Autor Wątek: Kashimashi: Girl meets Girl  (Przeczytany 5862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 13, 2007, 12:12:54 pm »
Jak dla mnie to czym dalej tym było lepsze i poważniejsze.W ostatnich odcinków już prawie nic komediowego nie ma.

Offline Ginko

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 13, 2007, 08:42:59 pm »
Skończyłem już całą serię^^.

Powiem tak: mile mnie to zaskoczyło choć troszkę mi mieszały w głowie te zmienne wyznania. I jak każde anime z tej serii pozostanie dłuuugo w mym sercu(oczywiście z tej pozytywnej strony). Obawiam się tylko że jak tak długo pójdzie nie będę miał już nic miejsca na inne uczucia  ;) . Naprawdę miło mi się to oglądało, miła muzyka(nie wiem czemu przedstawiana we wszystkich recenzjach jako średnia, zajmująca u mnie wysoką pozycję- miła dla ucha i podkreślająca ten wyjątkowy nastrój) i tak jak już pisałem animacja, bohaterowie i przedstawienie całego stanu rzeczy jest z mojej strony na wysokim poziomie. Polecam każdemu fanowi takich serii. Naprawdę warto obejrzeć.

Teraz pozostało tylko jeszcze skombinować sobie Air. Podobno jest tam wspaniała muzyka. Ale prawdopodobnie będzie mi się równie dobrze oglądało jak Kashimashi: Girl Meets Girl.
Z tego co obserwuje to anfan ma podobny gust do mojego i wszystko co polecał oglądałem i naprawdę mi się podobało^^.
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 14, 2007, 07:03:49 am »
A OVA też widziałeś czyli odcinek 13 ? Air oczywiście jest super ale to typowy dramat ale widać to dopiero później.

Offline Ginko

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2007, 07:11:39 am »
Tak widziałem także 13 epek czyli OVA ;) .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2007, 11:13:08 am »
No i właśnie wydawało się że skończy się inaczej a tu obrót o 180 stopni.
Ale chyba nawet lepiej że tak się skończyło.
A w ostatnim odcinku te kolory to aż w oczy raziły :)

Offline Ginko

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2007, 01:06:33 pm »
Co wcale nie zmienia faktu, że to jest gupi pomysł a wręcz przeciwnie- podsyca do oglądania i pozostawia w sercu jakieś wspomnienie. Wybaczcie za me bedy ort. bo jestem teraz w szkole a tam nie mają firefoxa więc nic mnie nie poprawia :P .
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2007, 09:04:37 am »
A w OVA jest długi opening tzn w całości piosenka.Ogólnie piosenki są naprawdę piękne w tym anime.Ale postacie są jedne z najsłodszych jakie widziałem.

Offline Alojzy Buzdygan

Re: Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2007, 04:37:53 pm »
Cytat: "anfan"

Osstro jedzie pedofilią.

Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2007, 04:43:38 pm »
Większej głupoty już dawno nie widziałem.Ty chyba nie wiesz co to jest pedofilia skoro takie bzdury piszesz.Najpierw to obejrz a dopiero potem się wypowiadaj.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2007, 05:33:08 pm »
omg, anfan, dajesz się złapać na tak nędzną prowokację? :?

Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2007, 05:34:45 pm »
Akurat nie masz racji.Bo dawno tak ciekawego postu nie było.Bo wszystkie takie nudne i normalne:)
Dlatego odpisałem.A poza tym to ja założyłem ten temat dlatego odpiszę na wszystko.A to nie takie pewne że on tak nie myśli jak napisał.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2007, 05:47:09 pm »
Naiwny ;) Najwyżej będę miał co sprzątać.

Offline Shirosama

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2007, 05:55:33 pm »
No najwyżej :)
Bo niby dlaczego mam myśleć że on jest inteligentny.Odpisuje na to co napisał i wszystko.Czy specjalnie czy nie to mniej ważne.A i tak jeśli była by to prowokacja ,ale kierowana do mnie to bym to łatwo zauważył.

Offline obik

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 27, 2007, 07:33:06 am »
Cytat: "anfan"
No najwyżej :)
Bo niby dlaczego mam myśleć że on jest inteligentny.
???
Cytuj
Odpisuje na to co napisał i wszystko.Czy specjalnie czy nie to mniej ważne.A i tak jeśli była by to prowokacja ,ale kierowana do mnie to bym to łatwo zauważył.

to była prowokacja do Wszystkich jakbyście nie zauważyli...

Offline Alojzy Buzdygan

Kashimashi: Girl meets Girl
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 28, 2007, 10:20:14 am »
Cytat: "anfan"
Większej głupoty już dawno nie widziałem.Ty chyba nie wiesz co to jest pedofilia skoro takie bzdury piszesz.Najpierw to obejrz a dopiero potem się wypowiadaj.

Wiem co to jest pedofilia, a tej 'mangi' oczywiście nie obejżałem i nie mam zamiaru :roll: