Autor Wątek: Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008  (Przeczytany 50828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jerzyn

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:59:57 pm »
run of dwurak i +1atak
ja bym dal jeszcze +1hit i masz rzeznika :p
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Shakin' Dudi

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 01, 2007, 11:40:39 pm »
chyba nie miał tam tej masterowej runy...jestem tego wręcz pewien...
)

Offline Tocz

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 03, 2007, 06:53:33 pm »
Fakt nie mam tej runy - przewaliłem cie - ale nie aż tak bardzo bo ani razu nie użyłem tego rune of cleaving ata runa kosztuje tyle samo co master rune of dwurak
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline sAddamiec

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 03, 2007, 07:37:58 pm »
Cytat: "Regulamin"

W ramach ligi gramy bitwy w dwóch możliwych formatach: 1400 pts limited i 2300 pts limited. Rozpiski na obydwa formaty należy zgłosić na kgbmoria@o2.pl w formacie rst lub html. Oprócz tego przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, ksywkę (o ile ktoś ma), klub i miasto.

Podobnie jak rozpiski wszystkie wyniki zgłaszamy na kgbmoria@o2.pl. Nadsyłając wyniki bitew należy podać: imiona i nazwiska graczy, format (1400 lub 2300), wynik w małych punktach, datę rozgrywki.

Wiem ze regulamin jest troche przydlugi, ale niestety tym razem tyle trzeba bylo tyle wlasnie miejsca, zeby to wszystko jakos mozliwie krotko ogarnac. Dlatego poswieccie te 5 minut i sie zapoznajcie z regulaminem. Chodzi mi glownie o Wasze zgloszenia rozpisek i wynikow. Napisalem wyraznie jak trzeba to robic i tak prosze to robic. Nie probujcie mi ulatwiac i czegos przeliczac, nie zapominajcie o dacie bitwy, itd. Poki co jestem lagodny i przyjmuje wszystko co przyslecie, albo prosze o poprawke. Ale do czasu :evil: Oczywiscie czesc zgloszen jest w pelni poprawnych i dziekuje tym osobom za harcerska postawe :D
Na wszystkie poprawne zgloszenia odpisuje mailem z potwierdzeniem przyjęcia (najdalej w ciągu kilku dni).
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Kondi

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 03, 2007, 07:56:28 pm »
w Takim razie kto gra we wtorek ^^ (na 2300) : :badgrin:

Offline RoMaN Lord of the Druchii

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 03, 2007, 08:10:44 pm »
jutro gram pierwsza bitwę (testową) WE na 1400 i jak tylko bede miał czas to czekam na wyzwania.
img]http://i49.photobucket.com/albums/f259/romanczuk/focus.jpg[/img]
Focus Studio's Gallery

Offline Supeł

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:27:13 pm »
A ja chce w końcu odpowiedzi - czy legalne jest co robi kilku graczy czyli - grają różnymi armiami na te 2 możliwe formaty - czy będziew się to liczyło, jako gra jedną armia (którą?)?  Jęśli tak to która armia bedzie wysłana jako wynik na lige ogólnopolską?

Offline sAddamiec

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:23:22 pm »
Potwierdzam, ze mozna grac dwiema roznymi armiami (oczywiscie chodzi o cos takiego: 1400 jedna armia, 2300 druga armia). Klania sie moj post powyzej - zapozanjcie sie z regulaminem, bo wiele kwestii jest tam wyjasnionych, jak chocby ta.
Ale to dobrze, ze zwrociles na to uwage, bo teraz jeszcze dopisze, zeby bylo czarno na bialym w regulaminie, ze: na lige ogolnopolska zglaszana bedzie ta armia, ktora ktos rozegral wiecej bitew.
Wiem, ze Ci sie nie podoba pomysl grania dwiema roznymi armiami, choc przyznam, ze ja nie uwazam by powodowalo to jakiekolwiek niekorzystne zjawiska. Argumenty jakie moge podac na obrone mojego stanowiska przedstawilem na forum moriowym -> tutaj
Jezli wiekszosc uwaza tak jak Ty, ze tak nie powinno byc, ze ktos gra 2 armiami to za rok mozna sie z tego pomyslu wycofac (ktokolwiek bedzie wtedy koordynatorem).
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Shakin' Dudi

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:09:41 am »
Cytat: "sAddamiec"
Potwierdzam, ze mozna grac dwiema roznymi armiami (oczywiscie chodzi o cos takiego: 1400 jedna armia, 2300 druga armia). Klania sie moj post powyzej - zapozanjcie sie z regulaminem, bo wiele kwestii jest tam wyjasnionych, jak chocby ta.
Ale to dobrze, ze zwrociles na to uwage, bo teraz jeszcze dopisze, zeby bylo czarno na bialym w regulaminie, ze: na lige ogolnopolska zglaszana bedzie ta armia, ktora ktos rozegral wiecej bitew.
Wiem, ze Ci sie nie podoba pomysl grania dwiema roznymi armiami, choc przyznam, ze ja nie uwazam by powodowalo to jakiekolwiek niekorzystne zjawiska. Argumenty jakie moge podac na obrone mojego stanowiska przedstawilem na forum moriowym -> tutaj
Jezli wiekszosc uwaza tak jak Ty, ze tak nie powinno byc, ze ktos gra 2 armiami to za rok mozna sie z tego pomyslu wycofac (ktokolwiek bedzie wtedy koordynatorem).


ja tam gram imperium na małe pkt bo najzwyczajniej juz mam po dziurki w nosie gre khemri na ten format (całą lige naszą wschodnią zeszłą+ duuzo turnieji na +-1500 ) ;) I na lige mi to rybka który wynik wyślecie :)
)

Offline Tocz

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 04, 2007, 12:57:37 pm »
CZyli jak gramy jedną armią to są większe premie ?? No bo liczą sie wyniki z formatu 1400 i 2300 czy tak ??
Cytat: Niepełnosprytny
To ja chciałbym zaproponować wam osiemnastoczęściowy zestaw kosmetyków marki "BOND". Rumuńska precyzja i niemiecki temperament. Za jedyne 3,50zł możecie posiąść te wspaniałe produkty

Offline Rakso_The_Slayer

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:06:18 pm »
Kondi czyli jak graliśmy i różnica była 1448 to jest 16:4 a nie 18:2? Bo jeszcze tego nie zgłosiłem :) Tyle, ze jak jesteś w wyzszym koszyku to może do 17 dobije ;)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ludwik

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:06:58 pm »
hej, jak by ktoś chciał to mogę jutro zagrac ligówke w krzysiu bądź  "gdziekolwiek" ... gram imperium, najchetniej zagrałbym na 1400, wieczorkiem umiszcze rozpiski na forum morii i wyśle do kordynatora ...

 ... to co jest ktoś chętny ?


... a rozpiska na 1400 będzie podobna do rozpy  :D Dudiego

pozdrawiam

Offline Rakso_The_Slayer

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:08:34 pm »
A masz tam czołg?  ;)
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Ludwik

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:13:14 pm »
... jasne ...  :lol:

Offline Rakso_The_Slayer

Liga Lokalna Polska Wschodnia 2007/2008
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 04, 2007, 01:17:28 pm »
hmm... no niech będzie... ale wolałbym na 2300 jeśli nie sprawia Ci to problemu. I pod warunkiem, że wygospodaruje jutro czs. O której mógłbyś być w Krzysiu? I do której tam mozna grać?
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

 

anything