Autor Wątek: BitsPudło.com - START!:-)  (Przeczytany 83938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2007, 08:54:50 pm »
Cytat: "Tomash"
A teraz szczerze - które z pudeł do tych armii są najfajniejsze, mają najwięcej ciekawych, chodliwych i wszechstronnych bitsów?


Avengerzy, Guardiani, Serpenty może, lower turret shurikannonów nie ma na Falconach ani Vyperach, więc to jest całkiem dobry pomysł. Z Tau Krysie, FW i może Stealthy bo też mają kilka ciekawych rzeczy.

EDIT: Od ostatniej edycji Tau pożądanym towarem są jeszcze SMSy.

Offline Idaan

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2007, 09:24:21 pm »
Nogi od Avengerów - jedyna rzecz powstrzymująca mnie przed zbudowaniem z jednego pudełka 10-osobowego 12 figurek. Oprócz tego oczywiście ciężkie bronie itp itd.
A z nie-Eldarów pocięci Cadianie, do małego projektu w odległej przyszłości.
I magnesy, magnesy, magnesy.

Offline Michaelius

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2007, 11:37:40 am »
Z eldarow chyba najlepiej rozbierac battalion boksa.

Masz tam najbardziej chodliwe czesci- czyli kilka wyprasek z bronmi ciezkimi, czesci do czolgu, avengerow , pare osob pewnie tez skusiloby sie na platforme bez broni albo sama obsluge, plus wypraski z guardianami moznaby sprzedac albo pociete albo w calosci jakby ktos chcial powiekszac standardowa 10 dostepna w nowym pudle.

Przypuszczam, ze czesci do konwersji farseerow na latajacych na motorze tez by sie przydaly.

Edit: tak wogle to czy moglibyscie sie zastanowic nad innym sposobem szeregowania . Zamiast dawac wedlug pudelek jakie rozebraliscie to kategoriami np:
eldarzy - korpusy
eldarzy- glowy
eldarzy - bron ciezka
itd (nogi, rece i bron reczna, plecaki, pojazdy- kadlub, pojazdy-piloci).
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Hem'Ahn

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2007, 01:20:12 pm »
Taka drobna uwaga co do zdjec... szare czesci na szarym tle sa co najmniej przecietnym pomyslem. Zrobcie je na bialym tle, zeby dokladnie bylo widac czesc.
Michałku
PKGB Sztab

Offline Bere

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2007, 02:20:19 pm »
Cytat: "Idaan"
Nogi od Avengerów - jedyna rzecz powstrzymująca mnie przed zbudowaniem z jednego pudełka 10-osobowego 12 figurek.


Za to (o ile pamiętam) FW mają w boksie nóg za dużo, także korpusy kopytnych mogą nie najgorzej schodzić.

Offline suzin07

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2007, 04:27:29 pm »
Witam
zlozylem juz zamowienie i tragedia

na poczatku nie dalo sie wyslac bo jakis blad wyskakiwal a jak juz mi przeszlo dalej to suma jaka mam zaplacic to 6 zl za wplate na konto ;/ a za zamowienie 0zl cos jest nie tak moj numer zamowienia to 22

Prosze o szybka odpowiedz

Offline Zly

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2007, 04:41:29 pm »
Cytat: "suzin07"
Witam
zlozylem juz zamowienie i tragedia

na poczatku nie dalo sie wyslac bo jakis blad wyskakiwal a jak juz mi przeszlo dalej to suma jaka mam zaplacic to 6 zl za wplate na konto ;/ a za zamowienie 0zl cos jest nie tak moj numer zamowienia to 22

Prosze o szybka odpowiedz[/quote

Widzę widzę:-).Coś się z silnikiem robi. Już męczę Tomasha o interwencję. Na przyszlość kontaktuj się najpierw meilowo - dostaje powiadomienia że mam nowe maile i to najszybsza droga.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2007, 08:34:17 pm »
Wybaczcie błędy, albo silnik, albo serwer nie zawsze domagają. Poluję na bugi, jak tylko jakiegoś znajdę, wybiję bezlitośnie :)

Dzięki za wskazówki co do kupienia następnego pudła, w ciągu tygodnia-dwóch zapewne rozszerzymy naszą bitsową ofertę (na razie w wyniku intensywnego inwestowania musimy odzyskać jakąś płynność finansową na dalsze inwestycje :D )

Dziś odebraliśmy blaszki stalowe od wykonawcy, więc rozsyłanie zamówień je zawierających powinno się zacząć jutro lub świeżo po weekendzie. Po weekendzie także dostaniemy pierwszą (sporą) partię magnesów neodymowych. W weekend dodamy do oferty bitsy z nowego, plastikowego, battlowego (ale mającego mnóstwo pasujących do Space Orków części) pudła Black Orców (będziemy je mieli jako pierwszy sklep z bitsami na świecie!) oraz podstawki autorstwa Marcina Zahorowicza  A plany odnośnie rozszerzania oferty mamy bardzo, bardzo duże. Nie będę ich zdradzał, coby nie zapeszyć :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2007, 11:13:37 pm »
Dżizas...
Dwie i pół godziny bug-huntu.

Najpierw zlokalizowałem - wreszcie - błąd w logach. (pauza) Potem udało mi się go odtworzyć na środowisku rozwojowym (to takie cuś na własnym kompie, na czym się sprawdza aplikację przed wrzuceniem na serwer). Potem odkryłem przebieg błędu.
A potem szukanie przyczyny. Znaleziona przyczyna pośrednia. Szukanie bezpośredniej - bezowocne.

Półtorej godziny szukania.

JEDNA.
Jedna linijka kodu, która wszystko rozwalała. Która powodowała, że sklep z każdym kolejnym zamówieniem by się częściej wysypywał.
Jedna linijka kodu, która się w nim pojawiła właściwie bez sensu - jak potrzebowałem do jakichś testów czy mocno-rozwojowego stadium jednego z modułów.
Jedna linijka kodu, którą wystarczyło wykomentować i wszystko teraz działa doskonale.

Żegnaj, suko.

W skrócie: teraz powinno już grać wszystko :)

EDIT: W logach był jeszcze jeden błąd. Trochę gorszy, bo stochastyczny - w tych samych warunkach czasem się trafiał, a czasem nie. Ale prostszy do usunięcia. Gdyby coś się znowu kaszaniło, dajcie znać.

Dzięki za cierpliwość i zrozumienie. Jesteście świetnymi testerami :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline kamilekkam

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 19, 2007, 10:47:42 am »
dalej czekam na dire avengerow, a tu ni widu nie slychu o nich :D. Mam nadzieje, ze jednak wezmiecie pod uwage prosby wielu ludzi ktorzy tak porzadaja czesci od avengerow, a juz tym bardziej ich dolnych konczyn  :evil:
ttp://wh40kwarsaw.mojeforum.net/ - Polska strona fanow wh40k w Warszawie

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2007, 11:27:16 am »
Rozszerzenie oferty o bitsy eldarskie to kwestia tygodnia-dwóch, cierpliwości
:)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Ulthran

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2007, 11:54:28 am »
Bardzo fajnie, bardzo, czekam z niecierpliwością :)

Offline Viw

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 19, 2007, 08:55:00 pm »
gracze Witch Hunters pewnie ucieszyli by się znajdując na stronce rozłożony na części Immolator Sprue ;) .

Offline michal000123

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 19, 2007, 09:03:32 pm »
Przychylam się do próśb Michaeliusa i Hem'Ahn'a, którzy prosili o
Cytat: "Michaelius"

Edit: tak wogle to czy moglibyscie sie zastanowic nad innym sposobem szeregowania . Zamiast dawac wedlug pudelek jakie rozebraliscie to kategoriami np:
eldarzy - korpusy
eldarzy- glowy
eldarzy - bron ciezka
itd (nogi, rece i bron reczna, plecaki, pojazdy- kadlub, pojazdy-piloci).


Cytat: "Hem'Ahn"

Taka drobna uwaga co do zdjec... szare czesci na szarym tle sa co najmniej przecietnym pomyslem. Zrobcie je na bialym tle, zeby dokladnie bylo widac czesc.


Podpisuję się pod nimi wszystkimi "ręcoma"  :D

Gratuluję odwagi i pomysłu, chłopaki  ;)

Z niecierpliwością czekam na rozszerzenie oferty bitsy orków  :)
Tak właściwie, to gdzie ta "firma" ma siedzibę, tzn. skąd wysyłacie paczki???

Pozdrawiam,
michal000123
Faith without deeds is worthless."

"Life is a prison,
death is relase."

Offline Zly

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 19, 2007, 09:07:17 pm »
Cytat: "michal000123"


Z niecierpliwością czekam na rozszerzenie oferty bitsy orków  :)
Tak właściwie, to gdzie ta "firma" ma siedzibę, tzn. skąd wysyłacie paczki???

Pozdrawiam,
michal000123


Siedziba firmy jest u mnie w mieszkaniu w Wawie:D. I tutaj też jest główny magazyn;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.