trawa

Autor Wątek: Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!  (Przeczytany 18577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jgmaster

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:25:01 am »
przemyślę to jeszcze... ale jest tak: jeden dreg kibluje następną bitwę. :)
mam 4 bohaterów. Żaden nie może zginąć, jeśli mam odkupić wampira (wampir kosztuje 120zk razem z halabardą), i zaczyna świeżutki (bez expa). Długo będzie czekał na rozwinięcie.  Nie wiadomo, czy uda mi się tyle zarobić w następnej bitwie, zwłaszcza, że muszę jeszcze utrzymać asasyna... Czyli następna bitwa będzie raczej mało ciekawa... Nie mam siły przebicia, nawet, jak spotkam początkującą bandę... A jak odkupię wampira, to wracam właściwie do stanu początkowego, podczas, gdy pozostałe bandy dokupią sobie henczmenów, przedmioty, itp...
Dregi i tak szybko awansują, więc nawet, jak zrobię bandę od nowa, prawdopodobnie dostaną po pierwszej bitwie awans...

ale jak mówiłem - zastanowię się jeszcze... :)
a bitwa była bardzo ciekawa... gdyby nie ten wampir ehh ;)

a jeszcze jedno... co będzie, jak mi po nast. bitwie  ghule się świetnie spiszą, i jakiś awansuje na bohatera ? Będę miał wtedy 6 bohaterów, i wampira już nie odkupię, prawda ? :)
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2007, 09:46:12 am »
Janku, następnym scenariuszem jest Occupy - tu się bardziej liczy taktyka niż siła, no i jeśli będziesz miał szczęście, to i postrzelasz, i może wróg Ci spłonie w budynku ;)

Co najważniejsze - w tym scenariuszu nie ma routów!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Dwalthrim

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:37:06 pm »
Cytat: "the_one"
Foto w poniedziałek


No i co Talares z tymi fotkami ?  ;)
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:53:41 pm »
Właśnie!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Ludwik

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:14:50 pm »
... tak dajcie więcej, fajnych fotek... :D

 Cieszę się, że w końcu cos poważne go u was w Wawie ruszyło... ,
mam nadzieję, że zaowocuje to jakimś turniejem, w końcu wakacje się zbliżają ... 8)
pozdrawiam

Offline the_one

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2007, 12:17:14 pm »
wstawiam wszystkie - niektóre rozmyte i niedoświetlone


















uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2007, 02:03:52 pm »
O, fajnie-fajnie. Dzięki Michał :D
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:09:34 pm »
O matko! Ja taka beztroska, a tu już czwartek!  :shock:

KTO PRZYJDZIE W SOBOTĘ?
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline snajk

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:12:43 pm »
Ja się postaram przyjść ale tym razem do kącika modelarskiego.. (jeśli takowy będzie)...

a tak poza tematem?... czy wikol starczy by przykleić drewniane elementy do podstawki?... czy lepiej jakiś taki klej do plastiku?...

Pozdrawiam...

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:18:27 pm »
Wikol, jeśli nie, DKŚowcy mają jakiś inny klej.
Dzięki Ci, za wszystkie z makietami dni...

Kącik być musi, bo jak mają być te turnieje, to trzeba stoły zastawić.

A kto z grających będzie?

Przypominam pary na sobotę, dla tych, co nie na BP:
I GRUPA
Ja - Michał "M.T."
Dominik - Łukasz

[tu już nie mogłam po punktach wyłącznie lecieć, bo nie można dwa razy pod rząd, więc różnicą jednego punkta z Łukaszem wskoczyłam do pary Michała, a Łukasz będzie musiał stawić czoła kołchozowemu koledze :)

II GRUPA
Karol - Janek [Janek nie może z Michałem, bo już walczyli w I bitwie, więc siłą rzeczy... obaj stracili jednego herosa, szanse są równe ;) ]
Michał - Nikogo Nie Znalazłam Więc Bardzo Chętnie Z Tobą Zagram Niekoniecznie Karnawałem Warband ;)

Proszę o podliczenie i podanie ratingów.
Dziękuję.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline snajk

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:23:02 pm »
A własnie.. bym zapomniał... przychodzić od 10 czy można już wcześnej?...

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 07, 2007, 10:26:41 pm »
Cytat: "snajk"
A własnie.. bym zapomniał... przychodzić od 10 czy można już wcześnej?...

Można od 9:30.
Tzn. można i od 8:30 tylko z DT żywej duszy chyba wtedy nie będzie ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Kapitan_Hak

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 07, 2007, 11:05:59 pm »
Cytuj
Ja się postaram przyjść ale tym razem do kącika modelarskiego..


Bardzo mnie cieszy Twoja inicjatywa! Jeżeli wszyscy tak chętnie i bezinteresownie podejdą do kwestii przygotowywania makiet klubowych, nie musimy się obawiać niedoborów terenów na czekających nas turniejach ;).

Parę kwestii technicznych:
  • W kartonie z naszymi terenami znajdziesz gdzieś na dnie zestaw solidnych, pilśniowych podstawek pod budynki.
  • W tym samym miejscu znajdziesz też inne przydatne duperele w rodzaju PCV o różnych grubościach, posypki, korę sosnową i takie tam.
  • W kibelkomagazynku na półkach jest dość sporo materiałów (kartonu, tektury, styropianu itp.) do użytku dla wszystkich.
  • Zapytaj warbossa DKŚu o materiały i narzędzia - powinien Ci bez szemrania wskazać dość pokaźne zasoby, z których można skorzystać. A propos klejów... ma on na składzie nijaki klej akrylowy... Przypomina wikol, choć ma bardziej galaretowatą konsystencję; nie przeprowadziłem jeszcze wszechstronnych testów, ale ze wstępnych wynika, że w miarę szybko i mocno wiąże. Możesz spróbować użyć go zamiast wikolu.
  • Mimo pewnych materiałów/narzędzi dostępnych na miejscu, proponowałbym jednak przyniesienie swoich, przynajmniej najbardziej podstawowych, sprzetów. Może niektórzy z Klubowiczów również przyniosą coś własnego i Ci użyczą.
  • Czy masz już jakiś własny pomysł? Jeżeli nie, sugerowałbym rzut okiem na stronę http://www.treasure.hunters.chechlo.com.pl/index.php?akcja=artykuly&art_nbr=15 . Dobre instrukcje, jak efektywnie i efektownie wykonać domki do mordki.
Pozdrawiam!

P.S. A może ja Cię źle zrozumiałem i pisząc o "kąciku modelarskim" miałeś na myśli konwertowanie swoich figurek ;)?

Offline Skavenblight

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:29:30 pm »
Więc jutro widzimy się w następującym gronie:

- Ja
- Michał
- Janek
- Snajk

Z czego:
- Snajk będzie robił makiety [chyba, że chcesz sobie towarzysko zagrać]
- ja i Michał możemy zagrać nasz chance encounter z kampanii, chociaż tyle dobrego dla płonącego miasta uczynimy
- ja z Jankiem mogę zagrać tylko towarzysko, bo nie będzie Karola

Cóż, historycy nie powinni mieć pretensji.

Jeśli ktoś jeszcze chce przyjść, nie widzę problemu.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline snajk

Warszawska Kampania Dębowej Tarczy - Mordheim Płonie!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:18:41 pm »
Cytat: "BOLS"
P.S. A może ja Cię źle zrozumiałem i pisząc o "kąciku modelarskim" miałeś na myśli konwertowanie swoich figurek ;)?


W sumie jednak myślałem o własnych figurkach.... :) .... jednak jeśli aż tak bardzo checie to z małą pomocą kogoś bardziej doświadczonego mogę spróbowac jakiś domek lub przeszkadzajke stworzyć..

A jeśli by wam brakowało kogoś do gry to na upartego też mogę.. ale to zobaczymy jutro... (bo ja mam figurki.. ale w częsciach)...

 

anything