Autor Wątek: Co teraz obejrzeć?  (Przeczytany 3624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saitou-sama

Co teraz obejrzeć?
« dnia: Styczeń 15, 2011, 03:38:51 pm »
Witam serdecznie.  :biggrin:
Jestem nowa na tym forum, jednak mam nadzieję, że znajdę tu pomoc. (Jeśli w moim wątku jest coś nie tak, napiszcie. Poprawię to, ewentualnie usunę) 
Obejrzałam kilkanaście serii anime i aktualnie nie mam co oglądać. Niezmiernie mnie to dołuje, więc proszę was o napisanie mi kilku waszych propozycji. ^^
Oto serie które oglądałam.
Death Note
Code Geass
Vampire Knight (dwie serie)
Bleach
Night Head Genesis
Kuroshitsuji (dwie serie)
Loveless
Black Blood Brothers
07- ghost
D.Gray- man
Clannad (obie serie)
Higurashi no naku koro ni
Junjou Romanrica (obie serie)
Pandora Hearts
Darker Than Black (obie serie)
Blood +
Katekyo Hitman Reborn
Hakuouki Shinsengumi Kitan (Obie serie)
Kyou Kara Maou
Togainu no chi
Shinrei Tantei Yakumo
Z góry wielkie arigatou za pomoc.  :wink:  

Offline Sir_Ace

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2011, 04:10:33 pm »
W takich sytuacjach wchodzi się na np. Anidb, MAL, Tanuki albo Azunime i przegląda się serie z najwyższą średnią.

Sprawdź Kara no Koyoukai, Samurai Champloo, Gundam SEED.
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2011, 06:49:41 pm »
Na pewno Fate stay night,, myself yourself, ef tale of melodies i memories, kankon 2006, FMA brotherhood, gintama, X tv, Tengen Toppa Guren Lagan, school rumble, soul eater, slyers, slyers next, slyers try, soul hunter, lucky star, azumanga daioh, kurenai, one piece, naruto  - musowo do obejrzenia :P:)   

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2011, 08:56:29 pm »
Skoro oglądałaś już Clannad to może czas na Kanon i Air. Shouneny Ci nie obce to wypada zapoznać się ze szczytem osiągnięć w tym gatunku czyli Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Masz oglądnięte Blood+ to polecam Blood: The Last Vampire i Vampire Hunter D: Bloodlust, a z shounenowato wampirzych klimatów Trinity Blood. Z klasyki samurajskiej, bo o tą tematykę też zahaczasz, to koniecznie Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen (chyba najlepsza rzecz jaką tu polecam).
I pewnie jeszcze sporo rzeczy można by polecić na podstawie Twojej listy.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:16:33 am »
Z klasyki samurajskiej, bo o tą tematykę też zahaczasz, to koniecznie Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen (chyba najlepsza rzecz jaką tu polecam).
Owszem, ale oczywiście po prawidłowym w kolejności zaliczeniu wpierw serii TV - w przeciwnym wypadku tylko narażasz się na zepsucie doskonałej całości.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:11:05 pm »
Cytuj
W takich sytuacjach wchodzi się na np. Anidb, MAL, Tanuki albo Azunime i przegląda się serie z najwyższą średnią.
Czasami fajnie jest szukać serii z najniższą średnią. Tak znalazłem Green Green.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2011, 10:28:41 pm »
W takich sytuacjach wchodzi się na np. Anidb, MAL, Tanuki albo Azunime i przegląda się serie z najwyższą średnią.
Pfffff - w takich sytuacjach wchodzi się na przykład na ANN i zaczyna od literki A. Nic głupszego i gorszego od czytania tego, co ktoś ma do powiedzenia na temat danego tytułu - zwłaszcza takie mangowe autorytety jak banda ćwoków z tanuka. Trzeba obejrzeć samemu i na tej podstawie budować własną opinię. Gdy już przerobię wszystkie retro gry tego świata na wszystkie retro platformy, to zacznę właśnie tak oglądać anime - od A do Z, każde jedno po kolei.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 10:33:27 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2011, 11:22:15 pm »
Cytuj
Gdy już przerobię wszystkie retro gry tego świata na wszystkie retro platformy, to zacznę właśnie tak oglądać anime - od A do Z, każde jedno po kolei.
Ty chyba planujesz żyć wiecznie.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2011, 11:27:01 pm »
Coś w tym rodzaju. A tak na serio, zacznę oczywiście od obejrzenia tego na co mam ochotę. A potem kolejno będę sprawdzał to co zostało.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2011, 12:00:21 am »
Coś w tym rodzaju. A tak na serio, zacznę oczywiście od obejrzenia tego na co mam ochotę. A potem kolejno będę sprawdzał to co zostało.
Wg moich wyliczeń na chwilę obecna istnieje ok 6000 anime a jak wiadomo ciągle ich przybywa,
dlatego oglądanie tego na co ma się ochotę to chyba jedyne wyjście ;)

Offline Ganossa

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2011, 06:57:23 am »
Zawsze można oglądać na kilku monitorach jednocześnie. Tylko musiałbyś potrenować nad podzielnością uwagi.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2011, 01:44:04 pm »
Ale marudzicie, wiadomo już że za kilka lat wejdą do użycia sztuczne ciała, a to krok do stworzenia cybermózgu, zatem co za problem odkładać na taką "puszkę" i jak się pojawią kupić jedną. Wtedy tylko podłączamy się bezpośrednio z netem i hulaj dusza... zanim wirusa jakiegoś się złapie. :p
Zresztą Tenchi pewnie już odkłada do skarbonki na to, może i ja powinienem.

Wyspo, a mi się wydaje że animców jest gruuubo ponad 6000. Liczę oczywiście serie jako jeden, bo np taki Gundam jakby każdy podtytuł policzyć osobno to na nim samym wyszło by 6 tyśków. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2011, 02:26:00 pm »
Na anidb można natknąć się na serie z ID wykraczającym poza 8000. Zakładając, że dziur nie jest zbyt wiele... Sporo tego.
I'd like to be a tree

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2011, 04:14:35 pm »
Zawsze można oglądać na kilku monitorach jednocześnie. Tylko musiałbyś potrenować nad podzielnością uwagi.
"More than a god, less than a human" powiadasz... :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co teraz obejrzeć?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2011, 11:28:50 pm »
Wy się nabijacie, a przecież wiadomo że wszystkiego nie dam rady. Ale na ile życia starczy, tyle będzie obejrzane. Zresztą nie wszystko zapewne mi podejdzie - na dzień dobry odpadają takie tasiemce jak Macrossy czy Gundamy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything