Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 385305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #720 dnia: Marzec 02, 2010, 01:56:22 pm »
Stare. ;)

Hej, Legionie, macie trojana na swoim forum!

Cytuj
2010-03-02 14:56:38   Ochrona protokołu HTTP   plik   http://liga.paraszczak.com/modules.php?name=Forums   JS/TrojanDownloader.Agent.NTH koń trojański   połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie   ---------   Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych przez aplikację: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe.

Wlazł do
Cytuj
C:\Users\----\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\yn7daw5o.default\Cache\6FEB9428d01   

Jak ktoś zaglądał ostatnio to niech sobie sprawdzi.

Offline ederus

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #721 dnia: Marzec 02, 2010, 09:42:55 pm »
Ahoj!

Sprawa jest absolutnie nie związana z 40k, ale mam prośbę do wszystkich. Moja ciocia bierze udział w konkursie o tytuł 'Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2010'. Jeśli ktoś chciałby pomóc jej wygrać to prosiłbym o wejście na stronę http://www.kobietysukcesu.eu/ i zagłosować na Dorotę Hryniewicz :) Wszystkim, którzy zagłosują najmocniej dziękuję :)
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline jachu_ka

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #722 dnia: Marzec 02, 2010, 10:09:44 pm »
jeśli ktoś zna angielski i SAP i szuka pracy w Wawie to poproszę o pmkę do czwartku - może pomogę ;-)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline afruniu

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #723 dnia: Marzec 03, 2010, 07:10:26 am »
a sam nie chcesz? ;-) ten SAP (półtora roku w poprzedniej firmie) i ang. to jeszcze ok. ale Wawa ;-)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline jachu_ka

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #724 dnia: Marzec 03, 2010, 08:14:24 am »
a sam nie chcesz? ;-)

nieee, tam u was się po złej stronie ulicy jeździ ;)
co do Wawy to tak mi powiedział mój szef, ale on nie zna żadnego innego polskiego miasta. jutro przylatuje typ, który będzie bezpośrednim zwierzchnikiem biura, może on to info skoryguje.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #725 dnia: Marzec 12, 2010, 02:20:56 pm »
Grał ktoś was w ten system. Podobno "porcelana się nazywa"  :badgrin:
http://www.allegro.pl/item956698493_ksiazka_o_porcelanie.html
Kamil. (miszczu)

Offline Keth

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #726 dnia: Marzec 12, 2010, 11:24:09 pm »

Offline Yedli

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #727 dnia: Marzec 13, 2010, 03:46:25 pm »
Dzisiaj po raz pierwszy od X czasu, powodowany przeczuciem, wziąłem WD do ręki, i wielce się ucieszyłem że Honsou już przypuścił inwazję na Ultramar. Małe, a cieszy.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline afruniu

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #728 dnia: Marzec 14, 2010, 08:55:58 pm »
@ Yedli, tzn że kolejna część przygód Ventrisa?
@ Keth. to jest, o ile się nie mylę, okładka "Apokalipsy według pana Jana."
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Yedli

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #729 dnia: Marzec 15, 2010, 03:50:01 pm »
@ Yedli, tzn że kolejna część przygód Ventrisa?
W WD to nie od razu część - takie małe ekskluzywne opowiadanko,z którego wynika że
Spoiler: pokaż
 Honsou z tą całą swoją armią jaką dostał od Hurona już się doczołgał na Ultramar i rozrabia. W opowiadanku Learchus bawi się w czterech pancernych na Calth.

A inna sprawa że Chapter's Due już jest napisany. Sam McNeill coś wspomina że to ostatni tom przygód Honsou (czy jak kto woli - Ventrisa  :badgrin: ).
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #730 dnia: Marzec 15, 2010, 05:59:14 pm »
Jakby się ktoś zastanawiał.

Chaos Rising miecie totalnie. Libra, mechanika korupcji, powrót Eliphasa, Space Hulk, (ponoć, bo sam jeszcze nie doszedłem) duuuuużo nowego fluffu o Blood Ravenach, łącznie z pływaniem w ich mrocznej przeszłości, gwardziści kopiący dupy Marinow na lvl 20 bez większych problemów..

Super <3

Offline Michaelius

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #731 dnia: Marzec 15, 2010, 11:42:04 pm »
Aż tak dobrze? Bo podstawka poza klimatyczna muza i filmikami byla raczej slaba :)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #732 dnia: Marzec 16, 2010, 08:00:37 am »
Z tego co słyszałem, jest misje są o wiele mniej do siebie podobne, nawet obrony nie są identyczne, więc nie ma już takiego bezmyślnego grindu, jak pod koniec podstawki. No i nie wiem, ja się jaram tym że dali nam do łap melty, lascannony, multi-melty dla dreda, clawy, Libra rzuca moce wyjęte z dexu, Tacticale mogą stać się Sternguardami ze specjalną amunicją itepe., znaczy masa przeniesiona z tabletopu, co mnie osobście bardzo cieszy. :P

Sam póki co wiele nie zaliczyłem, właśnie się za to zabieram. :>

Offline Breaker

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #733 dnia: Marzec 16, 2010, 09:31:02 am »
pffff, kampania single player... mieczaki. jest tylko multi... reszta to detale  :badgrin:

aha no i beta stara 2  :)
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline the best of IG

My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!