Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 386243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #735 dnia: Marzec 27, 2010, 09:33:57 pm »
Ma ktoś jakiś pomysł z czego można by zrobić Crozius Arcanum dla Wolf Priesta? Szukam po różnych sklepach bitsowych różnych części i nic sensownego znaleźć nie umiem.

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #736 dnia: Marzec 28, 2010, 04:12:01 am »
wfb imperialny gryf (nie pamiętam czy to bretonia, czy rzeczywiście konnica imperium miała takiego) na głowie, bądź też na sztandarze coś takiego widniało
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #737 dnia: Marzec 28, 2010, 11:37:03 am »
Kurcze, przeszukałem wszystkie latadła i nie umiem znaleźć tego, o czym mówisz. :/ Jest to coś przynajmniej plastikowe? Bo jak nie to raczej wątpię, że uda mi się to w swoje łapki dostać.

Offline Tomkow

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #738 dnia: Marzec 28, 2010, 12:20:19 pm »
W pudełku Space Wolves Pack jest taki jeden plecak z czaszką wilka umocowaną na górze. Odcinasz czaszkę montujesz na trzonku i w sumie masz. Możesz ewentualnie dodać "skrzydełka" z green stuffu albo czego innego.

EDIT:
W sumie to można wziąć Commander Imperial Eagle Icon lub Commander Winged Skull Icon (z BitsPudła) albo chociaż skrzydełka z nich odciąć.

EDIT2:

Space Wolves Terminator Ornament 002 - i chyba nic lepszego nie znajdziesz. W tym samym pudełku są też dwie wilcze czaszki luzem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 12:31:33 pm wysłana przez Tomkow »

Offline gilthanas

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #739 dnia: Marzec 30, 2010, 08:24:28 am »
Dreczy mnie taka sprawa, a mianowicie konwersje. Bardzo czesto na turniejach w sekcji hobby, przyznawane sa punkty za konwersje.

Czy moglby mi ktos zdefiniowac czym jest konwersja, bo za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac, a nie chce byc zawsze 1-3 pkt w plecy za brak konwersji.

Z jednej strony rozumiem, ze nagradzana jest inwencja graczy i to według mnie jest sluszne, ale z drugiej strony czasami konwersje sa po prostu brzydsze od oryginalu, ale sa w armii bo za to dostaje sie punkty. Ta druga sytuacja bardzo mi sie nie podoba i w sumie nie chciałbym sobie psuc armii tylko po to, zeby dostac dodatkowe punkty na turnieju.

Przewaznie w mojej armi sa jakies specjalne pozy np. Long Fang ktory ma w wyciagnietej rece wyrzutnie rakiet zrobioną z hunter killer missile. Czy to juz jest konwersja, czly o prostu zrobienie odpowiedniej pozy ?
A ninja knows no fear.

Offline Hem'Ahn

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #740 dnia: Marzec 30, 2010, 08:54:13 am »
Pewnie w dużym stopniu może to zależeć od tego jak kto ocenia. Np. ja na Wojnie Światów dawałem punkty za znaczące konwersje, danie modelowi innej broni, która jest wymagana przez WYSIWYG nie jest dla mnie konwersją i czy broń kupiłeś oryginalną, zrobiłeś z patyczka czy z Hunter Killer Missile nie miało dla mnie znacznia, WYSIWYG ma być i już. Jeśli ktoś zmienił pozy na dużej ilości modeli, a też znacząco, a nie przykleił rękę pod innym kątem, to mógł dostać punkty.
Konwersja dla mnie to znaczne przebudowanie modelu, dorobienie mu jakichś detali itd.
Michałku
PKGB Sztab

Offline gilthanas

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #741 dnia: Marzec 30, 2010, 09:06:58 am »
Czyli np. jak dokleje do modelu jakis gotowy element np. czaszke, naramiennik z forge'a czy dorobie mu bron to nie bardzo, a jak sam wyrzezbie jakas ozdobe to juz tak ?

Sam niestety zdolnosci do uzywania green stuffu nie mam, jakis plaszcz dla warlocka eldarskiego jeszcze zrobie, ale juz szczegoly sa wiekszym problemem.

Bo np. przebudowanie modeli w armii marines raczej w gre nie wchodzi.
A ninja knows no fear.

Offline jachu_ka

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #742 dnia: Marzec 30, 2010, 09:08:06 am »
z drugiej strony czasami konwersje sa po prostu brzydsze od oryginalu

"uroda tkwi w oku patrzącego".
bez sensu jest konwertować, żeby dostać punkty na turnieju - konwersje się robi dla siebie, inaczej wychodzą jakieś brzydactwa.
masz trochę pecha bo akurat SMami nie jest tak łatwo poszaleć jak np mistrzami śmieciokonwersji czyli orkami, zwłaszcza jeśli nie masz w tym wprawy. jeśli nie czujesz ciśnienia na konwertowanie innego niż ekstra punkty to lepiej sobie to odpuść.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Hem'Ahn

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #743 dnia: Marzec 30, 2010, 09:13:02 am »
Moje zdolności do operowania green stuffem też nie wybiegają ponad ulepienie kulki do przymocowania broni, ale i bez tego można coś ciekawego wymyślić. Ale to jest moje subiektywne zdanie, ktoś może da Ci punkty za wymianę główki.
Michałku
PKGB Sztab

Offline gilthanas

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #744 dnia: Marzec 30, 2010, 09:15:30 am »
Nie no ok, napisalem, ze dla kilku punktow nie bede sobie psuc armii, jak sie da to i warto sie troche pomeczyc, ale nic na sile. Tylko z tymi konwersjami jest tak, ze nie jest to do konca sprecyzowane co konwersja jest a co nie i dlatego pytam, np. zdanie Michalku, ktory ocenial na WS te sprawy jest dla mnie cenne ;)
A ninja knows no fear.

Offline Grzegorz973

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #745 dnia: Kwiecień 12, 2010, 10:15:10 pm »
Wie ktoś, co się dzieje z Wosho? Nie odpisuje na gg, na PW, a sprawa życia i śmierci... zamówiłem bitzy konieczne do udziału w DMP, a tu przesyłki nie ma.  :roll:

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #746 dnia: Kwiecień 12, 2010, 10:24:45 pm »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #747 dnia: Kwiecień 14, 2010, 08:51:16 am »
http://www.belloflostsouls.net/2010/04/end-of-the-leafblower-affair.html ciekawe spojrzenie na nową IG, z punktu widzenia osoby, która ostatnio masakruje nią wszystko (i będzie w Team America na ETC).

Offline Breaker

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #748 dnia: Kwiecień 14, 2010, 10:29:58 am »
bardzo ciekawy artykul. ostatnio mam podobny problem z moim deckiem do legendy 5 kregow- deck jest przemocarny i wygrywa na luzie w sumie przy mojej niewielkiej pomocy (wlasciwe bez mojej pomocy, mozna by bylo postawic taktyczne warzywo do tego decku i nadal na luzie wygra co najmniej polowe gier) i po duzym turnieju (ekwiwalent mistrzostw polski) odlozylem tego decka w cholere i przestalem nim grac w ogole, przesiadlem sie z powrotem na moje standardowe zacinajace sie i trudne do odpalenia combodecki ktore wymagaja kupy myslenia i kombinowania bo jaki FUN jest jak sie to combo odpali!

a to co tam pisze o robieniu composition scorow to fajna sprawa, ja jestem za tym zeby na niektorych lokalach porobic jakies composition scory ktore przycinaja wszystkie najbardziej przegiete kombinacje wiekszosci armii i zagrac sobie oddzialami typu burnasy, swooping hawki, penitent enginy itp. ktorych normalnie na stolach sie nie widuje. oczywiscie nie na wiekszosci i powercreep mi w ogole nie przeszkadza (sam lubie robic mocne armie) ale raz na jakis czas (kwartal np.) mozna by zrobic lajtowego lokala
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Iron Jaro

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #749 dnia: Kwiecień 14, 2010, 11:02:30 am »
http://www.belloflostsouls.net/2010/04/end-of-the-leafblower-affair.html ciekawe spojrzenie na nową IG, z punktu widzenia osoby, która ostatnio masakruje nią wszystko (i będzie w Team America na ETC).

Nie wiem czemu ale Team America kojarzę mi sie jedynie z tymi filmem

 :lol: America Fu*k Jeah!  :lol:
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


 

anything