Autor Wątek: Pytanie i prośba o pomoc (pliki Liber Fanatica do WHRP)  (Przeczytany 3063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elm

Pytanie i prośba o pomoc (pliki Liber Fanatica do WHRP)
« dnia: Maj 06, 2008, 11:56:25 am »
Próbowałem skorzystać z Waszego forum i skopiować kompresowanee rar-em 2 pliki Liber Fanatica w języku polskim znajdujące się tu
http://mark6.nscenter.pl/download.php?view.6
Niestety udało mi się to tylko z pierwszym plikiem. Przy rozpakowaniu drugiego pojawiał się komunikat o błędzie.
Czy Moderator (lub uczestnik niniejszego forum) mógłby mi pomóc w tej sprawie?
szystko co prawdziwe i realne,
jest tak naprawdę dziwne

lord Byron

Offline Adam Waśkiewicz

Odp: Pytanie i prośba o pomoc (pliki Liber Fanatica do WHRP)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2008, 05:30:43 pm »
 Obawiam się, że niestety nie będę w stanie pomóc, ale inicjatywa jak najbardziej godna pochwały. Seria Liber Fanatica to chyba jedne z najlepszych fanowskich dodatków, jakie ukazały się do Warhammera, ich przekład umożliwi także polskim graczom wykorzystanie zawartych w nich materiałów.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Borejko

Odp: Pytanie i prośba o pomoc (pliki Liber Fanatica do WHRP)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2008, 07:19:19 am »
Spróbuj ewentualnie ściągnąć z tego linku, a jak nie to napiszdo Autora tłumaczenia. Zapewne pomoże.
P.O.G.R.O.M. czyli 3 w 1 Polemika alkoholika, gry fabularne i obóchem mietsza w jednym miejscu

Offline Elm

Odp: Pytanie i prośba o pomoc (pliki Liber Fanatica do WHRP)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2008, 09:45:12 am »
Już sobie poradziłem. Zrobiłem to tak - z pliku tekstowego wyciągnąłem adres strony źródłowej. Stamtąd ściągnąłem brakujące mi (bo uszkodzone pliki znajdujące się na Waszym forum). Od razu piszę - dwa ostatnie to anglojęzyczna i czarno-biała karta postaci do 2ed Warhammera w postaci plików formatu .jpeg. Dzięki za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 04:29:32 pm wysłana przez Elm »
szystko co prawdziwe i realne,
jest tak naprawdę dziwne

lord Byron