Autor Wątek: "Great Teacher Onizuka"  (Przeczytany 59742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 21, 2008, 07:51:24 am »
Przeczytałem wczoraj 20 tomik GTO.
Długo nie mogłem się do niego zabrać. W końcu jednak "zmęczyłem".

Jak dla mnie ta seria mogła sie już skończyć kilka tomików temu.
Teraz jest już strasznie męcząca. Autor co widać męczy się w wymyślaniu coraz to bardziej nieprawdopodobnych historii.
Zmęczyłem się już tą serią.

Poza tym super hiro (do tej pory), który w tym tomiku co chwilę zlewa się w spodnie ze starchu, coś tu chyba nie tak...
Wyjątkowy spadek formy autora i ciągnięcie na siłę...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 21, 2008, 09:44:14 am »
Przeczytałem wczoraj 20 tomik GTO.
Długo nie mogłem się do niego zabrać. W końcu jednak "zmęczyłem".

Jak dla mnie ta seria mogła sie już skończyć kilka tomików temu.
Teraz jest już strasznie męcząca. Autor co widać męczy się w wymyślaniu coraz to bardziej nieprawdopodobnych historii.
Zmęczyłem się już tą serią.

Poza tym super hiro (do tej pory), który w tym tomiku co chwilę zlewa się w spodnie ze starchu, coś tu chyba nie tak...
Wyjątkowy spadek formy autora i ciągnięcie na siłę...

Widac autor mniej wiecej w tym momencie sie zorientowal i skonczyl serie na 25 tomie.
Tez zauwazylem spadek formy przy ktoryms z albumow, ale dla mnie Onizuka zawsze pozostanie niesamowicie zabawnym komiksem.W niektorych momentach mozna naprawde pasc ze smiechu.
W kwestii "funny" GTO jest dobre, jak Uzumaki w kwestii "scary"
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2008, 01:50:17 pm wysłana przez Spider_Jerusalem »

Offline rollin

Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 29, 2009, 04:14:11 pm »
ja jestem nowym fanem GTO. obejżałem dopiero anime i zainteresowała mnie manga. zamówiłem sobie już 3 tomy 1,3,4 i mam pytanie. gdzie mogę kupić 2 tom GTO?

Offline graves

Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 29, 2009, 05:00:38 pm »
ja jestem nowym fanem GTO. obejżałem dopiero anime i zainteresowała mnie manga. zamówiłem sobie już 3 tomy 1,3,4 i mam pytanie. gdzie mogę kupić 2 tom GTO?
Może tutaj jeszcze jest.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline rollin

Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 29, 2009, 07:35:04 pm »
kurde nie ma. ale dzieki za stronke, moze wkoncu beda. a co sie stalo, ze nigdzie nie ma tego tomu?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 11, 2009, 09:28:54 pm »
Sa dwie mozliwosci:
albo tajny spisek Mosadu majacy na celu odciecie terrorystow z Hamasu od tajnych technik wywiadowczyw jakie byly opisane w tym tomie...


albo ludzie wykupili.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 23, 2009, 12:37:02 pm »
Tak to już jest z różnymi seriami w Polsce (Sandman, Kaznodzieja, Akira), że kończą się jedne tomy, podczas gdy innych wciąż jest w bród...
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:54:41 am »
Sukcesywnie oddawałem się lekturze kilku tomów "GTO" i nadszedł w końcu ten moment - przeczytałem właśnie 25., ostatni, tom.
I chociaż zawsze będę uważał "GTO" za serię bardzo dobrą, ta bombastyczno-histeryczna kulminacja zniesmaczyła mnie. Trochę szkoda.

I to chyba jedyny przypadek, kiedy czytając komiks, musiałem raz na pewien czas sięgać po lupę. :)

Offline graves

Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:44:04 pm »
Wziąłem 2 ostatnie GTO na urlop - "tak jakby pogoda mnie zmusiła do tego", jakoś nie mogłem się za nie zabrać wcześniej. Przeczytałem i najbardziej zniezmaczyła to mnie "zapchaj dziura" ostatniego tomu. Poza tym było nawet ok. Kulminacja była tak samo bombastyczno - histeryczna jak ostatnie 10 tomów. Generalnie seria niezła, ale o jakieś 15 tomów za długo ciągnięta.  :neutral:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Great Teacher Onizuka"
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 29, 2010, 07:49:45 pm »
Kulminacja była tak samo bombastyczno - histeryczna jak ostatnie 10 tomów.
Hmm, chyba czytaliśmy inne ostatnie 10 tomów. :) Przecież tej całej akcji z
Spoiler: pokaż
podpaleniami, rozpaczą z powodu stanu Onizuki i moralizowaniem
- do tego, co bardzo istotne, nie przełamywanej przez wiele stron komiksu typowym dla "GTO" humorem - nie da się porównać z niczym, co było wcześniej.

 

anything