Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Turnieje - Info

<< < (4/5) > >>

Kubbek1:
Wstępne wiadomości to:
- 4 osobowe teamy
- każda armia na 600 pkt
- możliwe, że scenariusze (choć fajnie by było, żeby raz w sezonie był Master tylko z rzeźnią)

Ezekiel-san:
Bardziej oficjalnie:
- 13-14 październik
- 4 osoby na drużynę
- prawie na pewno scenariusze, bez udziwnień
- 6 bitew (4 i 2)
- prawie na pewno bez oceny hobbystyki, ale oczywiście z pełnym malowaniem, WYSIWYG, obowiązkiem klimatu
- prawdopodobnie zmiana liczenia punktacji generalskiej - wielkie punkty, ale o tym więcej w regulaminie.

Szykujcie się :D

Herudaio:
To jest temat informacyjny, przypominam

..:Solmyr:..:
W temacie obok regulamin challengera w Opolu :p

Więcur:
Chciałbym zaprosić wszystkich graczy z Krakowa jak i z poza na turniej organizowany przez Berserkera 27.10.207r. Wstęp 5 zł.

Turniej odbędzie się w formacie 550 punktów w tym minimum 151 punktów na bohaterów, maszynki, sztandary, konnice i jednostki powyżej 15 punktów. Gramy na zasadach Ligi Ogólnopolskiej http://battles.webpark.pl/regulamin_ligi_lotr.pdf.

Obowiązują uściślenia sędziowskie http://members.lycos.co.uk/berserker/news.html
Zasady przyjmujemy identyczne jak na : http://members.lycos.co.uk/berserker/news.html
Odbędą się 4 bitwy, każda z nich będzie trwała 1.40h
Wybory 2007

1.Bitwa.
Strefa wystawienia wynosi 14 cm. PO dochodzi do władzy. Czy życie ludzkie jest warte więcej niż pieniądze? Przed bitwą rzucamy kością k6 wyższy wynik, wybiera czy chce być po Stronie PO czy po stronie obywateli. Celem gracza PO jest przeprowadzenie pieniędzy do skarbca ludzi PO, który znajduje się na krawędzi gracza dowodzącego obywatelami. Gracz dowodzący obywatelami ma na celu odzyskanie pieniędzy co w konsekwencji równa się oddaniu ich szpitalom. Za wykonanie scenariusza gracz otrzymuje 300 pkt. Jeśli strona PO nie wyprowadzi pieniędzy a strona obywateli ich nie odzyska, to żaden z graczy nie wypełnił scenariusza.

2.Bitwa.
PiS u władzy. Inwigilacja. Totalitaryzm. Brak Szacunku dla ludzi. Sobiepaństwo. Koteria. Układ. Rzucamy kością k6, wyższy wynik wybiera czy chce stać po stronie PiS-u czy po stronie opozycji. Gracz dowodzący armią PiS-u otrzymuje 3 agentów CBA – 14 cm ruchu. 5 siły, 1 atak, 5 walki, 1 potęgi, 2 żywotności, zero woli, nie zdają testów męstwa, 1 losu, 6 obrony oraz łuk z siłą 2 Celem ich jest zabicie dowodzącego opozycją za którego zabicie przez agentów gracz dowodzący PiS- em otrzymuje 300 pkt. Gracz dowodzą opozycją ma na celu zabicie agentów – za każdego z nich po 100 pkt.

3.Bitwa.
LID walczy o władze. Strefa wystawienia wynosi 14 cm. Na polu bitwy znajdują się 3 punkty, tzw. Kwach, Miler, Oleksy. Celem obu stron jest kontrolowanie tych punktów pod koniec bitwy. Gratis od SLD – za kontrolowanie Oleksego bania, za kontrolowanie Kwacha choroba filipińska gratis. Już serio to za kontrolowanie każdego z tych punktów dostaje się po 100 pkt.

4.Bitwa.
PSL (zsl). PSL chce przegrać ( równocześnie wygrywając) - nie wie z kim stanie do walki. Każda ze stron wybiera sobie z wyżej podanych przeciwników cel scenariusza.

Pozdrawiam i z góry przepraszam jakby było za ostro, ale nie mogłem się powstrzymać.  
Konrad Więcur Więcek.

P.S Będę grał na tym turnieju jako sędzia grający, ale nie biorę nagrody.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej