Autor Wątek: Grand Theft Auto IV  (Przeczytany 10961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Grand Theft Auto IV
« dnia: Marzec 30, 2007, 03:59:10 am »
W koncu mamy pierwsze szczegoly na temat najnowszej odslony serii. Na oficjalnej stronie gry. Mozemy zobaczyc pierwszy trailer. I musze powiedziec zapowiada sie... w morde ja juz chce w to grac :) Z trailera mozna wychwycic pare detali na temat gry -> gra po raz pierwszy bedzie osadzona w PRAWDZIWYM miescie o ile w poprzednich odslonach poruszalismy sie po wirtualnych miastach wzorowanych na prawdziwych lokacjach tutaj mamy Nowy York (ktory to chyba jednak bedzie nazywal sie ponownie Liberty City -> czyzby powrot do korzeni??)! Druga rzecz -> po akcencie glownego bohatera wnioskuje ze to pewnie bedzie czlonek rosyjskiej mafii...

Osobiscie nie moge sie doczekac nowego GTA. Ostatnie odslony Vice City jak i San Andreas widac nie byly na tyle rewolucyjne by dodac cyferke do tytulu. Ciekawe co szykuja w zanadrzu programisci z Rockstar? Zarowno Saints Row jak i Crackdown oferuja tryb gry online, wiec nie zdziwilbym sie, ze taka opcja znajdzie sie i tutaj (klany moglbyby byc gangami itp).... Opcji jest co nie miara. Niedlugo powinnismy znac wiecej szczegolow.

Offline Krova

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2007, 03:36:54 pm »
W trailerze prawie nic nie pokazali.

BTW miałem cichą nadzieję na jakieś typowo europejskie miasto, pokroju Londynu czy Paryża a nie znowu amerykański szary smród :P

 Czy to dobrze, żę bohater jest Rosjaninem, zobaczymy. Zależy od tego, jak poprowadzą fabułę...
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2007, 02:17:56 am »
Heh a jakie masz tam gangi w Londynie lub Paryzu (chodzi mi o zorganizowane grupy na wieksza skale, a nie jakis dzieciakow)? Gangi najbardziej kojarza sie wlasnie z NY, Miami i LA (dodalbym do tego jeszcze Detroit :), myslicie czemu akurat tam byl osadzony Robocop?)

Tak samo jaki gang mogliby teraz obsadzic? Byli juz wlosi (dwa razy) i byli tez czarni. Kogo mieli teraz obsadzic? Gangi latynoskie -> byloby to samo co San Andreas (tam jest ich najwiecej... ciekawe czemu? :P). Yakuza? Sega wydala juz taka gre. Cos osadzonego w przyszlosci? Mamy Crackdown. Moze cofniemy sie w czasie do "prawdziwych" gangsterow? Jest przeciez wiekowa Mafia (az dziw bierze, ze nie zrobili sequela). No i mamy tez Ojca Chrzestnego i raczej sredni True Crime... Co do klimatow w Saints Row nie wiem bo nie gralem. Jedno jest pewne w grach jeszcze nie gralismy jako czlonek rosyjskiej mafii (znaczy sie w starym GTA byly takie motywy ale nie bylo to do tego stopnia)....

Offline fin

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:15:08 am »
W Polsce miałeś Wołomin i Pruszków, u ruskich też pewnie z pińćset prawdziwycg mafiji jest.

Offline Krova

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:42:25 am »
O właśnie, gdyby czwórkę osadzili w Rosji, to były klimacik! Międzynarodówka, jazda Wołgą ruska mafia te sprawy :P


Mi się po prostu wydaje, że panowie z Rockstaru są zbyt ograniczeni, żeby dać europejskie miasto. Po co kombinować z czymś odległym, skoro ma się pod ręką wielkie miasto, które wszyscy znają i które spodoba się Amerykanom? (Moskva? eemmm... is this a name of vodka?)  :p

 Tak, wiem, kieruję się stereotypami (;
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline spidey

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2007, 11:44:31 pm »
Trailer jest świetny. Tak właśnie wyobrażałem sobie GTA na konsolach nowej generacji. Cieszy mnie niezmiernie, że akcja będzie umiejscowiona w Nowym Jorku - mieście moich marzeń, w którym to zawsze chciałem mieszkać. Jak dobrze odwzorują miejscówki to chociaż będę mógł sobie pozwiedzać ;)

A tutaj trailer GTA IV rozłożony na czynniki pierwsze:
http://www.zaibatsu.pl/index.php?page=texty&id=92 ;)

Szczególnie interesujący jest napis na jednym z bilboardów: "Odwiedź Vice City - $300". Czyżby była możliwość odwiedzania innych miast? :]

Offline Sieter

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:15:46 pm »
Trailer wywołuje u mnie gęsty wyciek śliny (nad zmywalką ;)).

GTA 4 z pewością będzie pod względem obszaru największą lokacją w serii, najładniejszą, bo jeśli grafika prezentowana na trailerze, jest naprawdę tak zrealizowana, to tylko chylić czoła przed RG. Z pewnością wszyscy pamiętają co mielismy do dyspozycji w gta:sa, ile opcji, możliwośći, to cóż teraz wymyślić? Panowie z RG napewno coś już wymyslili i wykonali. Bo w seri gta na pc jest taka reguła, nie było nie ma i nie będzie złej odsłony, ciekawe cóż wymyślą po gta4, ale na razie szykuję się wielki hicior, setki wspaniałych recenzji, wywiady, a jak to zwykle bywa takze strony fanowskie ponowanie będą powstawac jak grzyby po deszczu.
obody is perfect. My name is Nobody...:>

Offline Sharker

Nowa Wersja GTA IV
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2007, 12:25:23 pm »
Grafika jest zajefajna trzeba czekac do konca tego roku i  GTA IV bedzie nasz chociarz cena moze nas zbic z tropu bo ma kosztowac 250 zł . :(  jesli chodzi o cene
harker

Offline fin

Re: Nowa Wersja GTA IV
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2007, 02:15:04 pm »
Cytat: "Sharker"
Grafika jest zajefajna trzeba czekac do konca tego roku i  GTA IV bedzie nasz chociarz cena moze nas zbic z tropu bo ma kosztowac 250 zł . :(  jesli chodzi o cene


Ja słyszałem że 500 na stare ma kosztować, chociashhh niektorzy mowia ze malo.
Ale grafa bedzie taka że będzie mnie biła!

 :roll:

Offline DARKMAN

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2007, 12:31:44 am »
Eeee o so chodzi z ta cena? Gamestop sprzedaje preordery za normalna cene $59.99 (znaczy sie taka sama cena jest na wszystkich nowych grach na X360/PS3)

Offline Ryba

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2007, 05:06:45 pm »
Ja jestem jednego ciekaw - wyjdzie na PC czy nie? Bo wiem ze jesteśmy w dziale konsole...
Jak nie wyjdzie, to .... źle. Chyba zamiast modernizacji kompa kupie sobie konsole...

Offline greah

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2007, 12:11:25 am »
pewnie będzie tak jak z GTASA. Rockstar jak już stworzy podwaliny pod mmo to raczej będzie chciał wyssać szmal z każdej platformy.


jakoś przestały mnie ruszać takie gry. kiedyś grałem w SA, później było Just cause czy podobne i jakoś odechciało mi się latać po mieście i pałować przechodniów wykonując przy tym zadania śmieszniejsze niż w Driverze

Offline DARKMAN

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 16, 2007, 02:33:46 am »
Cytat: "Ryba"
Ja jestem jednego ciekaw - wyjdzie na PC czy nie? Bo wiem ze jesteśmy w dziale konsole...
Jak nie wyjdzie, to .... źle. Chyba zamiast modernizacji kompa kupie sobie konsole...

Obecnie jesli chodzi o gry to IMHO znacznie ciekawiej prezentuje sie oferta gier na konsole niz na PC, no chyba ze ktos gra tylko w strategie (no dobra przyznam sie lubie tez strategie :P).

Prawdopodobnie kiedys trafi na PC (z tego co pamietam z reguly wersja PC miala roczny poslizg).

Cytat: "greah"
akoś przestały mnie ruszać takie gry. kiedyś grałem w SA, później było Just cause czy podobne i jakoś odechciało mi się latać po mieście i pałować przechodniów wykonując przy tym zadania śmieszniejsze niż w Driverze

Just Cause to gra przecietna to zupelnie sie nie dziwie... Podobnie zreszta wszystkie czesci Driver'a po pierwszej sa raczej sredniackie. Sprobuj Saints Row (X360 i PS3) lub Crackdown (X360) -> w szczegolnosci to drugie. Ostatnio wlasnie katuje i nie powiem fajnie jest skakac po budynkach a la matrix, czy tez rzucac samochodami :D

Offline greah

Grand Theft Auto IV
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 16, 2007, 11:04:37 am »
Crackdown to zupełnie inny typ gry. chodzi mi o takie zwyczajne chodzone gdzie zadania to 'pościgaj się, 'zabij gościa' czy 'napadnij na bank' a te po 10 częściach bliźniaczo podobnych GTA (cholerny tasiemiec na jednym silniku) sprawiły, że teraz czuję pewną 'odrazę' do tego podgatunku

Offline osa8622

jedno kopto
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 22, 2007, 11:41:09 am »
robia wszystko taksamo slizgaja sie na renomie ;] zal
mogli by sie wysilic  :evil:
migam z kumplami na desce ;]

 

anything