trawa

Autor Wątek: Test Drive Unlimited  (Przeczytany 11382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

***

  • Gość
Test Drive Unlimited
« dnia: Maj 04, 2007, 10:38:03 pm »
AARRRRGGH!!!

Wyścig dookoła wyspy (Test Drive Unlimited) podejście pierwsze- wyścig ma około 200 km, nagroda 200 000$ + ogromny prestiż... Zająłem 2. miejsce :x  :shock: Nie znałem trasy, jechałem na:



Ferrari Enzo = ssak, przez ponad połowę wyścigu jechał w odległości ponad 3 km ode mnie (pod koniec, to nawet nie wiem, bo licznik nie łapał odległości ;)). Walka z Koeniseggiem była natomiast zażarta...



Właściwie przez 50-100 km on gonił mnie, 100-140 ja jego, 140-190 zamieniliśmy się rolami. Finish! Linia mety niedaleko za zakrętem, jechaliśmy z górki i z powodu dużej prędkości wyrzuciło mnie w powietrze, nie udało mi się zahamować i przeleciałem po asfalcie na pobocze :(

Prędkość w granicach 290 km/h, na prostych dochodziła do 350 km/h :shock: Wyścig trwał ok. 50 minut. Ręce nadal mi drżą.  

Jutro drugie podejście.

Offline Barnie

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2007, 09:39:13 am »
Cytat: "Norsefir"
AARRRRGGH!!!

Wyścig dookoła wyspy (Test Drive Unlimited) podejście pierwsze- wyścig ma około 200 km, nagroda 200 000$ + ogromny prestiż...


+ dodatkowo Alfa Romeo 8c Competizione, za darmo, prosto z saloniku :) Szkoda tylko, że nie można mu lakieru zmienić :(

Cytat: "Norsefir"

Zająłem 2. miejsce :x  :shock: Nie znałem trasy, jechałem na:

Ferrari Enzo = ssak, przez ponad połowę wyścigu jechał w odległości ponad 3 km ode mnie (pod koniec, to nawet nie wiem, bo licznik nie łapał odległości ;)). Walka z Koeniseggiem była natomiast zażarta...



Ja, zrobiłem wyścig za pierwszym razem, a jechałem tym :P :


Fura może nienajpiękniejsza, ale za to wyciąga chyba najwięcej w grze (chyba, bo jeszcze nie tuningowałem Saleena). Zaliczyłem trasę w ok. 45 minut, ale wiem że na pewno można zejść do 40, bo z milion razy z trasy wypadałem (jakby nie patrzeć, przy 240 milach na godzinę samochód bardzo nerwowo reaguje na nawet najmniejsze ruchy kierownicą).

Cytat: "Norsefir"

Właściwie przez 50-100 km on gonił mnie, 100-140 ja jego, 140-190 zamieniliśmy się rolami. Finish! Linia mety niedaleko za zakrętem, jechaliśmy z górki i z powodu dużej prędkości wyrzuciło mnie w powietrze, nie udało mi się zahamować i przeleciałem po asfalcie na pobocze :(

Prędkość w granicach 290 km/h, na prostych dochodziła do 350 km/h :shock: Wyścig trwał ok. 50 minut. Ręce nadal mi drżą.


Mnie za to co chwila siedział na ogonie jakiś koleś w Saleenie, i choć ogólnie był wolniejszy, to bezlitośnie wykorzystywał moje błędy i wypady poza trasę :P Parę razy musiałem nadrabiać i go gonić, na szczęście przed metą nie zawaliłem sprawy i z przewagą 600 jardów dojechałem do końca :)  


Cytat: "Norsefir"

Jutro drugie podejście.


Życzę szczęścia. Tak BTW - przed tobą niedługo inny długodystansowy sprawdzian. Czasówka za milion baksów ;)

Cytat: "Norsefir"

Edit: TCE - tak jak napisał Hang. Nie ma to jak niechcący wysłać się post...


To jest aż tak źle? Ja jako tako gram 0.49 i jest całkiem możliwie (bywało lepiej..)

Offline Krova

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2007, 10:04:04 pm »
Kawasakizx12rkawasakizx12rkawasakiz x12r...muszę mieć tę grę  :shock:
Jakie wymagania?
/人◕ ‿‿ ◕人\

***

  • Gość
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2007, 10:18:56 pm »
Krova, chciałem Ci już wcześniej powiedzieć o tym Kawasaki, ale Cię nie było :) 350 km/h po autostradzie z widokiem z 1 os. :D

Model jazdy motocyklami może nie jest tak dobry, jak w samochodach, ale i tak motory są świetne. Szkoda, że tylko 6 modeli... Kawasaki Ninja, Kawasaki Z1000, Triumph Speed Triple, Ducati 999R, Ducati Supersport 1000 DS, Ducati Monster S4R, MV Augusta F4 Tamburini, MV Augusta F4 Brutale 910S.

Nie wiem, jak grałoby się na joypadzie. Na gałkach "przechylanie się" na motorze może działać lepiej.

2,4 GHz, 512 MB RAM (zalecane 1GB), Radeon 9800/GeForce 6600GT.

Barnie :arrow: "Wyścigu milionerów" nie próbowałem, bo nie przepadam za "czasówkami", poza tym nie mam samochodu klasy A ;) Nie stać mnie... 500 000$ Kupię Koenigsegg albo tego Saleena.

Offline 612

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2007, 11:15:03 pm »


Następnym razem jakiś komentarz by się przydał, a nie sam link. - C.

Offline Barnie

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2007, 07:10:37 am »
Cytat: "Norsefir"


Barnie :arrow: "Wyścigu milionerów" nie próbowałem, bo nie przepadam za "czasówkami", poza tym nie mam samochodu klasy A ;) Nie stać mnie... 500 000$ Kupię Koenigsegg albo tego Saleena.


Motorem klasy mA też możesz zaliczyć ten wyścig - ja właśnie tak zrobiłem, kiedy zobaczyłem że McLarenem zaliczam dzwon z co trzecim wozem jadącym z nad przeciwka ;)

Offline Krova

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2007, 10:18:18 am »
Cytat: "Norsefir"
Kawasaki Ninja,

och!
Cytuj

Kawasaki Z1000,

ach!
Cytuj

Ducati Supersport 1000 DS,

echh...
Cytuj

MV Augusta F4 Brutale 910S.

uooooooooooooch! :shock:

Cytuj

Nie wiem, jak grałoby się na joypadzie. Na gałkach "przechylanie się" na motorze może działać lepiej.

ha! 8)


Cytuj
Radeon 9800/GeForce 6600GT.

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEE!!!!!!!!!!!11111
Pozbawiłeś mnie sensu życia  :(



Ale zarazem zmotywowałeś do dalszego zbierania na xboxa360! Idę szukać pracy!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Deytonus

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2007, 12:10:08 pm »
Nijak się to ma do tematu, ale mogę Cię zatrudnić jako osobistego murzyna  :o Tylko sam musisz kupić pastę do butów i się nią samodzielnie nasmarować, bo inaczej z roboty nici.
Żeby nie było OT:
Macie replaye jakieś do odtworzenia poza grą?

***

  • Gość
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2007, 12:26:24 pm »
Replaye są i to nawet całkiem fajne, ale zdaje się, że nie można ich zapisać :?

Krova :arrow: a zbieraj na Xbox360. Na niego TDU kosztuje ponad 200zł, na PC poniżej 100 :badgrin: Ale tak szczerze- też ostatnio zaczynam rozważać zakup jakiegoś next-gena.

A wracając do kwestii samej gry, denerwuje mnie to, że wyścigu nie można wyłączyć. W momencie, gdy są jeszcze punkty "prowadzenia", wystarczy zjechać na pobocze i poczekać, aż wyścig sam się wyłączy, w przypadku niektórych dłuższych czasówek trzeba dojechać do końca :? Często przejazd musi być idealny, a mnie irytuje, to że jak zrobię błąd na początku, to muszę jechać te 15km bez szans na wygraną, zamiast od razu przejść do kolejnego podejścia.

Inna sprawa to gubienie połączenia w przypadku kont online. Na szczęście jeszcze nigdy mnie nie rozłączyło w trakcie trwania wyścigu.

Offline Barnie

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2007, 03:56:26 pm »
Znaczy jak to niemożna????
Naciśnij "P" podczas jazdy (lub inny guzik odpowiadający za pauzę) i wybierz restart...
8)

Offline DARKMAN

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2007, 08:04:46 pm »
Eee ok na PC nie ma zbytnio duzego wyboru to niech wam bedzie.... IMHO model jazdy w TDU jest beznadziejny a pretenduje on niby do miana symulacji. Jedyna fajna sprawa to to ze mozna po tej calej wyspie sobie pojezdzic....

IMHO gra tak na 6-7/10 maximum.
Norse -> moze i gra kosztuje wiecej na X'a, jednak masz tutaj znacznie lepszy wybor wyscigow... Nadchodzaca Forza 2 jest w zupelnie innej lidze :) (swoja droga porownujac do TDU to nawet w PGR3 mi sie znacznei przyjemniej gralo).

Offline Be3mart

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2007, 01:10:04 am »
Ja jeszcze pamiętam jak mój brat przeżywał jazdę i jak się wkurzał gdy po tych godzinnych wyścigach wyłączał grę ;] Po miechu sam zrozumiałem dlaczego :P Ogólnie mega gra ... za grafikę, grywalność i pomysł dał bym 10/10 ale wymagania obniżają noty do 8. Pozdrawiam  ;)

Offline artoor

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 02, 2007, 07:29:07 am »
Jak zacząłem grać w TDU to po prostu oszalałem na punkcie tej gry  :lol: jednak do czasu jak w 25% podczas końcówki wyścigu wyłaczała mi się gra to już nie było zabawne (a najlepsze że to oryginał)  :lol:
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także" - Winston Churchill

Offline tamago

Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2007, 08:06:41 am »
grałem i odinstalowałem...

tak szczerze to w pierwszą część sie fajniej grało...

moja ocena -120/10

tak duzo oczekiwałem od tej gry... i zawiodłem się tak samo jak przy HoM&M IV... szkoda postów...

***

  • Gość
Test Drive Unlimited
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2007, 03:56:48 pm »
Skoro nie masz nic konkretnego do przekazania, to po co piszesz?
Jakieś argumenty, dlaczego niby gra zasługuje na:
Cytuj
moja ocena -120/10

?