trawa

Autor Wątek: A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)  (Przeczytany 74720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2007, 10:12:38 am »
Cytat: "sebmor"
Kolejne. pytanko...
Posłyszaem że ma sie ukazać gra RPG z WH 40K to prawda czy tylko plotki?? I jeśli prawda to kiedy (mniej więcej) wyjdzie po polsku.


Po pierwsze nie wiadomo czy będzie to RPG, widamo że będzie to  MMO z 40-stki; po drugie nie wcześniej niz 2010r. bawi się z tym THQ.

Offline Iron Jaro

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2007, 10:22:04 am »
Sembor mial na mysli normalnego papierowego RPGa.
I masz racje Semborze. Taki RPG jest przygotowywany. Narazie jedynie wiadomo ze zostanie wydany w 3 podrecznikach. Dla ludzi-z cala otoczka fabularna, Dla marinsow i ostatni dla mistrza gry.

Kwestja kiedy to sie stanie jest wciaz otwarta.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Inquisitor_Matematicus

  • Gość
A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2007, 01:00:08 pm »
Cytat: "Iron Jaro"
Sembor mial na mysli normalnego papierowego RPGa.
I masz racje Semborze. Taki RPG jest przygotowywany. Narazie jedynie wiadomo ze zostanie wydany w 3 podrecznikach. Dla ludzi-z cala otoczka fabularna, Dla marinsow i ostatni dla mistrza gry.

Kwestja kiedy to sie stanie jest wciaz otwarta.


Jakoś skojarzyłem jego wypowiedź z informacja o MMO, a jeżeli chodzi o okładkę WH 40k to będzie wyglądać ona najprawdopodobniej tak

Offline LuinThorondor

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2007, 01:06:53 pm »

Offline Idaan

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2007, 09:48:58 pm »
Cytuj
I masz racje Semborze. Taki RPG jest przygotowywany. Narazie jedynie wiadomo ze zostanie wydany w 3 podrecznikach. Dla ludzi-z cala otoczka fabularna, Dla marinsow i ostatni dla mistrza gry.
Z tego co wiem, to nie:
najpierw: 1 niezależny system, z własnym podręcznikiem gracza i MG - Dark Heresy, o Inkwizytorskich obstawach
1,5 roku potem: 2 niezależny system, z własnym podręcznikiem gracza i MG - Rogue Trader, o Rogue Traderach i ich Xeno odpowiednikach
1,5 roku potem: 3 niezależny system z własnym podręcznikiem gracza i MG - Deathwatch Killteam o dzielnych i męskich marynatach zabijających Xeno ścierwo

Przy czym proszę zauważyć głupotę wydawców z BL ;) - systemy mają być coraz bardziej zaawansowane i ambitne, a tymczasem cofają się w rozwoju: od pierwszego a la Call of Cthulhu, koncentrującego się na śledztwach i pracy umysłowej, przez freelancing w stylu T7S aż do bezmyślnej sieczki jak w pierwszych D&D. :roll:

Offline Mistrz wałków :)

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2007, 08:12:41 pm »
Mam pytanie czy spadajacy kurczak moze po wyladowaniu strzelic z h.flamera?? Pojazdy z deap strike sa traktowane jako ruszone na 12 cali. Lecz kurczak jest wolkerem (inaczej sie to z pewnoscia pisze  :oops: ).
Kamil. (miszczu)

Offline krokus

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 31, 2007, 07:15:58 pm »
Zbieram CSM i mam pytanie:
Jezeli zbieram np. world eatersow, to co sprawia ze oni beda wlasnie nimi: kolorystyka, emblematy? Czy to jest tylko fluff i moge obojetnie jak ich pomalowac?

Offline koix

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2007, 07:48:39 pm »
Zależy jakie jednostki chcesz wystawić. Marinsami z markiem khorna, czyli World Eaters są berserkerzy khorna. Pomalować możesz ich w misie i sersduszka, i tak nimi będą.
entides de guerres mentides de morts
als llibres d´historia i als televisors
mentides de llengües, banderes i noms
mentiren al poble mentiren al món!

Offline sebmor

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2007, 10:27:40 pm »
Witam
Jak zwykle mam pytanko  :D
Orientuje sie ktoś może jak stoją prace nad nowym kodeksem od Orków? Ponieważ słyszałem że ma sie pokazać cus nowego a tu ni widu ni słychu. Tak więc:
1.Kiedy pojawi sie nowy kodeks zielonoskórych.
2.Jakie jest prawdopodobieństwo że ukaże sie po Polsku

Z góry dzieki za odpowiedz :!:  ;)

Offline Lukinho

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 01, 2007, 02:35:18 am »
Cytat: "sebmor"
Witam
Jak zwykle mam pytanko  :D
Orientuje sie ktoś może jak stoją prace nad nowym kodeksem od Orków? Ponieważ słyszałem że ma sie pokazać cus nowego a tu ni widu ni słychu. Tak więc:
1.Kiedy pojawi sie nowy kodeks zielonoskórych.
2.Jakie jest prawdopodobieństwo że ukaże sie po Polsku

Z góry dzieki za odpowiedz :!:  ;)


Ad 1. No już jakiś czas temu była o nim mowa... Bedzie po Chaosie ale ręki sobie nie daje odciąć  :D

Ad 2. Ostatnio wszystkie nowe codexy wychodzą w naszym języku wiec z tym pewnie nie będzie inaczej  :)
au 22/1/1
Chaos 1/1/0
Flesh Tearers 4/0/0

Wygrana/remis/porażka

Offline Błotnik

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 01, 2007, 07:36:51 am »
Para pytań odnośnie orków:

1. Co daje umiejętność Pidoka z lity Feral Orks? Nigdzie nie mogę tego znaleść.

2. Jeśli chodzi o wymiary squigothów, to jest to wymiar w górę, wzdłuż czy wszerz?


Z góry dziękuję za odpowiedź.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Doom

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:16:38 am »
Cytat: "koix"
Zależy jakie jednostki chcesz wystawić. Marinsami z markiem khorna, czyli World Eaters są berserkerzy khorna. Pomalować możesz ich w misie i sersduszka, i tak nimi będą.

Raczej się mylisz, Legion caosu identyfikuje w pierwszej kolejności jego malowanie i symbole na pancerzach, w dalszej kolejności mogą to być "specyficzne" modele pancerzy i uzbrojenia występujące tylko w danym legionie np z tego co wiem to co gw sprzedae jako berków to szeregowe WE właśnie
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Mistrz wałków :)

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:27:43 pm »
Czy ktoś zna odpowiedz na postawione przezemnie pytanie?? (7 postów wyzej!)
Kamil. (miszczu)

Offline Wołek

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 01, 2007, 12:41:58 pm »
Mistrz Wałków sentinel po deep striku nie może strzelić z heavy flamera  ;)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline krokus

A może coś dla początkujących? Topic do tego typu pytań (2)
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:23:42 am »
przyblizy mi ktos poszczegolne legiony CSM (bez IW, czyli 7). Tzn. W czym sa dobzi, jakie maja plusy, minusy. Ale nie trzeba, az tak dokladnie jak w temacie: old weteranow dla nowicjuszy.
ok, z gory thx