trawa

Autor Wątek: Turniej parowy w Legionowie 22.04  (Przeczytany 774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub Falkowski

Turniej parowy w Legionowie 22.04
« dnia: Kwiecień 09, 2007, 03:04:59 pm »
W imieniu Klubu Earthshaker zapraszam wszystkich na turiej parowy do Legionowa im. Josepha Bugmana

Czas: 22 kwietnia. Turniej trwa od 10 do 18. Prosimy o wcześniejsze przybycie(30 minut) w celu dokonania zapisu i sprawdzenia rozpisek.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie pry ul. Norwida 10
Zasady: Turniej jest parowy. Dopuszczone są armie SoC orac Dogs of War z wyłączeniem tych zajmujących sloty hero. Można łączyc armie dobre ze zlymi z zastrzeżeniem, że w parze nie może by dwóch takich samych armii. Np. armia Bretonni i Errantry War to jedna i ta sama armia. Armie w parze maja odpowiednio wartośc: 1200pkt i 600pkt. Armia na 1200pkt może zawierac 1-2 slotów hero, 0-2 slotów special i 0-1 slot rare; armia na 600pkt zawiera 1 slot hero, 0-2 sloty special LUB 0-1 slot special i 0-1 slot rare. Ilośc slotów core wynosi w obu armiach 1+. Rozpiski są tajne lub jawne, zależy to od woli graczy. Jeśli gracze nie mogą dojśc do porozumienia rozpiski są tajne. Same zgłoszenia BEZ ROZPISEK wysyłamy na adres miedziak777@wp.pl Za wysłanie rozpiski do 20 kwietnia +2 pkt do klasyfikacji ogólnej. Wjazd na turniej kosztuje 5 złotych od armii.

Gramy 3 bitwy po 2 godziny 45 minut. Nie przewiduje żadnych scenariuszy ale w każdej bitwie można zdobyc +1 duży punkt za wyczyszczenie stołu(jednostki uciekające są żywe, nie liczymy maszyn).

Zostanie przeprowadzony test wiedzy skladający się z 10 pytań i ocena malowania w której moża dostac 0-10 pkt. Można wystaiwic proxy ale bez przegięc. Najlepiej w sprawie prxów skontaktowac się ze mną na priv.

Jako że dawno nie było w Legionowie turnieju zapraszam wszystkich serdecznie. Jestm świadom innych turniejów odbywających się w tym czasie, ale terminu nie da się przesunąc.

Nie wiem co się stało z tamtym tematem więc założyłem nowy. Siedze na dośc wolnym internecie i chyba z niecierpliwosci i nadmiernego klikania usunąłem go :oops: ...

Lista zgłoszonych:
1Jan Karaś
2Marcin Mieteń Łukasz Mieteń
We fight to protect our kinfolk... We fight to defend our clans... but the most importantly we fight to uphold our honour!"-King Alrik Ranulfson of Karak-Hirn