Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.  (Przeczytany 130722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« dnia: Maj 24, 2007, 03:24:51 pm »
Z przyczyn obiektywnych ;] Dread nie jest w stanie założyć nowego tematu wiec kolejny raz ten zaszczyt przypada mi.

Po staremu:
Cytat: "Dread"
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.


Limit do końca strony 99 - nie włazić na 100 :P

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2007, 03:29:37 pm »
Chwila moment, ale przecież nie mieliśmy przekraczać 100 strony, czyli nie wchodzić na 101! Trochę się pośpieszyłeś WilQ xP
/人◕ ‿‿ ◕人\

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2007, 03:31:52 pm »
nom... kasuj topic, otworz stary i daj nam dopisac zlaegla stne :P

a krova... konnichiha sie pisze a nie konnihiwa :P

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2007, 03:32:50 pm »
Cytat: "Wilk"
miejsce do początku 100 strony


Czytaj: nie włazić na 100. A poza tym powinieneś się cieszyć z nowego poletka do pasienia się ;)

Offline @

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2007, 03:37:03 pm »
Czyli @ baka? :oops:

Offline Dziex

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 24, 2007, 03:40:05 pm »
Cytat: "Norsefir"

Może na Cytadeli. Chociaż lata za bardzo się nie zgadzają.
Był tam chyba nawet modem.

Si, dawno temu byłem heroldem Mortimera i prowadziłem jego armie do walki z hultajstwem i motłochem :o

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2007, 03:42:29 pm »
Cytat: "Shino"

a krova... konnichiha sie pisze a nie konnihiwa :P


Jedno i to samo, od teraz i tak będę pisał fonetycznie bo łatwiej :P Konicziła, djuds!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2007, 03:42:36 pm »
Cytat: "Dziex"
Jestem mężczyzną, który z uszanowaniem patrzy na chleb razowy.


A ja jestem mężczyzną, który je chleb razowy :)

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 24, 2007, 03:49:13 pm »
Cytat: "Krova"
Cytat: "Shino"

a krova... konnichiha sie pisze a nie konnihiwa :P


Jedno i to samo, od teraz i tak będę pisał fonetycznie bo łatwiej :P Konicziła, djuds!
fonetycznie bedzie koniciła :P :P gorzej jak noli po prostu :P
Cytuj



Si, dawno temu byłem heroldem Mortimera i prowadziłem jego armie do walki z hultajstwem i motłochem
a masz moze koszulke jego fanklubu ? poza tym za szybko sie do tego przyznales :P

@ - tak @ baka... a wtf?

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 24, 2007, 03:58:01 pm »
Ja tam nie wiem co z tym Mortimerem, superduper nie jest, ale też nic do niego nie mam, za to historie jakie zdarza mi się  o nim słyszeć... W sumie to teraz ciężko mówić o Fanklubie, jak panuje moda 'w dupie mam Mortimera i złą C.' Właśnie to dziwne takie trochę, waśń niby stara, ale stosunkowo niedawno ludzie zaczęli zmieniać 'wyznania i przekonania'. Ale może ja po prostu nie dostrzegam całego obrazka. (czy jak to się po Polsku mówi)

Offline Dziex

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 24, 2007, 04:26:29 pm »
Cytat: "Shino"

poza tym za szybko sie do tego przyznales :P

Następnym razem poczekam, aż mi wsadzą jądra w imadło.

W ogóle o co chodzi z tym fanklubem, bo od kilkunastu miesięcy nie wchodziłem na Cytadele i widze, że jestem troche nie na czasie :o

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 24, 2007, 05:08:45 pm »
Cytat: "Beregond"
W sumie to teraz ciężko mówić o Fanklubie, jak panuje moda 'w dupie mam Mortimera i złą C.'
bo to byl sarkazm misiu :*

a ca.y problem z mortimerem jest niby maly ale dostrzegalny dopiero po glebszym zaszyciu sie w temat :D

(a forum cytki jest zupelnie osobna rzecza ;) chociaz nie wiem czemu ale mam dziwne wrazenie, ze bys tam pasowal bere ;) )


Cytuj

Następnym razem poczekam, aż mi wsadzą jądra w imadło.
proste... zasada numero uno.... nawet jak cie zxlapia za reke to mow, ze to nie twoja reka

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 24, 2007, 05:11:25 pm »
Dziex bynajmniej tu nie chodzi o wchodzenie na Cytadelę... Myślałem że jak byłeś modem to coś o tym wiesz.

Cytat: "Shino"
bo to byl sarkazm misiu :*


Nie musiał być, jako że są ludzie co trzymają jego stronę i tak właśnie się ich nazywa... Tyle że nawet ludzie wręcz kojarzeni z C zaczęli się od tego wszystkiego odsuwać... Rozumiesz chyba.

Cytat: "Shino"
chociaz nie wiem czemu ale mam dziwne wrazenie, ze bys tam pasowal bere


Ja wymiękam przy nich. ^^'

Cytat: "Shino"
a ca.y problem z mortimerem jest niby maly ale dostrzegalny dopiero po glebszym zaszyciu sie w temat


True, true, właśnie nie wiedziałem jak to w słowa ubrać.

Offline Dziex

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 24, 2007, 05:17:13 pm »
Zapewne chodzi ci o jakieś tam ekscesy Khaela i Mortiego które miały miejsce zanim w ogóle pojawiłem się na Cytadeli. Ewentualnie o ferment jaki czynili oni w środowisku bitewniaków, ale ta kwestia już w ogóle g*wo mnie obchodzi :(

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol9.
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 24, 2007, 05:19:33 pm »
ee tam takie smaczki sa pieknym folklorem :D

(tu sie lezka kreci jak sie czlowiekowi przypomni bitwa bilusia z wiatrakiem w wfb :) kto nie wie niech zaluje :D )