Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.  (Przeczytany 131678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arkilon

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #1485 dnia: Lipiec 30, 2007, 11:18:43 am »
niestety nie mogę wejść na tą stronkę ale podobno widnieje tam dopisek:"YHBT"...więc...
az na wozie, raz w nawozie

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #1486 dnia: Lipiec 30, 2007, 11:29:43 am »
A tam- zawsze mielim nie wchodzić na 101szą, a nie łapię czemu miało by, tym razem, być inaczej.

A ja zaraz wracam na Hawaje, ale nie zazdrośccie mi- sprawy służbowe. :P Trza Aeonom wkopać i wygrać wkoncu tę wojnę. :) (Sup. Com.)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #1487 dnia: Lipiec 30, 2007, 11:47:29 am »
Cytat: "Szyszka
bla bla bla biszu biszu potter (nie chciało mi się całego posta kopiować :P)


 A mi idzie coraz wolniej.... tzn jestem na 400którejś, ale książka póki co jakoś mnie nie zachwyca, jest taka...schematyczna, Harry&friends rozkmnijają rozkminiają i nagle trach zupełnym przypadkiem coś się dzieje potem znowu rozkmnijają etc, etc -
Cytuj
no ale mam nadzieję, że po tym, jak dowiedzieli się o Hallowach, coś się rozkręci

Poza tym mam księgę w formie skanów - po jakimś czasie wypala oczy przez co jestem zmuszony dawkować oszczędnie (rzecz jasna była to nowa oferta w sklepie - takie kupno elektroniczne ;))

 A Harry jest frajerem, mam dość jego smutów i fochów, omg.



 Ponadto wykryłem u siebie zadziwiającą właściwość - niezależnie, o której porze idę spać, jeśli wstane ok 12, zawsze jestem wyspany. Wczoraj poszedłem spać koło 2, wstałęm wyspany, dzisiaj poszedłem w kimę o 6 rano i jestem nadzwyczajnie świeżutki, theres sth strange 'bout it (zmieniam się w Bere uh-oh)
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything