trawa

Autor Wątek: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!  (Przeczytany 68837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 20, 2008, 09:09:22 am »
II sezon miał wyjść podczas tegorocznych wakacji... niedługo będzie z tym jak DN Forever :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 20, 2008, 10:27:35 am »
Miał wyjść pod koniec roku, ale teraz na anidb jest ?. Ale to dziwne bo przecież nie powinno być problemu z kontynuacją.
Lecz może mają problemy z tą Aya Hirano ?

Offline Hollow

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 20, 2008, 01:24:54 pm »
Miała być też wydana manga na naszym rynku. Tu też niestety sprawa ucichła. Jak na razie tylko Anime-Virtual Polska wydało pierwszą płytę z 4 odcinkami. Jak zwykle tylko ok 40 złotych.

Offline Shirosama

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 20, 2008, 01:35:58 pm »
Prawdopodobnie mają z CZYMŚ lub z KIMŚ problemy bo nie wierzę że po takim sukcesie I serii z otwartym zakończeniem nie chcieli by zrobić kontynuacji.

Offline wyspa

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:32:45 pm »
Inaczej z tego co ja wiem kontynuacja serii Anime jest oczywistością... przynajmniej była...
Otóż miała być i to miała być na bank... zresztą będzie jednakże nie do końca kontynuacja...
Słyszałem czy czytałem raczej iż w zamierzeniu istniejąca już seria anime miała być troszkę inna... dłuższa bodajże. Niestety Haruhi wcale nie była pewnym produktem... dlatego kiedy zaczęto prace nad Kanonem (2006) część ekipy przewędrowała właśnie do produkcji owego (A wiadomo było iż on się sprzeda) więc pozostała ekipa skończyła Haruhi takim jakim widzimy ją teraz... Jak się okazało seria odniosła ogromny sukces... stąd też z tego co wiem teraźniejsze plany dotyczące tej serii to remake który ma spełniać wszystkie wcześniej planowane zamierzenia itp (pewnie będzie łączyło się to z większą ilością epów) no i pewnie możemy też wyczekiwać kontynuacji albo jej elementów.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:11:26 pm »
Tak żeby nikt sobie specjalnie nie robił złudzeń... na sezon jesienny KyoAni ma zaplanowany drugi sezon Clannada (yay!) a potem na początku roku w planach mają  Tonari no 801-chan
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:28:52 pm »
2ga seria powstanie to jest raczej pewne... niestety pewnie poczekamy do 2009 :/

Offline Konował

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:35:18 pm »
mogliby zrobić prezent na gwiazdkę i wydać jeszcze w grudniu  ;-)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:30:43 am »
Prawdopodobnie mają z CZYMŚ lub z KIMŚ problemy bo nie wierzę że po takim sukcesie I serii z otwartym zakończeniem nie chcieli by zrobić kontynuacji.

Czy to nie jest oczywiste ? Naturalnie odczuwają presję ze strony fanów, którzy spodziewają się tytułu co najmniej tak dobrego jak sezon pierwszy - dlatego właśnie KyoAni tak oponuje z premierą.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 12:35:01 am wysłana przez Bere »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 26, 2008, 12:38:05 am »
Tu nie ma co odczuwać czy oponować, tylko trzeba się solidnie zabrać do roboty. Ot i wielka tajemnica wiary.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 26, 2008, 01:00:09 am »
A właśnie, nie wiem czy widzieliście czym chcą nas zapchać w międzyczasie. [rinku]

Offline Jackal

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 26, 2008, 06:38:28 pm »
Wiec taka sprawa .........tylko nie krzyczec za braki mojej wiedzy czy nie dopatrzenia..........
wie ktoś może ile liczy ep. seria danego anime o którym jest mowa ;) ???????? z góry dzieki ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 26, 2008, 07:26:02 pm »
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime-list.php?list=custom
Ewentualnie:
www.google.pl

Jakbym był chamski, to bym napisał "learn to google, bitch", ale jako że nie jestem napiszę tylko: "gugiel twoim przyjacielem".
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 31, 2008, 02:46:27 pm »
Ostatnio znalazłem w internecie "The Gender bending of Haruhi Suzumiya". Jest to manga fanów mangi i anime "The Melancholy of Haruhi Suzumiya", a różni się od oryginału przede wszystkim tym, że wszystkim postacią zmieniono... płeć. Tu macie przykłady:

   

A tu są przykładowe strony tego "dzieła":

 

Niech szybko robią ten drugi sezon, bo widać, że ludzie są zdesperowani.

Offline Bere

Odp: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 31, 2008, 02:53:11 pm »
S.T.A.R.E

 

anything