trawa

Autor Wątek: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)  (Przeczytany 803451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 07, 2007, 11:15:05 am »
Cytat: "kingquest"
DMZ vol. 1 TP i vol. 2 TP [ następny wielki komiks Vertigo]


Czytałam pierwszy trejd. DMZ byłoby o wiele lepszą serią gdyby w głównej roli została obsadzona Zee. To jest problem Wooda, że nie potrafi on wykreować interesującej męskiej postaci. Wszyscy jego bohaterowie są tacy sami mimozowaci.

Offline Glowonuk

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 07, 2007, 03:32:58 pm »
Jezu, Luizo.

Powiedz mi, dlaczego Ty patrzysz na wszystko przez te smutne gender-okulary?

Offline JAPONfan

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 07, 2007, 06:01:38 pm »
Cytat: "Glowonuk"
Jezu, Luizo.

Powiedz mi, dlaczego Ty patrzysz na wszystko przez te smutne gender-okulary?
bo faceci to ogolnie sa albo mydłkowaci jak Maserak albo sa tak mydłkowaci ze maja rece we krwi zey pokazac jacy mdli nie są. A kobieta powie jedno stanowcze "nie" i juz facetowi oczy łzami zachodza i kolana miekkna.

Ale wracajac do tematu. Kupilem sobie w Dublinie nad Liffey w sklepie z komiksami 50 centymtrowa laleczke z "Corpse Bride".

Offline Dembol_

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 07, 2007, 10:34:21 pm »
Cytat: "JAPONfan"
A kobieta powie jedno stanowcze "nie" i juz facetowi oczy łzami zachodza i kolana miekkna.

Znasz jakichś ciapowatych facetów. Prawdziwemu facetowi kobieta nie potrafi powiedzieć "nie". :>

W temacie:
Nareszcie mam całosć Transmetropolitan. Wyrąbane w kosmos. Wątek 'główny' trochę słabszy niż pojedyncze przygody Pająka, ale i tak to jedna z lepszych rzeczy jakie ostatnio czytałem.
"Freakwave" Milligana - opisywali to jako "Mad Max" na deskach surfingowych. Po pobieżnym przeglądnięciu wygląda na fajne. Run "X-Force" Milligana i Allreda (świetny). Czekam na "X-Statix" tychże. "Superman vs Madman" Allreda.
"Batman: Death in the Family" - kupione za grosze pierwsze wydanie śmierdzące "starością" :)
Końcówka "Robocopa" Franka Millera.
X-Factor V3 premiere HC P. Davida
Poza tym jakieś uzupełnianki braków w zeszytówkach i pierdoły w rodzaju Mutant Chronicles (bo mam sentyment do Doom Troopera).

Offline chlopak-z-M

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 08, 2007, 07:45:22 pm »
Co prawda nie kupiłem, ale widziałem w Bukareszcie Tin Tiny po rumuńsku. Twarda oprawa, lux wydanie, ale cena... ok. 60 zł za album.
bierz co chcesz i płać za to"

Offline Ziemniakento

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 09, 2007, 09:24:19 am »
Czy może ktoś mi podać adresy sklepów komiksowych w Monachium?
Z góry dziękuje.

Offline Frigmo

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 09, 2007, 09:25:50 am »
Mały update:

Poszukuję następujących pozycji:

1) Feralny Major
2) Powrót Mrocznego Rycerza
3) Eden tom 2
4) Sen Potwora Bilala
5) Slaine - Zabójca demonów oba tomy

Offline KoZZ

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 09, 2007, 12:50:19 pm »
Z tego co wiem największy sklep w Monachium z komiksami to Comic Company.

adres: Fraunhoferstr. 21

Jeszcze w nim nie byłem, ale w weekend nadrobię zaległości :)

Ale jak ktoś zna inny sklep to proszę napisać.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline yurek1

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 11, 2007, 10:12:15 am »
zapraszam na aukcje ---> http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=188026
Feralny Major, Slaine, Pixy, Lobo i inne.  8)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline kingquest

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 11, 2007, 01:00:11 pm »
I ja zapraszam !
Jest trochę rzeczy, nie tylko komiksowych.
Ot takie letnie porządki.

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3525426

Offline freshmaker

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 11, 2007, 03:57:35 pm »
szukam jakiegoś sklepu w którym można by dostać slaine: books of invasions vol 1 i vol 2. widziałem na amazonie.co.uk ale przesyłka jest koszmarnie droga.
pomozecie?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Blink

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 11, 2007, 05:37:51 pm »
Witam,

Mam do sprzedania kolekcje polskich Spider-Manow wydanych przez TM-Semic we wczesniejszych latach. Oto spis numerow:

1990 - 1,2,3,5,6
1991 - 2,4,6,10,11
1992 - 1,2,3,7,9,11,12
1993 - 1,2,3,4,6,7,10,11,12
1994 - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
1995 - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
1996 - 1,4,5,7,8,9,10,11,12
1997 - 1,2,3,5,6,7,9,10,11
1998 - 1,7

Oprocz tego mam jeszcze kilka komiksow X-Men, ktore moglbym dorzucic. Niestety nie pamietam dokladnych numerow.

Na stale mieszkam za granica, jednak bede w Polsce pod koniec sierpnia i chcialbym sprzedac te wszystkie komiksy jako calosc. Cena oczywiscie do uzgodnienia. Po wszelakie szczegoly zapraszam na GG - 7756716 lub mail - ichiblink@yahoo.com

Offline anakin

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 13, 2007, 11:02:53 am »
Witam.

Przymierzam się do pierwszych zakupów zza oceanu, stąd tez prosiłbym o pomoc wszystkich, którzy mają już praktykę.

Interesują mnie głównie archiwalia (tzn pozycje nie-najnowsze), mogą być uzywane. Głównie TPB, plus w zeszytach to, co nie wyszło w Trejdach.

Znam dwie witrynki: www.milehighcomics.com oraz www.mycomicshop.com.

Moje pytania to:
- jak wyglądają koszty przesyłki (czytałem że z jednej strony powyżej 100S jest darmowa, z drugiej za każdego trejda doliczają 1,5 S - jak to jest ostatecznie?)
- czy do zakupów wystarczy mi dowolna wypukła karta kredytowa?
- czy znacie jakieś lepsze sklepy
- czy przypadkiem nie jest tak, że zamówienie tych pozycji w polsce będzie kosztowac tyle samo? (niektóre zeszyty które sprawdzałem maja cenę 1-1,5 S, więc raczej nie zakładam kupowania po cenie okładkowej)
- czy jak wyliczę koszt zamówienia (ew. przesyłki) w dolarach to tyle w przeliczeniu na złote mi ściągnie z karty czy musze liczyć się z jakimiś dodatkowymi opłatami
- jak wygląda kwestia odprawy celnej i czy mam jakoś specjalnie się przygotować (poprosić i jakiś napis na paczce czy zaznaczenie w deklaracji czegoś zamiast czegoś)
- czy powinienem wziąć pod uwagę jakąś inną istotną informację, o której nie wiem, więc nie zadałem odpowiedniego pytania? :-)


Jeśli powtórzyłem pytania to przepraszam, szukałem na forum, ale bez wyszukiwarki nic nie znalazłem, a przynajmniej w postach z ostatniego pół roku, co sugerowałoby pewną aktualność informacji.

Offline Ziemniakento

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 14, 2007, 02:35:17 pm »
Byłem dzisiaj w sklepie komiksowym w Monachium. Bardzo przyzwoicie:2 półeczki i 10 kartonów komiksów po angielsku. Sporo figurek (między innymi postacie z Kaznodzieji, Spawna). Kupiłem sobie póki co zbiorek kartunów( Clowes, Trondheim, Gaiman, Spielgeman), ale chyba na tym nie poprzestanę.

Offline Dembol_

Odp: Giełda 2 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 14, 2007, 06:19:47 pm »
Cytat: "anakin"

- jak wyglądają koszty przesyłki (czytałem że z jednej strony powyżej 100S jest darmowa, z drugiej za każdego trejda doliczają 1,5 S - jak to jest ostatecznie?)
W Milehigh do TPB doliczają 1,5$ (do HC chyba 2) i od 100$ (nie licząc tych dodatkowych kosztów za TPB) jest darmowa przesyłka. Na MyComicShop nie ma takich bajerów z tego co widziałem i przesyłka jest darmowa przy zamówieniach pow. 100$.
Cytuj
- czy do zakupów wystarczy mi dowolna wypukła karta kredytowa?
Tak, obsługują najpopularniejsze rodzaje kart (Visa, Mastercard i chyba American Express).
Cytuj
- czy znacie jakieś lepsze sklepy
Witek, Rafał z tym, że oni są najlepsi jeśli chodzi o rzeczy w miarę nowe. Staroci można poszukać na e-bay'u, ale rzadko jeden sprzedawca ma wszystko co potrzeba i można popłynąć na kosztach przesyłki jak się czegoś nie doczyta.
Cytuj
- czy jak wyliczę koszt zamówienia (ew. przesyłki) w dolarach to tyle w przeliczeniu na złote mi ściągnie z karty czy musze liczyć się z jakimiś dodatkowymi opłatami
Mi nic nie pobierało.
Cytuj
- jak wygląda kwestia odprawy celnej i czy mam jakoś specjalnie się przygotować (poprosić i jakiś napis na paczce czy zaznaczenie w deklaracji czegoś zamiast czegoś)
Nie trzeba nic robić. Dotychczas nie miałem problemów.

 

anything