Autor Wątek: Nowy Gracz - Orki  (Przeczytany 1744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokół

Nowy Gracz - Orki
« dnia: Sierpień 10, 2010, 01:24:19 pm »
Witam
Jestem początkującym graczem który zaczyna grę w WH40K , postanowiłem kupić orków gdyż jestem bardzo do nich przyzwyczajony Posiadam : 1x War Boss , 5x Nobz , 20x Boyz i 3x Deffkoptas :) Potrzebuję pomocy co do mojej armii np. Jakieś taktyki lub pomoc po prostu w orkach . Na razie to czytam Polskie Zasady gry oraz kodeks Orków .

Offline metalfan

Odp: Nowy Gracz - Orki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2010, 01:26:35 pm »
Witam!


To jak już przeczytasz zasady, zagrasz chociaż raz, przejrzysz temat o Orkach na forum (tym lub innym) i będziesz mieć konkretne pytania, to zadaj je w odpowiednim temacie.


Pozdrawiam
SW / GK / BA

Offline Miły

Odp: Nowy Gracz - Orki
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2010, 03:38:36 pm »
Witaj,
To dobrze ze czytasz zasady bo to podstawa :). Postaraj sie znalesc w swojej okolicy kogos kto gra i po testuj sobie gre, nawet jak czesc armi bedziesz proxowal (zastepowal czym kolwiek). Jak juz poczujesz  schematyke gry i poznasz troche mozliwosci jednostek wtedy dopiero proponuje kolejne konktetne zakupy. Oczywiscie mozna Tobie dac gotowa rozpiska abys mogl kupowac sklejac i grac, ale Orki maja natyle super kodeks ze mozna armie zlozyc na wiele sposobow. Wtedy jak juz bedziesz mial zarys/koncept armi to pomozemy Tobie (w odpowiednim dziale) z detalami ;-)
Pozdrawiam i powodzenia w swiecie 40tki
M

 

anything