Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 380319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 03, 2008, 02:05:48 pm »
Ijon Tichy: zawsze można wezwać na pomoc super-nianie, ale nie ma się co oszukiwać, do wszystkich domów to ona nie przybędzie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline steelie

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 03, 2008, 02:44:45 pm »
Cytat: anfan
A mówiłem ci żebyś nie pisał swojej opinii o mnie a ty jesteś znowu nieposłuszny.
:shock: Królu!

Offline @

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 03, 2008, 03:03:29 pm »
Tak tak, kuba, już temat wychowywania przez szkołę był przerabiany na oftopie...

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 03, 2008, 08:40:42 pm »
No i jak fajnie. Gdzieś już to pisałem że po prostu lubię sobie porozmawiać o ich zachowaniach i innych ciekawych rzeczach.
A to że chcę porozmawiać nie znaczy że nic nie rozumiem i zdaję się na waszą wiedzę.
Po prostu jeśli ja patrzę na daną rzecz w taki sposób to chcę wiedzieć czy inni to podobnie widzą czy całkowicie inaczej. Więc tego oczekuję że ktoś po prostu wyrazi swoje zdanie na temat który poruszę chyba że ktoś samemu też coś napisze.

Offline nolifesking

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 04, 2008, 09:16:29 am »
A ja tak wczoraj leżałem, zasnąłem i przyśniło mi się pewne rozważanie.
Wiele jest jeszcze tematów o których nie było zrobionego anime. Jeśli pomyślicie to właśnie znajdziecie kilka pomysłów, nawet dobrych pomysłów. Może ktoś z was nad tym myślał. Może ktoś chce się podzielić konwencją?
Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby powstało anime Guilty Gear. Byłoby hitem o ile nie spapraliby fabuły.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #485 dnia: Maj 04, 2008, 06:51:01 pm »
Ja bym chciała, żeby powstała seria anime na podstawie FFVII, albo mangi Zeldy Ocarina of Time. Wiem, że jest Advent Children, ale ja chce animeowane FFVII, a nie jakieś niewiadomo co ze szczątkową ilością fabuły, którą sobie trzeba dopowiadać czytając milion wywiadów z tworcami i oficjalnych nowelek  :roll:
Last order jest, ale jest krótkie i nawet nie wliczane w kompilacje/nie kanoniczne.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline steelie

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #486 dnia: Maj 04, 2008, 07:02:37 pm »
Ja bym chciał zobaczyć taką mroczną, sugestywną serię o ludziach ze skrzywioną psychiką. W sumie to może być identyczna jak Batman: The Animated Series.
Moja faza trwa w najlepsze

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 05, 2008, 08:59:36 pm »
Ja bym chciał zobaczyć taką mroczną, sugestywną serię o ludziach ze skrzywioną psychiką. W sumie to może być identyczna jak Batman: The Animated Series.

No i będziesz miał okazję. W 2008 premiera Batman: Gotham Knight.
Po obejrzeniu zwiastuna jestem ciut ciekawa końcowego efektu. Szczególnie epizodu "Crossfire" za który odpowiada ceniony przeze mnie scenarzysta - Greg Rucka. Jednak całość wydaje mi się zbyt "animcowa" i nie jestem w stanie przekonać się do designu (szczególnie tego biszowatego). Od kiedy to Bruce wygląda jak gładolica chudzina? Konwencja anime wydaje mi się średnio pasować do uniwersum Gacka.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 09:01:30 pm wysłana przez Louise »

Offline steelie

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 05, 2008, 09:17:57 pm »
Przeczuwam plewę, ale i tak alleluja

Offline Hamtaro666

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #489 dnia: Maj 07, 2008, 08:42:52 am »
Spytałem Kabury jak to jest z tymi drzwiami od łazienki w Japonii, to mnie wyśmiał i się spytał czy nie pomyliłem z Chinami, bo w Japonii drzwi się normalnie zamyka jak wszędzie.

Offline @

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 07, 2008, 09:27:36 am »
Ja u siebie w mieszkaniu nie mam zamykanych na klucz drzwi, więc nie wszędzie. xD

Offline Hamtaro666

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 07, 2008, 11:49:47 am »
To lepiej zamontuj jakiś zamek lepiej, bo Ci jeszcze Anfan wparuje w strategicznym momencie ;)

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 07, 2008, 02:03:24 pm »
Pisałem już że głupich żartów nie będę tolerował więc radzę się uspokoić i uważać na słowa.
Co do drzwi to na pewno nie są zamykane przeciętnie albo to co pokazują w anime to same kłamstwa odnośnie zachowań ludzi.

Offline @

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 07, 2008, 06:45:26 pm »
No jest jeszcze 3cia opcja. Ty stwarzasz problemy, sztuczne.

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #494 dnia: Maj 07, 2008, 07:27:43 pm »
albo to co pokazują w anime to same kłamstwa odnośnie zachowań ludzi.


Anime to nie są filmy/seriale dokumentalne dlatego ich głównym celem nie jest realne przedstawianie świata i ludzkich zachowań.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything