trawa

Autor Wątek: Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt  (Przeczytany 5008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« dnia: Kwiecień 20, 2007, 05:40:56 pm »
Dain - 125pkt
10x Iron Guard - 150pkt
20x Dwarf Warrior + tarcza - 180pkt
20x Dwarf Warrior + łuk - 180pkt
10x Khazad Guard - 110pkt

Czy ta rozpiska spełni swoje zadanie, tzn. pokona armię na smoku i orkach?
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Lurtz15

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2007, 06:04:56 pm »
Zależy od rozpy wroga. Ale myśle że przy 3 udanych zionięciach będzie break. A jak padnie Dain, to już leciiisz :badgrin: . Druga rzecz to liczebność orków. Ale myśle że jest dobrze, 20 łuków może coś zrobić smokowi, a ok. 50 orków to już nie problem 8)
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2007, 06:21:01 pm »
Ech, Dain to moja jedyna obrona przed breakiem :) Wydaje mi się, że przy odpowiednim rozstawieniu ognie pochłoną najwyżej 6-8 krasnali :)
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Lurtz15

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2007, 06:58:36 pm »
JA bym Daina zamienił na Murina i Dhara, kosztem jednego Khazada i 1 Irona.
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:24:04 pm »
Czemu na Murina i Drara? Ja mam już słabość do Daina... :)

Ps: jakie są statystyki balisty? To było by coś na smoka ;)
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Kubbek1

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:50:57 pm »
Balista raczej dobrą rzeczą na smoczka nie jest -> jedno zionięcie i można balistę już schować.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2007, 06:24:55 am »
Fakt, mój błąd. Ale i tak staty możesz podać :) Aha, już wiem czemu lepiej wziaść M&D zamiast Daina: po trzech zionięciach ostoi się chociaż jeden :P
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2007, 02:48:53 pm »
Wadą smoka jest męstwo. W pierwszej turze dostał ranę z salwy (jedyną w tej bitwie), rzucił 3 i 1 na męstwo, zułżył 2 punkty potęgi. Potem upiekł w dwóch zionięciach 13 krasnali i zabrał Murinowi przeznaczenie. Po breake poincie na męstwo rzucił 2 i 2, zużył ostatni punkt woli. Walczył z jednym Khazad Guardem. Khazad rzucił 6, smok najwyżej piątkę. Podbił potęgom i tym samym zadał mi breake point. W następnej turze smok uciekł :)
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Kubbek1

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2007, 03:19:49 pm »
Dziwię się temu, że Twój przeciwnik w ogóle wystawiał rozpę na smoku i orkach.

Osobiście na 750 pkt dałbym dwa smoki (każdy z pancerzem i moitaczem płomieni) i w tej sytuacji nie byłoby mowy o szybkim breaku.  

Poza tym Twój przeciwnik miał najzwyklejszego pecha (nie wyrzucić 6 na czterech kościach, że już nie wspomnę o męstwie). Inna sprawa to podbijanie przez niego potęgą rzutu na kości przy walce z jednym krasnalem co uważam za kompletny bezsens.

PS Jeszcze w sprawie męstwa. Przy C4 to nie tak trudno zdać męstwo (wystaczą dwie trójki). Wiem co mówię, bo Hasharinem gram nie od wczoraj.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 25, 2007, 12:36:50 pm »
Podbijanie potęgą po to, by break zrobić :)
A co do rozpy na dwóch smokach: moim zdaniem dostała by baty, bo nie musiałbym skupiać się na 40 orkach i haradrimach xD
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Lurtz15

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 25, 2007, 03:32:04 pm »
No nie wiem, Chyba trodniej zabić smoka niż 40 orków.

Jak 2 zionięcia zabijają 13 krasnali, to wychodzi 6-7 na jeden raz, wiec 6 zionieć  zabija 36-42 w tym minimum i bohatera więc już może być cieko przy breaku. Poza tym jak smoka raz zraniłeś po wątpie żebyć go zabił, więc o breaku u wroga nie ma co mówić.
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

Offline Atanamir

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2007, 08:23:16 pm »
Wiesz, jak u wroga są dwa smoki to zmienia się taktykę :) a na pewno nie idzie falangą xD Wydaje mi sie że łuki by coś zrobiły, szczególnie że smok nie miał latania. Peszek...
..Dwunastu Space Marines broniło się jeszcze długo na tym wzgórzu. Nacierała na nich armia 800.000 orków z Mordoru :D Jak dobrze że na miejsce przybyło Games Workshop i podzieliło ich na dwa systemy :D

Offline Lurtz15

Krasnoludzcy "Dragon Hunterzy" - 750pkt
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:09:20 pm »
JAK ja bym grał to bym dał smoka i Mumaka, wówczas przeciwnik musi podzielić ogień między nich i jeden napewno dojdzie. Mumak wykańcza łuczników a smok resztę. chyba zamiast ognia dałbym mu latanie.
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku

 

anything