trawa

Autor Wątek: Coś komuś przywieźć z Japonii?...  (Przeczytany 16712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« dnia: Maj 08, 2007, 08:18:33 pm »
Prawdopodobnie (to nie jest jeszcze pewne) pomiędzy 19.05.2007 a 25.05.2007 będę w Japonii. Jeśli chcecie, żebym Wam coś przywiozła (ale musicie mi za to zapłacić, nie stać mnie na prezenty dla Was wszystkich :-p), to dajcie znać. Np. używane, w dobrym stanie, mangi za 10 zł tomik...

Oczekuję poważnych zamówień, od osób, które zapłacą, jeśli zdołam kupić to, czego potrzebują.

Nie trzeba płacić z góry - nie jestem pewna wyjazdu, więc po co ryzykować ;-).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline @

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2007, 09:30:14 pm »
łaaał, czekałem na Dreada, bo coś knuł z wyjazdem, ale wygląda na to że szansa będzie szybciej :o Wymyślę coś na pewno :D

Zmieścisz japonkę do plecaka? :badgrin:

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2007, 10:07:39 pm »
tomik kenshina w jedynym i słusznym. moga być dwa :) mam 2, 12 i 15, więc tych nie, ale cała reszta jak najbardziej ze wskazaniem na tomiki 19 i 20 :)

jak tylko bedziesz coś wiecej wiedzieć, poślę pieniążki :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Shino

  • Gość
Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2007, 10:27:58 pm »
eh byly takie slonawe cukierki tylko nazwy zapomnialem :P ;) jutro dokladnie sprawdze ;]

Offline Nakago

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2007, 10:28:44 pm »
Cytat: "@"
Zmieścisz japonkę do plecaka? :badgrin:

W formie kokeshi nawet do kieszeni :-p. Dmuchana do plecaka pewnie by weszła...

Zamówienia zbieram do 17.05.2007, potem będę zbyt zajęta załatwianiem wszystkiego, żeby na forum zaglądać i coś jeszcze spisywać pewnie ;-).

Aha, weźcie pod uwagę, że do ceny za zamówione coś dojdzie cena za przesyłkę (z Polski, więc nie aż taka duża ;-)). Omówimy to z konkretnymi osobami, jak już wrócę, ale takie założenie zróbcie na zapas.

Nie gwarantuję, że uda mi się zdobyć wszystko, czego będziecie chcieli. Postaram się, jednak nie wiem, czy wszystko znajdę.


Szyszko, te tomiki używane? Za 10 zł sztuka? Pieniądze, to jak wrócę.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2007, 10:40:31 pm »
za 10 zeta to może byc ich nawet 5 :) byle by wyglądały jakoś w miarę normalnie, wiesz, bez zakładki z makaronu czy cuś :)

jeśli pachnące nówki, to 2. oczywiście coś wpłacę wcześniej, zeby cię nie obciązać. Mia!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Nakago

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2007, 10:47:39 pm »
Nówki mogę ściągnąć za 20-25 zł nie jadąc do Japonii.

Z doświadczenia wiem, że używane mangi z Japonii są zazwyczaj w znakomitym wręcz stanie. No, czasem lekko zagięta okładka i pożółkły papier (norma), ale żadnego makaronu :lol:.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Dreadorus Maximus

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2007, 10:51:04 pm »
Skoro Japonka się nie zmieści, to Honda CBR też pewnie nie. :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nakago

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2007, 10:52:37 pm »
W skali 1:150 może tak :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Dreadorus Maximus

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2007, 10:57:51 pm »
A za informacje wywiadowcze ile bierzesz? Potrzebuję kogoś do przeprowadzenia małego szpiegostwa gospodarczego na terenie Kraju Kwitnącej Wiśni. Szczegóły wysłałem PW. :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2007, 11:47:47 pm »
Cytat: "Nakago"
Nówki mogę ściągnąć za 20-25 zł nie jadąc do Japonii.

Z doświadczenia wiem, że używane mangi z Japonii są zazwyczaj w znakomitym wręcz stanie. No, czasem lekko zagięta okładka i pożółkły papier (norma), ale żadnego makaronu :lol:.


no to chcem pięć sztuków używanych, jesli nie za ciężko będzie i kłopotu tym nie sprawię :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Nakago

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 09, 2007, 05:33:00 am »
Napisz mi jeszcze, które tomy najchętniej. Wydanie pierwsze, tak? Z takimi okładkami, jak nasze, znaczy się?

Nic mi nie sprawi problemu, nawet 20 tomów czy 50 - i tak zamierzam stamtąd przywieźć (albo wysłać) całą kupę mang :-p. Im więcej zamówicie, tym dla mnie lepiej.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline @

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 09, 2007, 06:46:11 am »
I wszystkie tak po 10 zł? Bo nówki chodzą po około 600Y czyli tak jak u nas cenowo :o

Ja chyba mam ochotę na jakiś super fajny plakat, dało by się coś załatwić? :o

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 09, 2007, 07:02:52 am »
jeśli chodzi o mnie to od 19 w górę najlepiej, najardziej mi zależy na 19 i 20, bo mam je już w innych językach, było by miło uzupełnić kolekcję :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline nolifesking

Coś komuś przywieźć z Japonii?...
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 09, 2007, 08:40:20 am »
Ja mam i tak za daleko do Ciebie Nakago :(
Ale życzę miłego pobytu!!