trawa

Autor Wątek: Ichigo 100%  (Przeczytany 19277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Ichigo 100%
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 05, 2007, 08:54:14 am »
Cytat: "anfan"
żeby na pierwszy post coś takiego pisać to raczej nie można być normalnym. [...] Nie wiem jaka należy ci się kara za taki post ale nie powinno to pozostać bez konsekwencji.

Przyganiał kocioł garnkowi. Nie lepiej się zastosować do tego: "Nie rozmawiaj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu, później pokona doświadczeniem, aż w końcu ludzie nie będą dostrzegać między wami różnicy."?...

Przy okazji: mój wiek masz napisany. Też chcesz coś na ten temat powiedzieć?


EOT
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Shirosama

Ichigo 100%
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 05, 2007, 09:07:20 am »
Nie żartuj sobie.Ja nigdy nie pozostawiam takich postów bez odpowiedzi.
Ale nie wiem czy jeszcze odpisze.Fajnie by było.Bo tak bez powodu to jeszcze nikt takiego beznadziejnego posta nie napisał ujmując przy tym mnie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Ichigo 100%
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 05, 2007, 09:27:43 am »
Za następny post w takim stylu zostaną wyciągnięte konsekwencje, ale mam nadzieję, że słowne upomnienie wystarczy, panie sorapl.

Anfan, a Ty nie ostrz sobie zęby na dalszy ciąg flejmu :)

Offline Dreadorus Maximus

Ichigo 100%
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 05, 2007, 10:48:51 am »
A jak słowne upomnienie nie wystarczy, to porozmawiamy inaczej. Masz prawo wyrazić swoje zdanie, ale trochę kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline nolifesking

Ichigo 100%
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 06, 2007, 12:29:05 pm »
To była wyraźnie jakaś podpucha. Ja byłbym za usunięciem tego posta (to słownictwo).
Po za tym jakoś nie spotkałem się z szkolną komedią aspirującą do bycia mega ambitną historią miłosną, dlatego patrzenie na to  pod tym kątem jest bez sensu.

Offline Ginko

Ichigo 100%
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 06, 2007, 12:48:42 pm »
Zainteresowałem się tą serią i jestem dość ciekawe ile to ma epków :). Bo w z różnych źródeł są podawane różne informacje i wahają się od 14 do 16 epków(wraz z OAV). Pogubiłem się trochę i nie wiem w końcu ile liczy sobie całą seria.
Haruhi Suzumiya's fan