Autor Wątek: SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!  (Przeczytany 3410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heinrich

SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!
« dnia: Kwiecień 25, 2007, 10:44:14 pm »
W imieniu moich dwóch kolegów poszukuję graczy od Warhamera Battle ze Słupska. Koledzy grają Imperium i Bretonią.

Jeśli ktoś jest ze Słupska i szuka towarzyszy do gry ze swojego miasta proszę o kontakt ze mną na gg lub priva. Wtedy też przekaże namiary kolegów.

Również jeśli ktoś wie o jakimś klubie bitewniaków w Słupsku to tez proszę dać mi znać.

Z góry dziękuję za odzew. Pozdrawiam
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline DaBoss

SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2007, 09:52:48 am »
Kiedys słyszałem o klubie w Słupsku ale było to bardzo dawno temu (6 może nawet 8 lat). Jakby o to zapraszamy do Koszalina :D

Offline Kajsper

SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2007, 10:25:53 am »
Dokladnie, w Koszalinie dziala klub to jest stronka forum www.zadtrolla.prv.pl  Dosc czesto organizujemy jakies turnieje, wiec zapraszamy!
www.architektszczecin.pl
Architektura i grafika

Offline Vladdi

SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2007, 08:08:50 am »
Ja jestem ze Słupska, (z Ustki wlasciwie), w battla gram z doskoku mumiami, ale chetnie sie spotkam od czasu do czasu cos zagrac. Jak zainteresowani puscice PM.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline piter265

Odp: SŁUPSK - Poszukiwani gracze ze Słupska!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2009, 02:37:17 pm »
Ja mieszkam w Słupsku a dokładnie w Kobylnicy ( mam 50m do Słupska) i dopiero zaczynam i szukam kogoś kto pokazał by mi zasady i ogólnie to rozjaśnił :). Jak coś to pisać na gg - 10570794 lub e-mail piter265@o2.pl Z góry dzięki.