trawa

Autor Wątek: BitsPudło.com - START!:-)  (Przeczytany 84309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2007, 09:28:47 pm »
Ziom, nie "firma", a firma. Jesteśmy absolutnie na legalu - na razie pod szyldem spółki mojej matki. Ale płacimy podatki i rozliczamy się z fiskusem. Nie traktuj nas jak allegrowych prywaciarzy z szarej strefy ;)

Co do reszty - właście Ci Zły napisał. "Biuro" jest u mnie, "magazyn" u Złego :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Zly

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 20, 2007, 01:54:53 am »
Zapraszam do szperania po stronie...

I...

Kilka minut temu do naszej oferty dodaliśmy :

magnesy neodymowe w kilku kształtach i wielkościach - bez dolnego limitu ilości zamawianych sztuk!!!

oraz calutkie pocięte na bitsy, pachnące jeszcze odlewniczymi formami pudło najnowszych plastikowych BLACK ORKÓW.


I jesteśmy w chwili obecnej jedynym sklepem na świecie, który ma w ofercie te bitsy

Zapraszam serdecznie :)  :)  :)

a...

Dla spieszących obejrzeć nowe - linki na skróty:
Magnesy Neodymowe
Black Orcs Bits
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline draco119

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 20, 2007, 12:12:34 pm »
Jeżeli chodzi o Tau to uważam że oprócz wszelakich Crisisów i FW warto zainwestować w Sky Raya - posiada wszystkie części znajdujące się w hammerheadzie (w tym tak bardzo pożądane SMSy :) )   plus  bardzo ładna wieża (która bardzo by mi się przydała) i mnóstwo  seekerów.

Pozdrawiam!

Offline Idaan

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 20, 2007, 05:17:04 pm »
Ta strona przynajmniej IMHO jest nieintuicyjna - nie wiem w ogóle jakie są koszty przesyłki. Mógłby mi je ktoś podać?

Offline koix

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 20, 2007, 05:38:37 pm »
Odbiór w warszawie - 0 zł
Przedplata - 6 zł
Pobanie - 12 zł
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline the best of IG

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2007, 06:44:17 pm »
Uh - 12  :? ? Trochę dużo  :? ...
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2007, 07:32:13 pm »
Cytat: "the best of IG"
Uh - 12  :? ? Trochę dużo  :? ...

Formalnie na poczcie pobranie kosztuje 4zł więcej niż wysyłka bez pobrania (tj. z przedpłatą na konto). Co z tymi nadmiarowymi dwiema złotówkami? Tutaj masz drobne uzasadnienie:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=57476#57476
;)

PS. Idaan, niestety nie jestem projektantem stron (tylko programistą) i niby jakieś tam pojęcie o usability serwisów mam, ale nie jest to zbyt mocna wiedza. Gdybyś mógł mi napisać na PMkę co jest (prócz kosztów wysyłki) na stronie nieintuicyjne, byłbym zobowiązany :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline the best of IG

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 20, 2007, 08:46:52 pm »
Cytuj

Już wiem, dlaczego mamy koszt 12zł za pobranie (a nie 9-10, jak sugeruje Jankiel): chcielibyśmy bardzo, ale to bardzo zniechęcić do korzystania z tej formy płatności Razz Ilość papierkowej roboty, jaka się wiąże z każdym zamówieniem (zwłaszcza pomnożona przez kilka zamówień) jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Że nie wspomnę zamrożenia kasy do chwili, kiedy Poczta Polska szanownie przeleje nam kasę zapłaconą listonoszowi.

No dobra - jest to jakieś sensowne tłumaczenie, choć taka "taktyka" mi trochę nie w smak , bo z różniastych powodów ( matura, alergia, lenistwo i masa innych  ;) ) muszę dużo siedzieć w domu i płacenie przy odbiorze jest dla mnie najwygodniejsze  :? ( wszystkie dotychczasowe zamowienia tek robiłem ).
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2007, 10:39:33 pm »
Konto w Inteligo lub mBank => nie byłem w banku od dobrego roku (ostatnio tylko jak robiłem przelew zagraniczny) ;)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Eman

  • Gość
BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2007, 09:17:00 am »
Heyka !!!
Cytat: "Tomash"
Konto w Inteligo lub mBank => nie byłem w banku od dobrego roku (ostatnio tylko jak robiłem przelew zagraniczny) ;)

Praktycznie kazdy bank obecnie daje mozliwosc obslugi konta przez internet. Czesc ma nawet przelewy za free ;) IMHO 100% wygody  8)
Cze !!!

Offline Zly

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 21, 2007, 05:57:39 pm »
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
Cytat: "Tomash"
Konto w Inteligo lub mBank => nie byłem w banku od dobrego roku (ostatnio tylko jak robiłem przelew zagraniczny) ;)

Praktycznie kazdy bank obecnie daje mozliwosc obslugi konta przez internet. Czesc ma nawet przelewy za free ;) IMHO 100% wygody  8)
Cze !!!


I to dla obu stron;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 22, 2007, 11:59:04 am »
Pospieszyliśmy się trochę z podawaniem firmowego numeru rachunku - jeszcze nie zostało zarejestrowane w bazie międzybankowej (podobno powinno zostać do końca tygodnia zarejestrowane) i tym samym przelewy na nie po prostu nie dochodzą do skutku. Dziś Zły wyśle do wszystkich klientów korygującego maila z namiarami na tymczasowy numer rachunku.
Przepraszamy za zamieszanie.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Zly

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 23, 2007, 10:24:40 pm »
Kolejna porcja nowości w BitsPudle!!!:-)

Tym razem są to:

- Space Marines Assault Squad
- Space Marines Rhino, Razorback, Predator
- Space Marines Scouts with Sniper Rifles


Zapraszam serdecznie:-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline michal000123

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 24, 2007, 03:42:21 pm »
Proponuję dodać do strony coś w rodzaju Newsów, tzn. na pierwszej stronie umieszczane byłyby i informacje w stylu np.

Cytat: "Tomash"

Pospieszyliśmy się trochę z podawaniem firmowego numeru rachunku - jeszcze nie zostało zarejestrowane w bazie międzybankowej (podobno powinno zostać do końca tygodnia zarejestrowane) i tym samym przelewy na nie po prostu nie dochodzą do skutku. Dziś Zły wyśle do wszystkich klientów korygującego maila z namiarami na tymczasowy numer rachunku.
Przepraszamy za zamieszanie.


 :D

Albo
Cytat: "Zly"

Kolejna porcja nowości w BitsPudle!!!Smile

Tym razem są to:

- Space Marines Assault Squad
- Space Marines Rhino, Razorback, Predator
- Space Marines Scouts with Sniper Rifles

Zapraszam serdecznie:-)


Taka tylko tam mała propozycja...  :p

I sorry za tą "firmę"...  :)

Pozdrawiam,
michal000123
Faith without deeds is worthless."

"Life is a prison,
death is relase."

Offline Tomash

BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2007, 09:34:07 pm »
Dziś zrobiliśmy małe zakupy ("małe" oznacza trzycyfrową kwotę) i prócz uzupełnienia zapasów do sklepu trafi trochę nowości. Na pewno wiele osób piszących w tym temacie będzie zadowolonych. W tym miejscu się zamykam, bo ustaliliśmy, że Zły napisze oficjalne ogłoszenie ;)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

 

anything