trawa

Autor Wątek: Zakazana archeologia  (Przeczytany 6417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jasisz

Zakazana archeologia
« dnia: Maj 02, 2007, 11:27:40 am »
http://finiu.webd.pl/?p=209
Dość ciekawe... Wie ktoś coś więcej?
mój blog - a co!

Offline GreyGreG

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2007, 09:25:35 pm »
szczerze wątpie w prawdomówność artukółu , bo próbuje obalic całą archeologie znana nam ludzią , jest co prawda kilka dowodów ale niewiele to w stosunku do tego co juz odkrylismy
Jeżeli to jednak prawda tp jedno jest pewne , oni sie dawno rozłozyli a teraz te zwiazki organiczne buduja nas ,
URL=http://imageshack.us][/URL]

Offline guciek

Rop naftowa,wegiel i drewno to jedyne zrodla energi!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2007, 03:26:23 pm »
oczywiscie ze arheologia jest niesamowicie zaklamana tak jak cala historia .Jednak najbardziej zaklamana i utainiona jest nauka zwlaszcza w dziedzinie energetycznej. Nadal trenuje sie studentow ze jedyna  dostepna obecnie energia  jest ropa naftowa ,wegiel ,wosk pszczeli,i drewno zywiczne.Tak sie nadal cwiczy studentow na najwyzszych uczelniach swiata.Jak rowniez o nauce darwina.Jesli bedziemy nadal ufac tym zaklamanym glownym mediom to bedziemy dalej  dusic sie w oparach naftowych i weglowych
loszenie prawdy w obecnych czasach t/z "wolnosci  slowa i wypowiedzi " jest rownoznaczne z tym co  mowieniem prawdy o metodach J Stalina w czasie  rewolucji bolszewickiej !!!

Offline Saladyn

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2007, 03:29:58 pm »
na wiosnę forum tajemnic ożywa kolejnymi radosnymi teoriami.
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Radan

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2007, 04:38:53 pm »
I "dużodotematuwnoszącymi" postami Saladyna :roll: ?
Ale przyznam, że teorie Gućka to zło...

Offline piotrekh93

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2007, 06:12:23 pm »
Gućkowi proponuję lekturę serwisu www.ewolucja.org i rewizję swoich poglądów. To po pierwsze. Po drugie - człowiek podważający jakieś stanowisko argumentem w rodzaju "to kłamstwa", "teorie spiskowe", zniża się do poziomu elokwencji naszego prezydenta i przypomina co najwyżej trzęsącego się pieska, który szczeka coś niewyraźnie o wielkich przekrętach historii.  Do rzeczy proszę, wietrzyciele spisków. Jeśli takie wasze otwarte umysły, pokażcie jeszcze klasę - bez sarkazmów, bez dwuznaczności i złośliwości, jak to się mówi...kawa na ławę.

Offline Lu Tzy

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:33:27 am »
Zauwaz, ze guciek przejawia duza aktywnosc. Ma obywatel sklonnosci profetyczne!
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline Igel

Re: Rop naftowa,wegiel i drewno to jedyne zrodla energi!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:09:35 am »
Cytat: "guciek"
oczywiscie ze arheologia jest niesamowicie zaklamana tak jak cala historia .Jednak najbardziej zaklamana i utainiona jest nauka zwlaszcza w dziedzinie energetycznej. Nadal trenuje sie studentow ze jedyna  dostepna obecnie energia  jest ropa naftowa ,wegiel ,wosk pszczeli,i drewno zywiczne.Tak sie nadal cwiczy studentow na najwyzszych uczelniach swiata.Jak rowniez o nauce darwina.Jesli bedziemy nadal ufac tym zaklamanym glownym mediom to bedziemy dalej  dusic sie w oparach naftowych i weglowych


O żesz w mordę!
A ja głupi zawsze myślałem, że jedyną dostępną energią jest tylko wosk pszczeli! Ile to się jeszcze człowiek może nauczyć!
A Darwin to paskudny kłamca! Ej, ja to skądś znam! Minister Orzechowski jest na forum!!!

Offline Radan

Re: Rop naftowa,wegiel i drewno to jedyne zrodla energi!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:39:09 am »
Cytat: "Igel"
[A Darwin to paskudny kłamca! Ej, ja to skądś znam! Minister Orzechowski jest na forum!!!


Ty mnie nie strasz :shock: !

Offline marcueus

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2007, 01:21:38 pm »
Cytat: "piotrekh93"
Gućkowi proponuję lekturę serwisu www.ewolucja.org i rewizję swoich poglądów. To po pierwsze. Po drugie - człowiek podważający jakieś stanowisko argumentem w rodzaju "to kłamstwa", "teorie spiskowe", zniża się do poziomu elokwencji naszego prezydenta i przypomina co najwyżej trzęsącego się pieska, który szczeka coś niewyraźnie o wielkich przekrętach historii.  Do rzeczy proszę, wietrzyciele spisków. Jeśli takie wasze otwarte umysły, pokażcie jeszcze klasę - bez sarkazmów, bez dwuznaczności i złośliwości, jak to się mówi...kawa na ławę.

Szanowny Piotrze Osoby ktore byly w temacie tego o czym ty mowisz albo zostaly przekupione albo wyeliminowane. Nowe zrodla energii chcial juz zaczoc wprowadzac Kennedy lecz mu przeszkodzili w tym niektore osoby. Archeologia jestprzeklamana bo ktos dyktuje im co majom mowic oficjalnie a osoby ktore mowiom prawde som przez osoby udajoce ze cos wiedzom wysmiewane i tak konczy sie ich kariera dlatego malokto mowi co sie naprawde dzieje. Pozdrawiam Sorry za ortografie pisze bez polskich znakow.

Offline Radan

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2007, 02:08:00 pm »
Cytat: "marcueus"

Szanowny Piotrze Osoby ktore byly w temacie tego o czym ty mowisz albo zostaly przekupione albo wyeliminowane. Nowe zrodla energii chcial juz zaczoc wprowadzac Kennedy lecz mu przeszkodzili w tym niektore osoby.  


Niektóre, czyli które?

Offline marcueus

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 22, 2007, 05:09:17 pm »
No wiesz ile ci wiek mowi ja w tych tematach siedze troche dluzej od ciebie Nehanie > Kennedemu przeszkodzili ludzie siedzocy na Nafcie w stanach , oni zlecili to Cia i FBi a oni sie wyreczyli Mafiom, przeciez w swojej trasie mial jechac prosto ale to bylo niewygodne wiec skrecili mu trase by bylo latwiej zabic go. Byl pewien policjant ktory chcial zatrzyamc kolesia z dlugom bronom palnom ale tajniak mu przeszkodzil a potem po fakcie juz nikogo nie znalezli. Jak bedzie trzeba dokladniej ja sie rozpisze. Pozdrawiam

Offline Snake

Zakazana archeologia
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 22, 2007, 05:17:18 pm »
Dlugom bronom palnom, ciekawe.
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

 

anything