Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Rozważania około animcowo-mangowe

<< < (531/531)

Ganossa:


--- Cytat: Sir_Ace w Kwiecień 25, 2013, 08:00:28 pm ---Jako opiekunowie.

--- Koniec cytatu ---

Lord Kupa:

--- Cytat: Ganossa w Kwiecień 25, 2013, 08:24:49 pm ---

--- Koniec cytatu ---
Zastanowiło mnie dlaczego koleś wypowiada "くぱぁ" czyli "Kupa~a". Wyszukiwanie "くぱぁ" w google grafika dało nader niespodziewane rezultaty, natomiast japońska wiki przekierowała na pojęcie Sheela na Gig, które jest również opisane w naszym ojczystym języku -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Sheela_na_Gig.
...
Już nigdy nie spojrzę na mojego nicka tak samo.

viacamp:
Cześć! Jeśli chcecie poznać wiele tematów związanych z anime, spędzić najlepszy czas wśród rówieśników, zapraszam was również na https://viacamp.pl/ oraz na naszego bloga https://viacamp.pl/blog gdzie znajdziecie masę ciekawych artykułów tematycznych, obozowych i wiele innych podróży w klimaty Azjatyckie.

Tilda:
Dlaczego dobre postaci w większości anime są takie rachityczne? Czy chodzi tylko o to, że w Japonii raczej nie tryskają testosteronem? Jedna z niewielu rzeczy jakie irytują mnie w Anime (które kocham) to całkowite olanie zdolności fizycznych. I tak 45kg dziewczynka nokautuje postawnego faceta, sama przyjmuje ciosy, które powinny ją połamać. Nie zdarzyło się nigdy i nigdzie, ale tutaj proszę bardzo. Dlatego lubiłem Dragon Balla, One Punch Man (choć wiadomo, ze to przesada) -  w anime często ich siła bierze się nie z treningu i skilli, a chyba z "fajnośći"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej