trawa

Autor Wątek: "1602" Neila Gaimana  (Przeczytany 36436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 27, 2003, 09:51:33 pm »
jest od wczoraj. przynajmniej w Katowicach :P
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline wilk

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 01, 2004, 05:18:39 pm »
Cytat: "mic"
witam,
moderatorzy nie zabijajcie bo nie przejrzalem dokladnie forum.

Co sadzicie o tym komiksie?? kto czytal, prosze o opinie. Jesli ktos wie - gdzie go kupic, czy wogole wyszedl?


Rowniez witam i radze uzywac w przyszlosci opcji "Szukaj"

W Polsce komiks zostanie wydany juz niebawem, bo w sierpniu.

Offline burberry

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 04, 2004, 10:48:57 am »
Cytat: "timof"
A moim zdaniem całkiem normalna historia. W numerach 3 i 4 bardziej się wyrównała. Już tak bardzo nie zaskakuje. Za to nowość na rynku amerykańskim Wolverine - End jest świetny. Byle tylko nie trafił w ręce Mandry :wall:


 :lol:  :lol:  :lol:
Bóg Cię kocha

Offline freshmaker

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 04, 2004, 06:35:13 pm »
1602 ladnie narysowane i pokolorowane. mile dla oka. a tresc? jak dla mnie mielenie w stylu elseworldsow, ale zjadliwe. x-men z wieku XVII wygladaja prawie tak samo jak ci wspolczesni (ludzie w rajtuzach) i odstaja od reszty postaci.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline burberry

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 04, 2004, 07:06:01 pm »
Łeee, wolę Daredevila... i tak "1602" pewnie nie kupię... przejrzę w empiku (jeśli będzie, obstawiam tak za 4 - 5 miesięcy...).
Bóg Cię kocha

Offline Macias

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 04, 2004, 11:56:53 pm »
Czytalem czesc streszczen i stwierdzilem,ze to nie dla mnie i nie kupie. kupilem jendak:D i nie zaluje. w sumie nic odkrywczego,ale historia wciaga i cholernie jestem ciekaw jak sie dalej rozwinie

Offline Wronman

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 13, 2004, 12:52:47 pm »
Moim zdaniem komiks bardzo dobry...
Jestem cholernie pozytywnie zaskoczony. Spodziewalem sie czegos w stylu Zagłady Gotham, gdzie przeniesienie postaci i ogolny klimat nie podszedl mi zupelnie. Rysunki bardzo dobre, historia wciagajaca, postacie przeniesione nadzwyczaj udanie.  Z niecierpliwoscia oczekuje na kolejny tom.

Offline [robak]

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 13, 2004, 02:43:05 pm »
Zgadzam sie z poprzednikiem. Tez bardzo mile zaskoczony bylem/jestem. Naprawde bardzo, bardzo ciekawy komiks. A tak dobrze i szcezgolowo narysowanych obrazkow dawno nie widzialem, tzn. rzadko sie to w zasadzie zdarza. Ladny komiks, ladny. Bardzo fajnie przeniesione postacie, Magneto - Wielki Inkwizytor etc. Fabula wciagajaca i ciekawym rowniez jest odkrywanie, ktora postac jest kim. Ja spider-mana dosc pozno szczailem :P

Offline spence

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 14, 2004, 08:26:38 am »
Ja tam przeczytałem wszystkie streszczenia (z ciekawości) i wydało mi się to tak beznadziejne, że nawet nie kupiłem i pewno nie kupię.  
A myślałem że będzie fajne :cry:
Ale już we wrześniu Gra w ciebie(Sandman) Gaimana   :)
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 16, 2004, 12:47:12 pm »
Cytat: "spence"
Ja tam przeczytałem wszystkie streszczenia (z ciekawości) i wydało mi się to tak beznadziejne, że nawet nie kupiłem i pewno nie kupię.  
A myślałem że będzie fajne :cry:
 


A może warto, miast sugerować się opiniami innych osób, wyrobić sobie własną :roll:
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline [robak]

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 16, 2004, 02:56:55 pm »
Dretwiak ma racje. Najpierw przeczyta, dopiero wtedy bedziesz wiedzial czy zle, czy dobre. Ja kupilem i sie >>nie<< zawiodlem. Swietny, naprawde swietny komiks. Z niecierpliwoscia czekam na drugi tom.

Offline wilk

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 16, 2004, 04:07:41 pm »
Jak dla mnie jest takie sobie. Po Gaimanie oczekiwalem jednak czegos lepszego. Wyglada to na razie jakby wszyscy nawzajem "podstawiali sobie nogi". Ciekawe jak to scenarzysta rozegra. Generalnie przeczytalem to bez emocji.

Podobnie rysunki. Ni grzeja ni ziebia. Za to swietny jest McKowen. Okladki do zeszytow pierwsza klasa. Czy ktos wie cos wiecej o tej osobie? Ilustrowal jakies komiksy taka technika?

Anonymous

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 16, 2004, 06:12:44 pm »
Cytat: "wilk"
Jak dla mnie jest takie sobie. Po Gaimanie oczekiwalem jednak czegos lepszego. Wyglada to na razie jakby wszyscy nawzajem "podstawiali sobie nogi". Ciekawe jak to scenarzysta rozegra. Generalnie przeczytalem to bez emocji.

Podobnie rysunki. Ni grzeja ni ziebia. Za to swietny jest McKowen. Okladki do zeszytow pierwsza klasa. Czy ktos wie cos wiecej o tej osobie? Ilustrowal jakies komiksy taka technika?


faktycznie okladki to jedyny pozytyw tego wydawnictwa
plus dla egmontu ze je wsunal balem sie ze pusci najgorsza z okaldek i od tego jeszcze reszte pominie a tutaj taki kiks
ten pan niestety z tego co wiem komiksow zadnych nie zmajstrowal poki co
w kazdym razie nic o tym nie wiem a szukalem dosc intensywnie...

Offline lone_wolf_in_run

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 17, 2004, 10:26:21 am »
1602 to w dużej mierze tylko wariacja na temat postaci Marvela w czasach elżbeitańskich  :), fabuła jest tu wyraźnie na drugim miejscu, a szkoda...Troche niepotrzebne jest też komplikowanie wątków - ja osobiście wywaliłbym mutantów...Mam nadzieję, że w drugiej części wsyzstko zostanie zgrabnie rozwiązane, ciekawe czy ujrzymy Fantastyczną Czwórkę...Bardzo podobały mi się nastrojowe rysunki Kuberta, choć może trochę za abrdzo kojarzą się z "Originem" 8) , ładne są tez kolory...To historia  raczej wyłacznie dla fanów Marvela (ja się do nich akurat zaliczam), ltoś niekumaty mógłby się nieźle zamotać i znudzić...

N.N.

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 17, 2004, 11:37:47 am »
Cytat: "lone_wolf_in_run"
ciekawe czy ujrzymy Fantastyczną Czwórkę... .


Pytasz o to, czy

SPOILER:
Doom wypuści ich z lochu już w drugim tomie, czy o to, czy w ogóle ich wypuści?

 

anything