Autor Wątek: Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008  (Przeczytany 19373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DZIK

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 07, 2007, 07:48:51 pm »
Nowy system liczenia ligi wydaje się mi ( zwłaszcza po poprawce Jerzyna że ranking idzie także z polskiej ligi) - ciekawszy i bardziej sprawiedliwy. Podstawą jest wyeliminowanie sytuacji gdy ktoś dobiera sobie specjalnie jedynie słabszych zawodników do pojedynków i na tym opiera się końcowa kolejność. Tym razem nie da to wysokiego rankingu.
a kamieniu siedzi skink
         He can do everything
      Cumplidos solamente si somos campeones

Offline Motorek

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 07, 2007, 07:50:47 pm »
Ja dalej nie kojarzę o co chodzi w nowym rankingu, tak czy siak czekam z niecierpliwością na start ligi ;)

Offline DZIK

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2007, 11:32:15 am »
Cytat: "Kretek"
Ja dalej nie kojarzę o co chodzi w nowym rankingu, tak czy siak czekam z niecierpliwością na start ligi ;)


 Proste: masakrowanie Goodwaya czy Dispel Scrolla nie da już takiego bonusu (20 pts dużych postych do ligi).
Trzeba będzie wygrać z dzikiem, jerzynem, dudim no i romanem lordem - aktualnym hetmanem kislevskim za wygranie ligi ostatniej.
a kamieniu siedzi skink
         He can do everything
      Cumplidos solamente si somos campeones

Offline Bojo

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2007, 02:32:56 pm »
Dzik napisał: "Trzeba będzie wygrać z dzikiem, jerzynem, dudim no i romanem lordem - aktualnym hetmanem kislevskim za wygranie ligi ostatniej.[/quote]"

czyli wygraną mam jak w banku ;)  :D  a serie to w tą ligę się przyłożę :badgrin:
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Tocz

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:02:32 am »
Cytat: "Bojo"
a serie to w tą ligę się przyłożę :badgrin:


No to zobaczymy co z tego wyjdzie przyszły mistrzu  :p  :badgrin:  :D Życze ci jak najlepiej ale pierw musisz ze mną wygrać, aby przejść do o wiele lepszych zawodników ;)
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline DZIK

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 10, 2007, 01:17:35 pm »
Nie wiadomo kto tu rzeczywiście lepszu Toczu
Ja ostatni raz wygrałem dwa lokale po sobie dawno już -  w czerwcu ubiegłego roku - w Legionowie i Warszawie a Ty teraz :D
Bojo - ja Tobie radzę zostac przez dłuższy czas przy Cult of Slaanesh - to naprawdę ma możliwości, wymaga jednak doświadzczenia zdobytego przez dłuższy czas - jak niemal każda armia, rozumiem że skaveny z Lustrii sa ciekawe - ale zmienianie ciągłe wojska przeszkadza w zdobyciu expa i dobrych wynikach - bo nikt nie jest dobry jakąś armią natychmiast...
a kamieniu siedzi skink
         He can do everything
      Cumplidos solamente si somos campeones

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:43:58 pm »
zgadzam się w 100%

ja już cisne dark elfami krasnale :D
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Bojo

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 10, 2007, 06:13:34 pm »
niestety decyzja jest ostateczna gram skavenami ale  nie z Lustrii wiem że radzicie by zostać przy Kulcie  ale skavenami grałem więcej :D dziś z Czopem wygraliśmy z Jerzynem i Supłem na 1000ptk. parówka taki trening prze dwustfestem i nie tylko Czop tu dużo zdziałał nie miliśmy ratlingów jezzaili i latarki a oni mieli to cholerstwo i mieli tez ciężką kawę było ciężko ale jakoś poszło :D no szczęście też trochę dopisało ;)

dążę do tego iż skavenami nie gram dlatego bo są dobra każdy kto zobaczy moje rozpiski powie że są plewne a jak potrafię tym grać bo mi się taka bardzo podoba ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Motorek

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 10, 2007, 07:27:33 pm »
Nie są takie plewne, też czasami gram bez strzelania z różnym skutkiem, zmień w rozpie przedmioty na Elektrykach, chyba że chcesz rzucać pioruny z 4 kości.

Offline Bojo

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 10, 2007, 08:38:09 pm »
za wszelkie porady dziękuję :D  a co do tego Roman że "ciśniesz" krasnale to  nie dziwie się nie chcę nikogo obrażać ani mówić że ktoś gra źle ale Muzyk wcale aż taki mocnym krasnalem nie jest :roll: sorry muzyk ja też nie jestem mocny

Jestem plewą i nie wstydzę się tego 8)  jeszcze wam dokopie wszystkim :D :lol:
ATURALNIE przede wszystkim

Offline Jerzyn

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 10, 2007, 08:55:33 pm »
no, bojo cisnie!! rzuca aury pecha na przeciwnika i szczescia na siebie :D
pocisneli nas tak gleboko, ze az poszedlem w miedzyczasie do lekarza  :oops:  
ale ostatniatura byla rzeznicka :D pierwszy raz od dluzszego czasu dowiedzialem sie co to znaczy miec farta w calej walce, nawet na ranienie i gonienie!! przezylem szok i zginalem, ale bylo warto ;)
dzieki chlopaki, bylo bardzo fajnie, szczegolnie te blogoslawienstwa slaanesha i tekst boja o ustach :badgrin:  niedobrze, ze rzucasz cult. moglbym ci pokazac kilka mykow, a z twoimi rzutami, to bys wszystkich loil, nawet lepiej niz tocz :D
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Motorek

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:03:57 pm »
Toczowi to się dziś kostki wypaliły;p Masakra w plecy z Imperium.
A Bojo powoli zaczyna mieć szczurze łapki, Grey Seerem może zostanie za pare lat;p

Offline Zinczuk

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2007, 09:20:39 pm »
a ja szykuje wielkie come back już z jedynym pierścieniem na palcu, zamierzam wreszcie wygrzebać się z warzywniaka bo.....wracam z nową odsłoną DE, wreszcie pomalowani prawie w całości :)
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline logan347

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2007, 09:34:31 am »
Z pierscieniem wladzy to bedziesz wszystkich pociskal na miętko :)
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Bojo

Liga lokalna Wschodnia Polska 2007/2008
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:09:43 am »
szkoda tylko że na turnieju mam rzuty do dupy :cry:

Pamiętaj Jerzyn tekst o ustach wymaluj go na sztandarach nie to będzie dla ciebie przesłanie od Slaanesha ;)  :D

Czop też coś tam zrobił  :roll:  :)
ATURALNIE przede wszystkim