Autor Wątek: Frustracja... i po frustracji ;)  (Przeczytany 10847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 08, 2002, 07:10:42 pm »
e tam, łyk wody zapomnienia (czy czegos innego, tylko bez wypalania runow na dloni  :roll:  ) i hajda! co prawda wtedy byloby to przegiecie typu marvelowego  :oops:
a dla mnie calkiem do przelkniecia bylaby jakas historia z uniwersum thorgala z jedna z zapomnianych postaci w roli glownej, moze dziac sie w przeszlosci na przyklad ("Thorgal 28: Slivia" albo "Tjall" jako stand-alone ;) , gdzie nasz dlugowlosy sie w ogole nie pojawia...... ok, za duzo slodyczy zjadlem dzis

Offline Cujo

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 08, 2002, 08:16:58 pm »
Cytat: "An-Nah"
Tylko nie to! To jeszcze pogforszyłoby sytuację... wyobrażasz to sobie? Zdołowany Thorgal bez sensu zycia... geez! Ani on, ani my nie zasługujemy na takie cierpienie!


Zdolowany? Ogarniety wsciekla checia zemsty! :twisted: No i Thorgie by sie w rzeznika zamienil. Nie wiem czy mu by to na dobre wyszlo (a raczej komiksowi) ale flaki z olejem przynajmniej zmienily by sie we flaki z krwia! :twisted:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline DrEary

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 08, 2002, 08:30:24 pm »
Cytat: "2dope"
a dla mnie calkiem do przelkniecia bylaby jakas historia z uniwersum thorgala z jedna z zapomnianych postaci w roli glownej, moze dziac sie w przeszlosci na przyklad ("Thorgal 28: Slivia" albo "Tjall" jako stand-alone ;) , gdzie nasz dlugowlosy sie w ogole nie pojawia......


kapitalny pomysł.

a najlepiej byłoby zmienić scenarzystę na lepszego.
Nadąża pan? Doskonale, nie lubię mrugać do ślepego nietoperza ...."

Offline An-Nah

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 10, 2002, 07:17:46 am »
Nie, ja i tak będę upierać się przy swoim... Thorgal ma zginąć i już! (A ja będę mogła z czystym sumieniem zacząć sobie kupować coś innego...)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Spajder

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 26, 2003, 02:10:51 pm »
Zapewniam, że Thorgal nie zginie. Wg Seby z Kazet, dożyje do setki i jeszcze będzie się cieszył dobrym zdrowiem, jak ludzie z gwiazd.
Taki, nieśmiertelny.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Odyn

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 26, 2003, 02:28:10 pm »
Dobrym pomysłem byłby jakiś oneshot z młodości Thorgala. Coś z czasów pomiędzy "Aaricia" a "Zdradzona czarodziejka". Mam już nawet tytuł: "Więzień z dolnej wieży". Bohaterem mógłby być Gandalf i sprawa dodyczyłaby Slivii.  W moim mniemaniu najlepszym albumem w ostatnich latach był "Piętno wygnańców" - nawet bez Thorgala komiks ten bije scenariuszowo następców. Van Hamme nic ciekawego już nie wymyślił. Czas kończyć! Wstydu oszczędzić.

Offline Jaszcząb

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 27, 2003, 12:43:43 am »
Czy jeden z albumów, które maja się wkrótce ukazać nie ma być poświęcony naszej slicznej Kriss? Kto wie, może to  będzie ciekawy one shot  :shock:

Offline aegirr

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 27, 2003, 06:33:17 pm »
Cytat: "Spajder"
Zapewniam, że Thorgal nie zginie. Wg Seby z Kazet, dożyje do setki i jeszcze będzie się cieszył dobrym zdrowiem, jak ludzie z gwiazd.
Taki, nieśmiertelny.


Seba moze i tak twierdzi, tylko jest jeden problem - van Hamme chyba nie czytal jego artykulu i ma na ten temat wlasne zdanie :)
angsta srangsta dupangsta

Offline Spajder

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2003, 02:15:52 pm »
Po Barbarzyńcy, kolejny Thorgal będzie nosił tytuł Kriss de Valnor.
A artykuł Seby mógł przeczytać Rosiński i przekazać te rewelacje van Hamme'owi.
Jeżeli chodzi o Thorgala, to jestem zawieszony między Ziemią dokonań tandemu Rosiński - van Hamme, a światłem nadziei na powrót mistrzów komiksu.  8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Gaston

  • Gość
Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 05, 2003, 10:29:02 am »
Autorzy "Thorgala" to już stare dziadki. Nie chcą rozpoczynać ambitniejszych, dłuższych cykli w serii, bo boją się, że kopną w kalendarz, czego oczywiście im nie zyczę, ale prędzej czy później tak się stanie... A nawiązując do "Rorka" i dystrybucji, to polecam zakupy w sieci, na stronie www.twojkomiks.motopol.pl. Tam także adresy księgarń, gdzie go (i inne komiksy TK) kupicie. W Empikach nowości na razie nie szukajcie. "Rork" 5 będzie za jakieś 2-3 miesiące.

Offline JANKE'S

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 05, 2003, 11:35:02 am »
...czyli w pażdzierniku

Gaston

  • Gość
Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 05, 2003, 02:26:46 pm »
Raczej wcześniej, bo komiks jest w fazie pierwszej korekty. Za ok. 1,5 miesiąca powinien najwcześniej trafić do druku. Najpóźniej za dwa powinien być w sprzedaży. A drukie 1,5 miesiąca dodałem na wszelki wypadek. To realny termin.

Offline perro

Frustracja... i po frustracji ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2003, 03:11:47 pm »
Gaston, jak myślisz nasze nrzekania na forum przyspieszyły proces jego wydania?
NSICHTBAR