trawa

Autor Wątek: Nagrywanie filmu z gry  (Przeczytany 3898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slimak

Nagrywanie filmu z gry
« dnia: Styczeń 24, 2007, 09:46:34 am »
Cze ja tu nowy
 Jesli ten temat wrzucilem nie tu gdzie trzbea to sorki ale naprawde nie wiem gdzie go usmiesci.
Mam problem chcialbym nagrac film z gry, mam program Fraps ale mi nie idzie, znaczy wlacza sie i wogole wlacze gre i wszedzie gdzie szukalem pisze ze jak na gorze w rogu pojawia sie cyferki czy cos to wcisnac f9 (taki mam klawisz ustawiony ale probowalem juz dziesiaki innych) i wtedy zacznie nagrywac.
Problem jest taki ze nie ma zadnych cyferek wogole nic nie ma i chocbym nawet ustawil 10 klatek na sekunde to i tak nic nie ma zero null nic  :cry:
Nie wiem co mam zrobic fraps poprostu zachowuje sie tak jakby go wogole nie bylo,
A drugie moje pytanie jest odnosnie programu HyperCam2 ooooo ten to nagrwa pieknie nawet 100 klatek na sec ale odtwarza jeszcze szybciej mam pytane jak temu zapobiec? Ustawie nagrywanie na 50 klatek a odtwarzanie na 7 klatek to jakos idzie w miare ale ciagle za szybko i przy tym jeszcze zacina przy takiej malej ilosci klatek w odtwarzaniu a jak dam po rowno to nawet moje oczy nie maja takiej mocy obliczeniowej zeby wychwycic wszystkie klatki tak zasuwa :D:D Nie wiem jak sobie z tym poradzic  :(  
Bardzo prosze o pomoc  :cry:

Offline Girwan

Nagrywanie filmu z gry
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2007, 08:16:49 am »
dodaj jeszcze informacje:
- jaki masz system
- jaki masz sprzęt
- czy masz zainstalowane kodeki i jakie



Offline slimak

Nagrywanie filmu z gry
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2007, 11:50:14 am »
Oki odnosnie Frapsa to juz wiem ze sprzet za slaby ale hyper Cam to juz nie wiem co jest poprostu odtwarza za szybko.

Offline Predator8831

Nagrywanie filmu z gry
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2007, 09:08:51 pm »
Witam,mam problem z Hyper Cam,gdy nagrywam film nie nagrywa całego ekranu tylko taki kwadrat w lewym górnym rogu,co jest? Proszę o szybką odpowiedź