trawa

Autor Wątek: Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)  (Przeczytany 15992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2007, 07:39:02 pm »
Cytat: "skyace"
Cytuj

P.S. Widzieliscie wiosenny update do X'a? Zintegrowanie MSN'a spoko pomysl.

Aż dziwne, że nie był od razu zintegrowany :) Spoko, tylko nie wiem jak z popularnością tego - ja bym nie miał z kim pogadać, pewnie w Stanach to inaczej troszkę jest.

W Polsce praktycznie kazdy korzysta z GG (i tylko GG)... Z moich doswiadczen tutaj najwiecej osob korzysta z AIM'a, potem z MSN'a... Co ciekawe ponoc ICQ jest najpopularniejszy a praktycznie nie znam nikogo tutaj kto by tego uzywal (znaczy sie poza mna :P)... Kolejny etap inicjatywy Live Anywhere - niedlugo zatwardziali pecetowcy beda mogli sie przekonac, ze padem mozna niezle celowac :) (Halo 2 na PC juz tuz tuz). Prawdopodobnie na jesieni bedzie spory update - w koncu Sony wypuszcza Home, wiadomo ze IPTV ma miec swoja premiere na jesieni (ale to bylo wiadomo, przed tym jak Sony oglosilo Home). IMHO pewnie dodadza cos wiecej, minimalnie jakiegos zmodyfikowanego explorera.

A mi ta klawiaturka sie podoba :) Tak ladnie komponuje sie z padem i po co komu ciagac pelnowymiarowa klawiature pod tv? Po tym jakim sukcesem ciesza sie komorki z klawiaturami to raczej powinno sie przyjac.

Offline spidey

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2007, 11:37:38 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Genji - srednie recenzje prasy ok 6/10... rzeczywiscie hit

hej, ale ja nigdzie nie napisałem że to jest hit :). Chociaż chyba wiem o co Ci chodzi - pisząc "Ogółem 61 tytułów, w tym około 20 totalnych killerów. Kilka z gier już się ukazało (mn.in. Resistance: Fall of Man, MotorStorm, Genji: Days of the Blade)" chodziło mi ogólnie o exclusivy a nie killery. Ale mój bląd, źle sprecyzowałem.

Cytat: "DARKMAN"
Killzone 2 - eee Lost Planet mial budzet grubo ponad 20 milionow zielonych... jesli gra bedzie podobna do pierwszej czesci Halo raczej nie zagrozi... :P

Sony twierdzi że to najdroższa gra w historii, wiec dlaczego mam im nie wierzyc? ;)

Cytat: "DARKMAN"
A i ten tego osobiscie nie widze tych 20 totalnych killerow

Ja widze :). Ale tak jak już napisałeś to wszystko kwestia gustu.

Offline DARKMAN

Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 11, 2007, 01:16:08 am »
Cytat: "spidey"
Cytat: "DARKMAN"

Genji - srednie recenzje prasy ok 6/10... rzeczywiscie hit

hej, ale ja nigdzie nie napisałem że to jest hit Smile. Chociaż chyba wiem o co Ci chodzi - pisząc "Ogółem 61 tytułów, w tym około 20 totalnych killerów. Kilka z gier już się ukazało (mn.in. Resistance: Fall of Man, MotorStorm, Genji: Days of the Blade)" chodziło mi ogólnie o exclusivy a nie killery. Ale mój bląd, źle sprecyzowałem.

No wlasnie zrozumialem to jako hit...

Male sprecyzowanie jesli chodzi o budzet Lost Planet - $20 mln development i ponoc kolejne $20 mln na reklame... Zas Killzone 2 juz ponoc przekroczyl $21 mln w kosztach produkcji :)

Czy wiecej znaczy lepiej? Gears of War kosztowal "jedyne" 10 mln zielonych  ktore to sie zwrocilo z duuuuza nadkladka :) Swoja droga ciekawi mnie ile Bill przeznaczyl na swoje oczko w glowie -> H3 :)

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Exclusivy, czyli kto co ma i ile :)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 11, 2007, 12:45:35 pm »
Mojim sercem targają niepewności.Z jednej strony X360 i XBL z drugiej PS3 i Japoński support.

Ciężkie jest życie gracza :(

PS:
@DARK:
Osobiście używam MSN'a :p
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

 

anything