Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 385802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miły

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #405 dnia: Styczeń 15, 2009, 03:37:35 pm »
Oooo Eman w koncu ktos uwiecznil jak dzialasz na kobiety  :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam ;)
M

Eman

  • Gość
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #406 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:15:45 pm »
 :lol: :lol: :lol:
O w morde, w domu moglem juz zobaczyc ten obrazek  :lol: :lol: :lol:
Widze, ze firma dobrze dba o moje zdrowie psychiczne i nie zezwala na wyswietlanie takich tresci  :lol: :lol: :lol:

Offline Nastor

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #407 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:42:31 pm »
Aj tam, dbać o Twoje zdrowie? :lol: ;-)

Offline Wołek

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #408 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:25:41 pm »
A dla kamuflażu ma inny kolor włosów  ;-) Po nocach ratuje świat  :lol: Nie no Eman nie podejrzewałem cię oto  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Hem'Ahn

Michałku
PKGB Sztab

Offline Uriel

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #410 dnia: Styczeń 16, 2009, 06:42:53 am »
Cytuj
Give me a hundred space marines. Or falling that, bring me vortex granade.

Offline Wołek

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #411 dnia: Styczeń 16, 2009, 07:14:30 am »
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Idaan

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #412 dnia: Styczeń 16, 2009, 12:14:49 pm »
Cytuj
http://allegro.pl/item531082309_mass_converted_defiler.html
omg xD
O ile pamiętam, to stał kiedyś w katowickim Bardzie jako second-hand. Chyba tam też nie cieszył się wielkim popytem.

Offline Nastor

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #413 dnia: Styczeń 16, 2009, 03:39:35 pm »
No, rzeczywiście, nie wiem, czy sam chciałbym go kupić. ;-)
Lepiej już sobie samemu skonwertować. :D

Offline Yedli

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #414 dnia: Styczeń 22, 2009, 09:58:52 pm »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline krawat

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #415 dnia: Styczeń 22, 2009, 10:31:59 pm »
owned  :lol:
ZAPINAMY

Offline grabarian

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #416 dnia: Styczeń 23, 2009, 09:49:31 pm »
" - w końcu nie po to organizuje się turniej, żeby ludzi banować." - brawa!

Offline the best of IG

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #417 dnia: Styczeń 25, 2009, 03:27:14 pm »
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline krawat

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #418 dnia: Styczeń 25, 2009, 09:00:41 pm »
Sniadanko chaosu  :badgrin: - http://vnmedia.ign.com/warhammervault.ign.com/areyanna/Arey/KhorneFlakes.jpg .
to już kiedyś było w podobnym wydaniu. orginalne corn flakes z wklejonym berzerkerem  :D
ZAPINAMY

Offline Hang Man

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #419 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:22:47 am »
Chłopaki, mogę wam już z  własnego doświadczenia powiedzieć, że DoW 2 bedzie miażdżył jajca.

Graficznie śliczna, Tyranidzi "robaczy" do bólu, Oraski może trochę mniej "orkowe teksty mają, ale wygląd Warbossa: miodzio! Eldarzy wreszcie mają normalne głosy, a nie, jakby gadali przez muszlę klozetową.

No i wisienka na torcie: Marines. Kosztują ponad 2x drożej od innych jednostek, jest ich 2x mniej od innych jednostek, ale sajgon, jaki robią, jest wprost urzekający. Wreszcie czujesz znaczenia słowa Elita. :)

Ogólnie rzecz biorąc rozgrywka została poddana sporemu uproszczeniu, jeśli chodzi o rozbudowę struktur itp.

Posiadasz 1 strukturę, z ktorej produkujesz jednostki. i to wwszystko. jedyne inne rzeczy jakie budujesz, to generatory na odpowiednich punktach.


Bardzo fajnie rozwiązano sprawę bohaterów. Każda nacja ma 3, przy starcie wybiera się jednego, który będzie definiował styl gry. Tak więc np marynaty mają Force Comandera (rezacza w CC i kolesia podnoszącego efektywność oddziałów dookoła niego) Aptekarza (czyli typowego łapiducha z różnymi mocami leczącymi itp) Oraz Techmarynę, (jeżeli chcemy się nastawić bardziej na maszyny.)

Od wyboru bohatera zależą również specjalne umiejętności, których można użyć dzięki Zealowi (nowy surowiec u SM, dostaje się je za własnych zabitych, i jak i poległych przeciwników)

Takie jak np weneryczny dreadnought, orbital strike, taktyczni w dropie, drużyna termitów czy też grupowe dopałki sojuszników.

Co do samych jednostek i bohaterów: za zwycięstwa na polu bitwy zgarniaja one doświadczenie, które podnsi im wszybość, obrażenia i wytrzymałość.

Możliwości składania bohaterów są ogormne. Ja pykałem Force Commanderem, który mógł sobie zajumać ze zbrojowni:
2 rodzaje  artificerek
Power Fista
Power Sworda
Thunder Hammera
Iron Halo
Sacred Standarta

Każdy przedmiot daje konkretne bonusy, i jest przydatny do konkretnych sytuacji, i co najfajniejsze,bohater moze wybierac sobie odpowiedni wykupiony ekwipunek w zeleznosci od potrzeby.

Oczywiście do czasu, gdy dostaje Terminatorkę i Katarynę, wtedy wszystko inne idzie do kąta :badgrin:




Dla wszystkich zainteresowanych:

Została wypuszczona darmowa beta na multiplayer,całkowicie legalna w ściagnięciu poprzez Steama, trzeba się tylko trochę namęczyć, bo Microsoft dalej traktuje Polskę jako kraj 3 świata.

Gdyby ktos miał pytania jak to zrobić, proszę na PM.

A marinsi assaultowi niszczą system! :shock:

Ściągajcie, instalujcie, potestuje się. popyka sie razem, pozapina sie z rozbiciem :)




EDIT: Dobra, żeby nie było, wrzucę tutaj sposób instalacji.

http://store.steampowered.com/

sciągasz steama, zakładasz konto, rejestrujesz się. W newsach bedzie ci wołało o DoW 2, ściagasz. Teraz:

http://www.xbox.com/en-US/

Tutaj dokonujemy rejestracji.


Niestety gra jest całkowicie niedostępna dla Polaków, bo Microsoft uważa nas za murzynów.

Całe szczęście, że wczoraj poleconym przyszło mi angielskie obywatelstwo. Od wczoraj jestem Anglikiem i tam też zarejestowałem moje konto ;)



Wchodzisz do gry, wpisujesz konto z 2 linka, grasz. :)

Podkreślam, że to jeszcze Beta i ma sporo błedów (np czesto sie crashuje, u eldów i orasów brakuje czasami dźwięków, Nie ustawiajcie też random bohatera, bo to też wywala do windy)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 09:46:19 am wysłana przez Hang Man »
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.