Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 380268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2610 dnia: Sierpień 13, 2012, 06:35:01 am »
5. teraz już chyba za późno?

Żadne za późno - bitwy startują jutro (tj. 14go), każdego dnia strzelać można do godziny 24tej. Nikt Cię nie zabije, jak jakieś bitwy opuścisz.
Tak więc serdecznie zapraszam do zabawy : )

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2611 dnia: Styczeń 12, 2013, 12:24:27 pm »
część nie zna (ja), a część się pewnie znowu obrazi
Faktycznie może old-schoolowy theme mógłby nie pyknąć, bo poza Ganossą, który widział ze staroci naprawdę sporo, reszta zna ich jedynie garstkę i mogłoby się okazać, że w danej rozgrywce padły by 2-3 głosy (w tym jeden mój i Ganossy). Stąd może uderzyć z innej strony np. wybierając "miss anime" albo "największego badassa" albo "najlepszą walkę" albo "najlepszą parę/duet" albo "najlepszego seiyuu" albo "najlepszą postać" po prostu. Możliwości jest mnóstwo, pytanie czy znalazłaby się tematyka, która trafiłaby do sporej liczby osób?
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Jackal

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2612 dnia: Styczeń 12, 2013, 05:51:27 pm »
Ja osobiście wziął bym udział w każdym, chyba że nie pozwalał by mi na to zasób wiedzy jak np. anime do 95 roku. Może jakieś oglądałem, ale malutko. Fakt faktem myślałem, że sporo widziałem anim, ale jak wchodzę na skąd ten kadr uświadamiam sobie, że tak nie jset :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2613 dnia: Styczeń 15, 2013, 12:00:03 pm »
Zdechnę w nędzy bez trzeciego sezonu Spice and Wolf. W weekend oglądnąłem sobie jeszcze raz pierwsze dwa sezony i teraz żałuję, bo nie ma czego więcej oglądać. Na szczęście przetłumaczono już 7 z 17 książek (na których bazuje anime) na ludzki język (czyt. "angielski"). Nie zapowiada się, by powstał trzeci sezon, dlatego zaopatrzę się w do tej pory wydane książki. Tłumaczą po dwie rocznie, więc co roku przez następne pięć lat będzie można sobie małe prezenty zrobić : ) No i ładnie ksiązki będą na półeczce wyglądać, bo na okładkach gości Holo : )

Offline wyspa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2614 dnia: Styczeń 15, 2013, 01:56:52 pm »
Zdechnę w nędzy bez trzeciego sezonu Spice and Wolf. W weekend oglądnąłem sobie jeszcze raz pierwsze dwa sezony i teraz żałuję, bo nie ma czego więcej oglądać. Na szczęście przetłumaczono już 7 z 17 książek (na których bazuje anime) na ludzki język (czyt. "angielski"). Nie zapowiada się, by powstał trzeci sezon, dlatego zaopatrzę się w do tej pory wydane książki. Tłumaczą po dwie rocznie, więc co roku przez następne pięć lat będzie można sobie małe prezenty zrobić : ) No i ładnie ksiązki będą na półeczce wyglądać, bo na okładkach gości Holo : )
Ponoć czekają z ekranizacją na wydanie angielskich tłumaczeń, bo seria bardzo dobrze się przyjęła za oceanem... a przynajmniej tak twierdzi jeden z moich znajomych :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2615 dnia: Styczeń 17, 2013, 03:52:24 pm »
Nie uwierzę, póki nie zobaczę.

A zamówiłem sobie z angielskiego Amazonu wszystkie 7 przetłumaczonych do tej pory książek. Teraz czekam na przesyłkę - mam nadzieję, że nie będzie problemów.

Btw. jakie z US Amazonu są pieruńsko drogie przesyłki, brrr. A pech chce, że niektóre rzeczy tam są, na na UK nie ma : /

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hollow

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2617 dnia: Styczeń 18, 2013, 06:48:36 pm »
O rzesz!!! Najlepsza wiadomość tego roku.

 :shock:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2618 dnia: Styczeń 18, 2013, 07:00:43 pm »
Wywołałem wilka z lasu, hehe : ) W mangę też z chęcią się zaopatrzę - będzie ładnie wyglądać obok książek. Bardzo dobra wiadomość.

EDIT: zrujnuję się przez to S&W
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2013, 07:17:11 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2619 dnia: Styczeń 18, 2013, 08:13:34 pm »
Manga... Książkę kupiłbym bez żadnego gadania, ale mangę jednak sobie odpuszczę
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2620 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:20:32 am »
Jestem mile zaskoczony tempem, w jakim angielski Amazon realizuje zamówienie. Złożyłem zamówienie na książkowe Spice and Wolf 16go, wysłali 18go, a 22go przesyłka była już u mnie.

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2621 dnia: Styczeń 23, 2013, 04:28:39 pm »
Cóż za takie koszta jakie sobie naliczają byłoby trochę nie ładnie jakby paczkę wysyłali 2 tygodnie i nie doliczam tu czasu samego transportu.
Ja za to się mocno zastanawiam nad mangą SaW...kusząca jest ta prenumerata, chociaż nie lubię za bardzo kupować serii nieukończonych.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2622 dnia: Styczeń 23, 2013, 04:48:53 pm »
Bo ja wiem, czy oni takie koszta sobie naliczają. Przesyłka darmowa, a ceny bardzo konkurencyjne.

Co do mangi, to podejrzewam, że skończą, bo przecież powieść jest zakończona.

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2623 dnia: Styczeń 23, 2013, 07:29:57 pm »
To zależy za ile kupujesz chyba. Ostatnio jak kumpel zamawiał to wyszło mu jakoś tak 30-40 dolców za wysyłkę.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2624 dnia: Styczeń 23, 2013, 07:34:57 pm »
Chyba z USA (jak w dolarach). Z Anglii to byś musiał mieć naprawdę ciężką przesyłkę, by Cię za nią skasowali.