trawa

Autor Wątek: Władca Pierścieni-ciąg dalszy  (Przeczytany 6308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lurtz15

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« dnia: Kwiecień 05, 2007, 09:21:30 pm »
Witam!

Ostatnio odkryłem w sobie pewne talęty literackie.Postanowiłem więc podzielić się nimi ze światem.Jednym z moich pomysłów jest napisanie dalszego ciągu do Władcy Pierścieni.Opiera się to na tym,iż po zniszczeniu Pierścienia,Khamul wykarzystując swój miecz-który potrafił wysysać energię z żywych istot-przeżył i opwrócił do Rhunu, aby znów zebrać armię.

Więcej nie powiem aby nie zepsuć Wam zabawy,ale najpierw ocencie samą konsepcje,która mnie samemu wydaje się kontrowersyjna.Jeśli wypadnie strasznie źle,nie będę marnował czasu na pisanie.

Oceniajcie(odpowiedzi z ankiety najlepiej uzasadnić)
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline Ezekiel-san

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2007, 09:29:53 pm »
Mnie nigdy takie pomysły nie przekonują. Naciągany i to zdrowo. I ciężko oceniać co z tego będzie, nie znam Twoich literackich talentów. Ale pamiętam  swoje w tym wieku. Szkoda słów ;) Jak masz coś napisanego to może zarzuć to, wtedy będzie nad czym dyskutować. Bo jak w sumie tak piszę, ale tak naprawdę nie ma jeszcze o czym ;)

Offline potworek

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2007, 09:30:21 pm »
Ktoś się juz tego kiedyś podjął z tego co pamiętam. (Nie czytałem)
Wiesz, wybacz, ale IMO nie ma to najmniejszego sensu, no chyba że chcesz pisać dla siebie, jako czyste hobby, skoro Ci to radość sprawia
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Neo

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2007, 09:35:06 pm »
Cóz Nazgul nie mógł przeżyć bez Saurona...
img][/img]

Offline BalinwladcaMorii

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2007, 10:32:53 pm »
Cytat: "Neo"
Cóz Nazgul nie mógł przeżyć bez Saurona...

Bez pierścienia. Nie da się zabić Majara, więc Sauron nadal błąkał się po Śródziemiu, ale już jako duch zbyt słaby by działać.

Offline Beryl

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2007, 06:18:15 am »
Pomysł  jak pomysł, nie takie rzeczy się juz czytało, jakość fanfika zalezy głównie od wykonania. Stwórz, a potem daj do oceny.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Atanamir

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:07:46 am »
Było chyba już coś takiego jak "Pierścień mroku", ale nie jestem pewien. Mocno naciągane, ja tam nie widzę możliwości kontynuowania WP.
Cytuj
Opuszczali Śródziemie Elrond i Galadriel, albowiem upłynęła trzecia epoka , dobiegły kresu Dni Pierścieni i skończyła się pieśń oraz opowieść o tych czasach.

Jak dla mnie to ewidentne zakończenie historii :)

Możesz napisać to dla siebie, ale nie wróże sukcesu tej książce.
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Dark Chest Of Wonders

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2007, 08:43:43 pm »
Moje zdanie... pisz ale nie jako ciag dalszy LOTR tylko jako swoje własne dzieło, "Władca Pierścieni" to skończona historia i myśle że autor powiedział już wszystko w tym temacie. Ty możesz stworzyć własną historie, wykorzystać pomysły i ktoś to kiedyś przeczyta (a jestem pewna że znajdzie sie przynajmniej jedna osoba która sie tego podejmie choć na pewno nie ja, bo ostatnio czytam tylko napisy na mleku).
Jak ktoś czuje że może coś napisać to niech pisze, może to jest talent ...  :D
b][size=9]Nasze życie jest tym, czym czynią je nasze myśli... dlatego może... Biegnę przez życie nieznaną mi drogą. Nie wiem gdzie, po co ani dla kogo.[/size][/b]

Offline Matias

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2007, 09:21:25 pm »
Lurtz15 czy jestes psychicznie zdrowy?  :)  Jesli tak to bardzo zle bo IMO Tolkien musial miec troszke namieszane w glowie, w koncu nie codziennie ktos wymysla swiat, jego dzieje, a nawet jezyki. Takiego talentu to mozna tylko pozazdroscic, dlatego tez uwazam, ze nie ma sensu kontynuowac czegos co zostalo juz zakonczone. Rozumiem, ze dla niektorych to co pokazal nam Tolkien to za malo i sami chca tez cos stworzyc ale raczej proponuje sie powstrzymac. Oczywiscie jesli chcesz, to pochwal sie tym co napisales, chetnie przeczytam i ocenie.
G 2771074

Offline Lurtz15

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2007, 03:58:34 pm »
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline kat666

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2007, 05:02:51 pm »
to co proponujesz fajnie nadaje sie na scenariusz sesji RPG a nie książke :)
img]http://img176.imageshack.us/img176/6589/armiakata2fh8.jpg[/img]

Offline Genji Harumi

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2007, 12:13:25 am »
zdecydowanie nie... to juz by bylo lekkie przegiecie

Offline Herudaio

Władca Pierścieni-ciąg dalszy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2007, 09:19:08 pm »
Temat martwy. Nekromantów kusi.

<pompatyczny ton>
"Zgiń! Przepadnij! Duchu nieczysty"
<naciska guzik z kłódką>
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

 

anything