Autor Wątek: Szukam graczy z krakowa  (Przeczytany 4681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« dnia: Marzec 31, 2007, 11:48:50 am »
Siema szukam graczy z krakowa którzy grają w karcianke Lorda , bo ja sam nie mam żadnego znajomego który w to gra . jeśli ktoś jest to piszcie. Bo chętnie bym pograł ale nie mam z kim. pozdr.

Offline drachenfeles

Re: Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2007, 02:31:00 pm »
Cytat: "Lelu"
Siema szukam graczy z krakowa którzy grają w karcianke Lorda , bo ja sam nie mam żadnego znajomego który w to gra . jeśli ktoś jest to piszcie. Bo chętnie bym pograł ale nie mam z kim. pozdr.


trafiłeś na forum bitewniaka, ale jeżeli szukasz karciarzy przejdź się do któregoś z krakowskich sklepów: Smok, Szeherezada lub Bard
na pewno znajdziesz

Offline drachenfeles

Re: Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2007, 02:33:36 pm »
Cytat: "Lelu"
Siema szukam graczy z krakowa którzy grają w karcianke Lorda , bo ja sam nie mam żadnego znajomego który w to gra . jeśli ktoś jest to piszcie. Bo chętnie bym pograł ale nie mam z kim. pozdr.


trafiłeś na forum bitewniaka, ale jeżeli szukasz karciarzy przejdź się do któregoś z krakowskich sklepów: Smok, Szeherezada lub Bard
na pewno znajdziesz

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2007, 03:31:21 pm »
Bylem w bardzie i w Szeherezadzie ale tam już w karcianke lorda nie grają . Ale niech mi ktoś powie czy opłacalne jest granie figurkami?? bo jak nie bedzie nikogo kto gra w karty to sie przezuce na figurki :)

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2007, 04:42:16 pm »
Cytat: "Lelu"
Bylem w bardzie i w Szeherezadzie ale tam już w karcianke lorda nie grają . Ale niech mi ktoś powie czy opłacalne jest granie figurkami?? bo jak nie bedzie nikogo kto gra w karty to sie przezuce na figurki :)


co masz na myśli mówiąc opłacalne?
jeżeli chodzi o hobby to jedynym elementem łączącym karcianki z bitewniakami jest kolekcjonerstwo jednak na tym podobieństwa się kończą, bitewniaki są ściśle związane z modelarstwem oraz sceną turniejową znacznie różniącą się do tej spotykanej w karciankach

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2007, 06:17:44 pm »
Pisząc opłacalne chodziło mi o to czy lepiej sie gra figurkami , jaki jest wkład finansowy w średniej jakości armie no i czy rozgrywki dostarczają tyle emocji co karcianka no i czy jest ktoś kto by grał!!

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:02:38 am »
Cytat: "Lelu"
Pisząc opłacalne chodziło mi o to czy lepiej sie gra figurkami , jaki jest wkład finansowy w średniej jakości armie no i czy rozgrywki dostarczają tyle emocji co karcianka no i czy jest ktoś kto by grał!!


Graczy ci u nas dostatek - turnieje odbywają się przynajmniej raz w miesiącu (zwykle częściej), jednak figurki to nie karty i gra się zupełnie inaczej - czy lepiej to już kwestia indywidualnej opinii.
Koszt armii na 500p (standardowy rozmiar turniejów) zależy w dużej mierze od tego co to za armia i jakie konkretnie figurki zamierzasz w niej wystawić oraz czy zamierzasz kupić je w sklepie, czy od kogoś.
Dla przykładu, na rozpiskę 500p składa się zwykle od 35 do 50 modeli.
By poznać ceny sklepowe odwiedź dowolny sklep internetowy.

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2007, 08:30:39 am »
a pomógłbyś mi taką armie złożyć i pokrótce wytłumaczyć jak sie gra , i jaką armią najlepiej bo wiem ze jest rohan , gondor , moria itd. ale nie wiem które są lepsze , no i jakie figurki kupować czy tak jak w warhamerze regimenty i bosi czy tu jest jakoś inaczej?

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:25:07 am »
Cytat: "Lelu"
a pomógłbyś mi taką armie złożyć i pokrótce wytłumaczyć jak sie gra , i jaką armią najlepiej bo wiem ze jest rohan , gondor , moria itd. ale nie wiem które są lepsze , no i jakie figurki kupować czy tak jak w warhamerze regimenty i bosi czy tu jest jakoś inaczej?


LotR jest skirmishem, co oznacza, że nie ma squadów/regimentów jako takich (co nie zmienia faktu, że w praktyce stosuje się czasem coś na ten kształt) ale ogólnie zasada jest podobna, mamy bohaterów/dowódców żołnierzy oraz (sporadycznie) maszyny wojenne.
Kwestia wyboru armii jest całkiem indywidualna, obowiązujące listy armii oraz regulamin ligi znajdziesz tutaj
By poznać podstawy najlepiej wpadnij do sklepu Smok w galerii kazimierz, przy okazji dowiesz się, kiedy odbędzie się tam turniej oraz obejrzysz figurki

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2007, 06:19:30 pm »
Do turnieju to mi jeszcze daleko , najpierw potrzebuje kogoś kto mnie nauczy grac i kto pomoże mi dobierać odpowiednie figurki , dopiero potem mogę pomyśleć o jakimś turnieju :!:

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:57:30 am »
Cytat: "Lelu"
Do turnieju to mi jeszcze daleko , najpierw potrzebuje kogoś kto mnie nauczy grac i kto pomoże mi dobierać odpowiednie figurki , dopiero potem mogę pomyśleć o jakimś turnieju :!:


http://sbarciu.webd.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3007&start=45&sid=27c28c7b79e6eb21c33f2df878078762

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2007, 03:23:58 pm »
i co mam na tej stronce zrobić? napisałem tam ze szukam ziomków którzy nauczą mnie grac![/u]

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2007, 06:22:28 pm »
tam masz informacje na temat spotkań w smoku, czyli kiedy możesz tam zastać graczy

PS moderaturę proszę o kłódeczkę lub kosz dla tematu z przyczyn oczywistych

Offline Lelu

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 02, 2007, 07:14:22 pm »
a ty też tam grasz?? myślę ze znajdzie sie tam ktoś kto mi pomoże z tymi figurkami itd. bo nie wiem jaką nacją mam grac . Kurde nic nie wiem :D , hajs mam a nie wiem jak go zainwestować i w co he he. Początki bywają trudne  :(

Offline drachenfeles

Szukam graczy z krakowa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2007, 07:56:11 pm »
nie, w smoku nie grywam, a jeśli chodzi o pomoc to, jak mówiłem, udaj się na spotkani i znajdzie się co najmniej kilka osób, które pokarzą ci armie i pomogą coś wybrać