Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WH40K

Czterdziestkowy Offtopic

(1/201) > >>

Bartuul:
[mod]
Jako, że ostatnio część użytkowników ma wyraźne ambicje na rozmowy dość "luźno" związane z czterdziestką (co widać po wysypie tematów w stylu "moja ulubiona jednostka"), postanowiliśmy założyć ten temat.

Temat jest do waszej dyspozycji - jeśli macie ochotę poruszyć JAKIKOLWIEK temat (nawiązujący do 40k) to róbcie to tutaj. Nie zakładajcie nowych tematów w stylu "gdybym mógł zmienić zasady, to zrobiłbym...".

Temat będzie moderowany bardzo liberalnie, więc dopóki nie używacie wulgaryzmów i nie najeżdżacie na siebie w sposób mało apetyczny (rodzice, pochodzenie, religia itp) - moderatorom nic do tego o czym tu rozmawiacie.

Żeby nie było wątpliwości - coś za coś - od teraz jeśli pojawi się nowy temat w stylu "jaka jest twoim zdaniem najładniejsza figurka" - przyznawane będą ostrzeżenia.

Pozdrawiam
[/mod][/color]

Jezo:
no moim zdaniem najladniejsza figurka to jest oczywiscie figurka... yyy... figurka goscia z death company na JP z fistem, ale szkoda ze nie mozna mu dac, no tego... yyy... tego no, infemo pistola bo wtedy by byla jescze ladniejsza lol

Bartuul:
Nie-e, bo najfajniejsiejshy jest Mooonooool LOL ZOMG!!!111oneoneone

morkai:
Monol jez gupi! Najbringer tesz jesd gupi...wszystko jest gupie

the best of IG:
Lubienie czegoś ze względu tylko na to, że wymiata to nie jest lubienie  :p . Jednostki powinno się lubić pierwej za klimat/wygląd, a dopiero potem za skuteczność  :p . To tak IMO jeśli chodzi o "ulubioną jednostkę ".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej