Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 380294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2580 dnia: Sierpień 07, 2012, 07:07:33 pm »
Nie chciało mi się samemu liczyć, dzięki. Zatem zabawmy się. Co prawda wyjeżdżam na jakiś tydzień od plus minus poniedziałku, ale potem możecie liczyć na mój udział w głosowaniu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2581 dnia: Sierpień 07, 2012, 07:24:51 pm »
To podejmuję się prowadzenia tego w oparciu o tabelę i terminarz zamieszczony na anglojęzycznej stronie. Sporej części zawodniczek nie znam, ale postaram się zamieszczać przynajmniej zdjęcie i jakiś krótki opis (np. tłumaczenie z MALa). Turnament będzie trwał sporo czasu, ale imo warto, nawet jak niektóre pojedynki nie będą przyciągać wielkiej uwagi. Potem za to powinno zrobić się ciekawiej : )

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2582 dnia: Sierpień 07, 2012, 09:26:04 pm »
Ja się w saimoe nie będę bawił. Raz, że nie wiem dokładnie co to moe, a dwa, że wiem, że tego nie lubię :P.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2583 dnia: Sierpień 07, 2012, 09:31:25 pm »
Pamiętam, bo sam prowadziłem takie tematy, było o" najciekawsza postać kobieca", było "najciekawsze anime", itd. Dobrze już nie pamiętam bo to szmat czasu temu, ale wtedy sporo ludzi było też na forum.

Co do postaci kobiecych, no japierw było głosowanie, każdy podawał bodaj 5 swoich bohaterek, następnie wybierałem z tego chaosu 100 naj i następowały bitwy. Najpierw losowanie a jak zbiliśmy do chyba 10 to codziennie przez głosowanie odpadała jedna, aż ostatnia została wytypowana na najlepsza postać.

ach to były czasy.

O prosze jest:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,24614.0.html - ten o dziewczynach

a czy ktos pamieta to: :)
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,20459.0.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2012, 09:39:19 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline CoraX

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2584 dnia: Sierpień 07, 2012, 09:38:08 pm »
Macie mój topór. Z tym że od czwartku do poniedziałku się wakacjuje. Potem będę praktycznie codziennie na forum. Pamiętam X lat temu na forum muzyki była bitwa zespołów, piosenek, etc.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2585 dnia: Sierpień 08, 2012, 04:54:19 am »
Zaczynamy w następny wtorek - wtedy też założę temat z bitwami. Wcześniej założę coś do dyskusji.

ps.
ach to były czasy.

O prosze jest:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,24614.0.html - ten o dziewczynach

a czy ktos pamieta to: :smile:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,20459.0.html

survivory nigdy do końca mi pasowały - zbytnio ludzie sugerują się strzałami poprzedników. Poza tym wynik końcowy chyba nigdy nikogo do końca nie zadowolił, bo nie wygrywała najbardziej ulubiona postać, a najmniej "znienawidzona" : P

Za to ten z gildiową zwierzyna łowna to pamiętam jakby był wczoraj, a to już tyle lat minęło. Modem wtedy zostałem gdzieś pod koniec surva. Kto wie, jakby nie ta niedźwiedzia przysługa od Dreada, to może umarłbym ze zdziwienia x D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 08:56:45 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2586 dnia: Sierpień 08, 2012, 09:12:27 am »
Modem wtedy zostałem gdzieś pod koniec surva. Kto wie, jakby nie ta niedźwiedzia przysługa od Dreada, to może umarłbym ze zdziwienia x D
Taa, pamietam. Do dziś jest to jedna z największych zagadek forumowych dla mnie, pewnego dnie zaglądam...a tu moderatura nam się zmieniła. Szok to był nie mały. :D

Chociaż, survivory mi się podobały, były całkiem szybkie i jak na tamte czasy zapewniały sporo rozrywki. No i ta władza prowadzącego. :P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2587 dnia: Sierpień 08, 2012, 09:25:09 am »
No i ta władza prowadzącego. :P

I na niebiesko mogliście pisać : P

Postaram się założyć dziś temat do dyskusji razem z harmonogramem bitew i jakąś fajną wizualizacją. Będzie można zacząć obgadywać kandydatki i agitować : )

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2588 dnia: Sierpień 08, 2012, 09:56:08 am »
To jako nie-prowadzący, będę agitował prowadzącego...haha tym razem po drugiej stronie barykady. xD
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2589 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:06:06 am »
Tak sobie przeglądnąłem dokładnie harmonogram bitew. Omg, prawie 300 postaci i prawie 100 bitew w samej pierwszej rundzie, która będzie trwała miesiąc, dalsze walki w grupach kolejny miesiąc, a cały turniej pewnie potrwa do połowy listopada : )

Offline Lord Kupa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2590 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:49:43 am »
Kiedyś na innym forum (RIP), bawiliśmy się w różnorakie wybory miss (neko, Sailor Moon, kimono, dowolny motyw przewodni jaki nam tylko przyszedł do głowy :razz: ). Masakra była, bo do większości kategorii można było zgłaszać również dziołchy z artbooków, fanartów i z czego tylko się dało. Poziom zgłaszanych grafik był niesamowicie wysoki. Ech piękne czasy...

W każdym razie przyklaskuje idei.

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2591 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:19:03 pm »
Hehe, jak zobaczyłem tamte tabelki z miejsca oceniłem że będzie tego z 300 albo więcej postaci, a cała zabawa może trwać ponad miesiąc (nie liczyłem dokładnie, zatem mocno się pomyliłem). Tak czy inaczej, mogę wspierać, ale nie uśmiecha mi się być prowadzącym w tej edycji.  :razz: :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2592 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:28:19 pm »
Samolubna nierogacizna : P
Dam radę. W każdym razie przygotuję wszystkie materiały źródłowe, więc jakieś jednodniowe zastępstwo będzie polegało jedynie na zamknięciu poprzedniej rundy i otworzeniu nowej. A od czasu do czas na bank zastępstwa potrzebował będę - ktoś się pisze zaocznie, bym wiedział kogo o takie coś prosić?

Offline Hunter Killer

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2593 dnia: Sierpień 08, 2012, 03:47:38 pm »
Jak już wspomniałem, wspomóc mogę, przynajmniej na razie bo nie wiem co będzie za miesiąc, dwa, ale to chyba nikt nie wie. Nie mniej jakieś zamknięcie, otwarcie nie powinno sprawić problemu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2594 dnia: Sierpień 08, 2012, 06:37:27 pm »
Też chętnie pomogę, jeżeli zajdzie taka potrzeba : )

https://s3.amazonaws.com/SaimoeArchive/Saimoe2012/SaimoeCurrent.png

Za to jeżeli to jest link do naszych drabinek, w których będziemy głosowali, to muszę przyznać, że paru rzeczy nie rozumiem. Są postacie z serii sprzed 2012 (Working!!, Toradora!), jak i niektóre animu są reprezentowane przez jedną-dwie postacie, a inne przez 20 (Saki, pół listy chyba zajmuje, a nijak nie widziałem xD). Chociaż to akurat może być kwestia tego, że zdaje się, że były jakieś preeliminacje.

No nic, wygląda to ciekawie i powinno być trochę zabawy :3

Edit: Saki - 42 postacie xD Chyba spróbuję na szybko obejrzeć, żeby nie odrzucać wszystkiego jak leci.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 06:47:10 pm wysłana przez Skrzydlaty »

 

anything