trawa

Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 385935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #435 dnia: Luty 02, 2009, 10:08:10 am »
Heyka !!!
Odnoszę nieodparte wrażenie że widzicie 40k w ciemnych barwach?

Y.
Kodeks ma zawsze racje i voila ...
Cze !!!

Offline Yedli

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #436 dnia: Luty 02, 2009, 10:13:09 am »
Wisz, jeżeli problem dotyka jedynie relacji kodeksów z podstawką, to ja osobiście dostrzegam bardzo szerokie możliwości przeforsowania aneksu do URP, że podstawka ma zawsze rację (z wyjątkiem tych dziwacznych army summaries). Dymy, Force Weapony, USR, taksówki i boostowanie scout bike'ów nie są szczególnie kontrowersyjne.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline trej

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #437 dnia: Luty 02, 2009, 10:13:58 am »
Odnoszę nieodparte wrażenie że widzicie 40k w ciemnych barwach?

Y.
Zaraz ciemnych barwach po prostu grim darkness :D

Offline Yedli

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #438 dnia: Luty 02, 2009, 10:15:39 am »
Ty przetrzyj wizjer w tym hełmie.  :lol:

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline the best of IG

My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline deffik

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #440 dnia: Luty 04, 2009, 11:38:05 am »
http://www.hyperbear.com/blogpics/hooks.jpg

Mam nadzieję, że jeszcze tego tu nie było :)
Gloria Imperatus"

"Listen and remember, you are Imperial Guardsmen now!!"

Offline MiSiU

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #441 dnia: Luty 11, 2009, 03:22:29 pm »
Niezła zajawka kolesi z THQ:

http://www.youtube.com/watch?v=6PEU_201IfI

Offline krawat

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #442 dnia: Luty 11, 2009, 09:59:32 pm »
jak dorosne kupie sobie takiego  :shock:
ZAPINAMY

Offline Miły

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #443 dnia: Luty 12, 2009, 08:39:24 am »
Wyglada bardzo fajnie ale chyba 10 marinsow nadal tam nie wcisnie sie, no chyba ze zagraja w Tetrisa ;)

M

Offline Nazroth

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #444 dnia: Luty 12, 2009, 07:24:55 pm »
Panowie - wiem, że to offtop, ale nie mam do kogo zwrócić się o pomoc:

10 lutego dokonałem zakupu na: http://www.airsoftxtreme.pl
Zakupiłem min dwa magazynki:
http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-271-Magazynek-LowCap-do-M4M16-CLASSIC-ARMY.html
Pominąwszy już fakt, że nie są to tanie magazynki do boltera - gorzej, że nie ma ich wcale.

Dziś odebrałem przesyłkę, w której jest wszystko, poza tymi dwoma magami. Dzwoniłem na stacjonarny, na komkę, wysłałem maile. Nie ma odzewu. Rejestrując się w tym sklepie podałem wszystkie dane, stąd właściciel/pracownik ma je u siebie w bazie danych.

Poczytałem sporo na necie o tym sklepie, okazało się, że robi takie motywy notorycznie. Nie wysyła towaru i potem się nie odzywa, nie odbiera telefonów.

Chciałem prosić kogoś o pomoc - o wybranie się do tego sklepu (może komuś po drodze) i poruszenie tej kwestii.

Mój telefon to 604206320. Było by miło, gdyby ktoś zmusił typa do zadzwonienia do mnie i rozmowy, ponieważ ewidentnie jej unika. Następnie chcę wymusić na kolesiu oddanie mi MOICH magazynków, dlatego fajnie by było, gdyby ta osoba (kimkolwiek by nie była) wzięła je od chłopa i ja sobie je już odbiorę przy okazji DMP, lub coś. Oczywiście na DMP chętnie postawię browara, lub nawet kilka za taką pomoc - jest to dla mnie o tyle ważne, że oszust prawdopodobnie bezkarnie zaciera ręce, a sprawa w sądzie wyjdzie drugie tyle co magazynki...

Znalazł by się ktoś prawy i odważny, kto mógł by pomóc?


Dane sklepu:
Sklep KON-POL Airsoftxtreme.pl
Targowa 18 paw 12
03-728 Warszawa
NIP: 113-217-14-95
BZ-D-VII-6412-1119-TO-07
REGON: 141074450
Numer konta do wpłat:
50102055581111166935100024
Nasz bank: INTELIGO
Tel.: 0 505 513 007
Tel.: (022) 670 05 59

Jeszcze raz sory za offtop...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #445 dnia: Luty 17, 2009, 10:40:49 pm »
Popatrzyłem dziś na kursy walut.
I straciłem szczękę.
Jak myślicie (a może wiecie, bo tu niektórzy np. w Bardzie pracują ;)) czy wzrost ceny funta zaraz przełoży się na spory wzrost cen figsów? I czy ceny opadną gdy kurs to zrobi. :P
Bardzo mi się nowe ceny w internetowym Bardzie podobają, według nich przewidywałem ile mógłbym na IG wydać... Wiem, że to jeszcze daleko ale szczerze mówiąc martwi mnie to. :/

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #446 dnia: Luty 17, 2009, 10:45:07 pm »
afaik jako, że GW ma w Polsce swoje przedstawicielstwo (czy jak to się tam zwie), to swego czasu ustalili oni jakiśtam przelicznik funt-złotówki i to od dłuższego czasu się nie zmienia. bolało, jak Złoty dobrze stał, teraz boli mniej.

Offline Lesio

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #447 dnia: Luty 17, 2009, 11:11:06 pm »
afaik jako, że GW ma w Polsce swoje przedstawicielstwo (czy jak to się tam zwie), to swego czasu ustalili oni jakiśtam przelicznik funt-złotówki i to od dłuższego czasu się nie zmienia. bolało, jak Złoty dobrze stał, teraz boli mniej.

W sklepach stacjonarnych tak zapewne jest, ale w sklepach internetowych jak złoty dobrze stał to obniżki szły jedna za drugą, bo bardziej się opłacało kupować w angielskich sklepach. Jeśli tak słaby złoty się utrzyma to pewnie na wiosnę zobaczymy podwyżki w sklepach internetowych :cry:
It's all fun and games until someone loses an eye...
Then it's fun and games without depth perception^^

Offline Nazroth

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #448 dnia: Luty 18, 2009, 08:21:21 am »
Panowie - nie chcę się wypowiadać za całą naszą formę, ale z tego co mi wiadomo nie zapowiada się wzrost cen produktów w sklepie internetowym Bard. Nasza firma zawsze starała się przyjmować takie rzeczy na swoją klatę - podobnie było z ostatnią podwyżką gw, gdzie niektóre produkty musiały iść w górę, ale część obniżyliśmy jeszcze bardziej dla wyrównania i tak farbki po dłuższym okresie poszły o 1zł do góry, ale bataliony spadły o ponad 40zł...

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Uriel

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 02, 2009, 04:36:07 pm »
znalazłem o tu ====>http://www.cytadela.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=959

Cytuj
...Vladi. Vladi był ekstra. To jeden z weteranów Hoshin IV. Olbrzym, szpetny jak noc, ale poczucie humoru miał jak mało kto. Pierwsze spotkanie z nim mogło się dla wszystkich zakończyć raczej tragicznie – skitrał się pośród śmieci z ciężkim bolterem przy boku i czyhał na przechodzących. Chwała Imperatorowi, że pierwsza seria poszła w ziemię, bo inaczej mielibyśmy raczej przesrane. Zanim zdołał poprawić, udało nam się zbluzgać strzelającego na tyle skutecznie, że załapał, że ma przed sobą swoich, nie heretyków. Odpowiedział więc równie swojskim językiem i jakoś tak udało nam się zgrupować.

is dad tru? ;p
Cytuj
Give me a hundred space marines. Or falling that, bring me vortex granade.