosci FFXIII sa w toku" - tyle wiadomo :) Nic pewnego. Swoja droga ta lista byla juz stara bo musialem wykasowac DMC4 z listy PS3

Offline spidey

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2007, 11:09:58 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Jako, ze spidey jeszcze nie zrobil listy niech juz bedzie i ja to zrobie :)

Rozpisałem się i zrobiłem felieton (o PS3 exclusivach) :). Jako że zanim nie pojawi się na stronie nie mogę nic wklejać napiszę tylko, że udało mi się znaleźć ponad 60 gier exclusive na PS3. Kilka z tych produkcji to gry typu Project X [untitled], które są już na 100 % potwierdzone, stąd aż tak duża ilość.

Cytat: "DARKMAN"
Poki co zapowiada sie, ze spidey nie obalisz tej teorii

Powiem że obaliłem, ale tylko gdyby pod uwagę wziąć gry nadchodzące a odrzucić te już wydane (wszak Xbox ma rok przewagi). Na PS3 w fazie produkcji jest więcej gier ekskluzywnych niż na X360 (sam się zdziwiłem, chociaż w kwestii X360 aż tak dokładnie nie przeszukiwałem sieci).

Co do Twojej listy to:
X360
1. Jak już zauważył skyace duża ilość Xboxowych exclusive`ów to gry wydane także na PC. Z tego powodu osobiście nie nazywałbym ich exclusivami.
2. Lista X360 tylko mnie utwierdziła w przekonaniu że na PS3 będzie więcej tak zwanych killerów, gier must have, chociaż to już kwestia gustu i indywidualnych upodobań ;)
3. Niektóre z nadchodzących gier mogą ukazać się także na PS3 a ich ekskluzywność nie jest do końca pewna (chociażby Tom Clancy`s Splinter Cell 5, Postal 3, Tenchu, BioShock... analogiczna sytuacja jest przy niektórych tytułach na PS3)
PS3
1. Brakuje sporo tytułów nawet nie mających statusu untitled (gdzie chociażby God of War 3 czy gry Celliusa?... i jeszcze kilka innych tytułów...)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hideo Kojima potwierdza, że MGS4 kieruje się tylko na PS3
http://www.gameonly.pl/newsy/11483

Ponadto zrobił fajne porównanie konsol next-gen - "PS3 jest jak kino, droższe ale o wyższej jakości. X360 to DVD, gdzie nadal potrzebujesz wysokiej jakości, ale także większej różnorodności, podczas gdy Wii jest jak TV ponieważ w każdy tytuł grasz z rodziną" - powiedział Kojima. ;)

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2007, 03:02:01 am »
No to czekamy na felieton :)

Tak jak i wczesniej napisalem wiekszosc osob posiada PC w domu, nie tak wiele posiada PC ktory to potrafi odpalic, ale inna sprawa jest, ze tytuly te w wersji na konsole sprzedaja sie w wiekszosci znacznie lepiej.
O to ktora lista ma wiecej ciekawych pozycji to juz zalezy od gustu, na tej co jest podana w tym temacie IMHO nie ma tak duzo ciekawych pozycji na PS3...
Obecnie wspomniane przez ciebie tytuly maja status eksluzywa przynajmniej na pare miesiecy i poki co sie nie zanosi, zeby Bioshock trafil na PS3...
Odnosnie God of War 3 -> zdaje mi sie ze gra OFICJALNIE nie zostala zapowiedziana, jest w domyslach ale tylko tyle wiadomo. A te drugie to nie mam pojecia co to...

Offline Esse

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2007, 11:24:01 pm »
śmieszą mnie troszkę exclusivy na wii, bo biorąc pod uwagę "inność" tej konsoli tak naprawdę wszystkie gry na nią wydane są swego rodzaju exclusivami ;)

a inna sprawa, że w najgorszej sytuacji jest teraz PS3 i wydaje mi się, że w najbliższym czasie to oni uzyskają excl najwięcej...

Offline spidey

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2007, 10:45:41 pm »
Więc tak:

Oto lista 1st and 2nd party developers czyli totalne exclusivy na PS3:
- Guerilla Games - Killzone 2
- Studios Santa Monica - God of War 3
- Incog Inc. Entertainment - Warhawk
- Team Ico - Team Ico Project [untitled]
 - Cellius (nowo powstałe studio dzięki porozumieniu SCE i Namco) - Brave Arms, Chain Limit, Second Season 01
- Naughty Dog Software - Uncharted: Drake`s Fortune
- Insomniac Games - Resistance: Fall of Man, Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, ponadto mają zamiar zrobić Resistance 2
- Sucker Punch - Sucker Punch Project [untitled] (podobno nowy Sly)
- SCE Studio Cambridge - na razie Unknow Title
- Polyphony Digital - Gran Turismo 5
- Ninja Theory - Heavenly Sword
- SCE Japan - Siren 3, The Eye of Judgment, My Summer Vacation, Ape Escape PS3
- Rhino Studios - Afrika
- SCE Studios London - Eight Days, SingStar, Home, World Tour Soccer
- SCE Liverpool - Formula One, nowy WipeOut
- SOE Austin - DC Universe
- Sony Online Entertainment - Untold Legends: Dark Kingdom
- SCE Studios Soho - Getaway 3
- Evolution Studios - MotorStorm, dłubią już przy sequelu, czyli MotorStorm 2
- Factor 5 - Lair oraz Factor 5 Project #2 [untitled]
- Game Republic - Genji: Days of the Blade
- Gaia - Folks Soul
- Level-5 - White Knight Story
- Zipper Interactive - Zipper Interactive PS3 Project [untitled] (zapewne nowy SOCOM)
- Team Bondi (wydawcą został Rockstar, ale gra ma pozostać exclusivem) - L.A. Noire
- Clap Hanz - Hot Shots Golf 5
- *TBA - Jak and Daxter: The Lost Frontier, Eyedentify, Angel Rings, Monster Carnival
- Page 44 Studios - Gretzky NHL
- Media Molecule - LittleBigPlanet
- SCE Studios San Diego - MLB '07: The Show, NBA '07

3rd party developers:
- Square-Enix - Final Fantasy XIII, Final Fantasy Versus XIII
- Konami - Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Coded Arms Assault, Silent Hill 5 [working title]
- Namco Bandai - Tekken 6, Time Crisis next-gen, Ridge Racer 7, Mobile Suit Gundam: Crossfire
- Sega - Full Auto 2: Battlelines, Sega Golf Club, Fifth Phantom Saga
- Taito - Railfan
- Atari - Driver 5


Pełny artykuł tutaj.

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2007, 10:44:40 pm »
Cytuj
Moim zdaniem na polu gier na wyłączność to właśnie PS3 wygrywa z X360, co zaraz będę się starał udowodnić. Oczywiście Xbox (i Wii) też mają sporo do zaoferowania w tej kwestii, jednak PS3 będzie miało gry takie, koło których po prostu nie można przejść obojętnie.


Dokladnie twoim zdaniem... Liczac te  gry "eksluzywne" dla PSStore to tak samo jak liczyc gry z XBLA czy Wii Virtual Console... Dodatkowo na tej liscie sporo jest tytulow "untitled".... Wspomniana lista sklada sie glownie z tytulow 1st and 2nd party developers...

Odnosnie wspomnianych gier :)
Resistance - gra dobra ale nie jest to system seller taki jak Gears of War
Motorstorm - ladnie wyglada, jednak wzglednie szybko sie nudzi...
Genji - srednie recenzje prasy ok 6/10... rzeczywiscie hit

Z nadchodzacych:
Killzone 2 - eee Lost Planet mial budzet grubo ponad 20 milionow zielonych... jesli gra bedzie podobna do pierwszej czesci Halo raczej nie zagrozi... :P
God Of War 3 - dokladnie tylko tyle wiadomo, ze bedzie, gra nawet nie zostala OFICJALNIE zapowiedziana :) Ale zapewne bedzie bardzo dobra
Final Fantasy XIII - wypowiedz jednego z szefow Sony: "tocza sie rozmowy na temat eksluzywnosci tego tytulu"
MGS4 - Kojima potwierdzil, ze gra bedzie tylko na PS3, jednak nie zdziwilbym sie gdyby zmienil w przyszlosci zdanie...
Tekken - zupelnie nie zdziwilbym sie zeby tytul podzielil los VF i SC...

A i ten tego osobiscie nie widze tych 20 totalnych killerow... Ale to wszystko kwestia gustu...

Offline skyace

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:56:04 am »
Cytat: "DARKMAN"
Dokladnie twoim zdaniem... Liczac te  gry "eksluzywne" dla PSStore to tak samo jak liczyc gry z XBLA czy Wii Virtual Console...


Ale tam na tej liście nie ma nic z PS Store, może oprócz Warhawka, ale w tym przypadku Sony ciągle plącze się w zeznaniach i raz jest do downloadu, raz na BD, raz na obu...

Cytuj
Resistance - gra dobra ale nie jest to system seller taki jak Gears of War


Skończyłem wczoraj i IMHO 8/10 - fajna, długa, całkiem ładna (Gearsy to to nie są co prawda), fajne multi, dużo "achievementów" w postaci skill points, dzięki czemu będę przechodził jeszcze raz. No i cooperative! Na 2 pady :) Chociaż nie testowałem jeszcze :/

Cytuj
Motorstorm - ladnie wyglada, jednak wzglednie szybko sie nudzi...


Bo w to się gra online :) Mi się podoba, chociaż nie ukrywam, jakby miało więcej trybów, to by było bardzo dobre, a tak jest prawie...

Cytuj
Genji - srednie recenzje prasy ok 6/10... rzeczywiscie hit


A to mogli sobie darować w ogóle, demko badziewne okropnie, a na pełną się nie skuszę.

Cytuj
God Of War 3 - dokladnie tylko tyle wiadomo, ze bedzie, gra nawet nie zostala OFICJALNIE zapowiedziana :) Ale zapewne bedzie bardzo dobra


IMHO to, że będzie, to właściwie wystarczy, bo co tu więcej mówić o Kratosie? "będzie więcej masakry"? :) Nie popsują raczej, więc może być tylko bardzo dobrze :)

Cytuj
Final Fantasy XIII - wypowiedz jednego z szefow Sony: "tocza sie rozmowy na temat eksluzywnosci tego tytulu"


Będą ostatnimi kretynami, jeśli dadzą to sobie zabrać. Chociaż jak dla mnie, to niech sobie wychodzi na obie :)

Cytuj
MGS4 - Kojima potwierdzil, ze gra bedzie tylko na PS3, jednak nie zdziwilbym sie gdyby zmienil w przyszlosci zdanie...


W sumie wcześniejszy już był na PC. Co prawda nie dało się w niego grać, bo straszna konwersja i sterowanie bez DualShocka wymagało posiadania 3 rąk i klawiatury z możliwym wciskaniem co najmniej 5 klawiszy jednocześnie ;) Myślę, że to zależy też od tego, ile miejsca zajmą na BD - jak pojadą z dźwiękiem i filmikami, to może być pewien problem ;)

Cytuj
Tekken - zupelnie nie zdziwilbym sie zeby tytul podzielil los VF i SC...


To mogło by być ciekawe, bo nawet przecież automaty mają działać na sprzęcie z PS3, więc chyba jest pisana z myślą o tym systemie tylko... Ja bym się zdziwił.

Cytuj
A i ten tego osobiscie nie widze tych 20 totalnych killerow... Ale to wszystko kwestia gustu...


Wiesz, ja na X360 widzę ledwo kilka gier w które bym zagrał... ;) Z czego połowa jest dopiero zapowiadanych :>
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2007, 12:42:11 pm »

Dla tych którzy nie widzą: To jest MGS4 wersja na X360 ;)
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:57:16 pm »
W artykule spidey napisal
Cytuj
Na tę chwilę powstaje prawie 100 produkcji (część z tej setki to tytuły dla PS Store, ja wymienię tylko te, które będzie można kupić normalnie w sklepie).

Dlatego tez napisalem, ze liczenie tytulow z PSStore to tak samo jak liczyc XBLA czy Virtual Console

Cytat: "skyace"
Cytuj
God Of War 3 - dokladnie tylko tyle wiadomo, ze bedzie, gra nawet nie zostala OFICJALNIE zapowiedziana :) Ale zapewne bedzie bardzo dobra

IMHO to, że będzie, to właściwie wystarczy, bo co tu więcej mówić o Kratosie? "będzie więcej masakry"? :) Nie popsują raczej, więc może być tylko bardzo dobrze :)

Wychodzac z tego zalozenia mozna napisac, ze X360 bedzie mial Halo 4, Forze 3 itp...

Cytat: "skyace"
Wiesz, ja na X360 widzę ledwo kilka gier w które bym zagrał... ;) Z czego połowa jest dopiero zapowiadanych :>

Tak jak juz napisalem to wszystko kwestia gustu :) Ja wlasnie zamowilem sobie Crackdown. 16 maja beta Halo 3 (moze sie uda i wersja Crackdowna bedzie miala invite...). Wszystko zalezy od gustu... Mi osobiscie najbardziej pasuje wlasnie oferta X'a...

P.S. Widzieliscie wiosenny update do X'a? Zintegrowanie MSN'a spoko pomysl. No i ulepszyli i tak dobry marketplace. BTW XBL ma okolo 6 milionow uzytkownikow (czy jakos tak) codziennie wysylaja oni okolo 2 milionow msgow (zarowno text jak i voice) -> wypuszczaja mini klawiaturke do X pada (IMHO niezle wyglada, ciekawe ile bedzie to kosztowalo... czyzby to byl znak, ze nadchodzi przegladarka?? w koncu posiadaja MS).

Offline skyace

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:35:13 pm »
Cytat: "DARKMAN"
W artykule spidey napisal
Cytuj
Na tę chwilę powstaje prawie 100 produkcji (część z tej setki to tytuły dla PS Store, ja wymienię tylko te, które będzie można kupić normalnie w sklepie).

Dlatego tez napisalem, ze liczenie tytulow z PSStore to tak samo jak liczyc XBLA czy Virtual Console


A, tu. Nie rzuciło mi się w oczy, mimo że specjalnie jeszcze po raz kolejny otworzyłem artykuł - skupiłem się raczej na liście. Fakt, PSS się nie powinno liczyć, tak jak i XBLA czy VC.

Cytuj
Wychodzac z tego zalozenia mozna napisac, ze X360 bedzie mial Halo 4, Forze 3 itp...


No, ale będzie, to już wiadomo, a o kolejnych Halo i Forzie to jeszcze nie skończyli aktualnych, więc nie ma o czym mówić ;)

Cytuj
P.S. Widzieliscie wiosenny update do X'a? Zintegrowanie MSN'a spoko pomysl.


Aż dziwne, że nie był od razu zintegrowany :) Spoko, tylko nie wiem jak z popularnością tego - ja bym nie miał z kim pogadać, pewnie w Stanach to inaczej troszkę jest.

Cytuj
wypuszczaja mini klawiaturke do X pada (IMHO niezle wyglada, ciekawe ile bedzie to kosztowalo... czyzby to byl znak, ze nadchodzi przegladarka?? w koncu posiadaja MS).


Ciekawy bajer, ale mi się to nie podoba. Fakt, na pewno można z tego korzystać, jakoś z klawiaturki w Nokii Communicator korzystam - ale nie wiem na ile to wygodne. I trochę się obawiam wciskania tego przez przypadek, chociaż to tak po fotkach bardziej - nie sądzę, żeby tego pod tym względem nie testowali ;)

I tak musisz ręce zdjąć z analogów i przycisków, to nie lepiej zwykłą klawiaturę podłączyć? No chyba, że nie można ;)
:. Sky Ace ][ skyace@skyace.org ][ www.skyace.org .:]
[:. Ten co psuje Nową Gildię Mangi i Anime i nie tylko ;) .:]
[:. Potworami jesteśmy, aby potworami się nie stać. .:]