trawa

Autor Wątek: Gry, na które czekacie  (Przeczytany 113241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Gry, na które czekacie
« dnia: Maj 29, 2007, 06:48:22 pm »
Moja lista:

Alan Wake
Nie wiem, czy będzie straszny. Jestem za to pewny, że będzie piekielnie klimatyczny. Wystarczy tylko spojrzeć na majaki Maksa w poprzedniej produkcji Remedy. Liczę także na dobre postacie - tym też Max się wyróżniał - oraz ciekawą fabułę. Mam nadzieję, że tego nie zwalą i nie przyjdzie nam zmierzyć się z kolejnym mrocznym i krwawym kultem.

Stranglehold
Trailery powodują u mnie szczękopad. Przepięknie zrealizowane, nierealistyczne, szpanerskie walki - yum yum! Bullet time, uniki, niszczenie otoczenia (kafelki odpadające od ścian - cudo). No i wykorzystywanie wszystkiego co jest dookoła bohatera - huśtanie na żyrandolu, przewracanie stołu i chowanie się za nim, jazda na wózkach restauracyjnych, oczywiście przy jednoczesnym ostrzale przeciwnika.

Assassin's Creed
Hitman w czasie krucjat. Drobiazgowe planowanie zbrodni wymuszone trudnymi do spełnienia warunkami - zabić cel w miejscu publicznym i nie dać się złapać. Realistyczne zachowanie tłumu pozwala wtopić się w niego, do tego wymusza bardziej realne myślenie - trzeba zachowywać się spokojnie, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Bieganie niewskazane, tak samo jak łażenie po przyulicznych murach. A propos murów - możliwość wspięcia się na każdą ścianę posiadającą choć małe występy daje gigantyczne możliwości.

Fallout 3
To chyba oczywiste ;)

Max Payne 3
Remedy nie zapowiadało, ale nie tracę nadziei ;)

Dodałbym KotOR-a 3, ale zrobili z tego jakąś kupę.

Offline Dziex

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2007, 07:01:01 pm »
Fallout 3, chociaż Bethesia pewine i tak go spaprze.

Offline Hang Man

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2007, 07:10:29 pm »
1. F3
2. Wiedźmin
3. KotoR 3
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Frey Ikari

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2007, 07:19:22 pm »
Wiedźmin
KoTOR 3
Gothic 4

Offline @

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2007, 07:20:49 pm »
1) STARCRAFT 2
2) STARCRAFT 2
3) STARCRAFT 2

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2007, 07:21:22 pm »
1.KOTOR 3 albo udostępnienie darmowe serwerów Galaxy.
2.Fallout 3
3.Medieval II:Total War KINGDOMS ;)

Offline Niuniek

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2007, 07:47:20 pm »
Gothic 3 (wyszedł, ale najpierw musze przejść G2 i mieć dobrego kompa, więc napisałem, że czekam  :lol: )

Starcraft 2 (choć nie lubię za bardzo rozgrywki w strategiach Blizzarda, ale zawsze mają fajną fabułę)

I to chyba tyle. Jka będzie coś jeszcze, to najwyżej dopiszę.

Offline Deytonus

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2007, 07:55:10 pm »
F3  :o
No i ewentualnie Silent Storm 3, Etherlords 3, Blitzkrieg (choć od 2 części gra się spsiła) 3, o ile się pojawią ;)

Offline steelie

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2007, 07:57:35 pm »
A, zapomniałem o Wiedźminie! :o

Offline Ribald

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2007, 08:24:48 pm »
Oprócz wymienionych przez kolegów kilku standardów.

Na jedną porządną strategię star-warsową na peceta.

Na cRPG w 2d  :roll:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hang Man

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2007, 08:33:21 pm »
Empire at War nie było takie złe.

Ja się przy nim dobrze bawiłem...
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ribald

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2007, 08:36:36 pm »
Ale ja oczekuję czegoś na miarę X-Winga i Tie-Fightera w klasie symulatorów :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2007, 08:53:42 pm »
1. Starcraft 2
Kocham jedynkę i BroodWar. O dwójce marzyłem od lat

2. God of War 3
Kratos rządzi. Jeden z bardziej wyrazistych bohaterów. A i gra niesamowita (znaczy pierwsze dwie części). Trójka musi być

3. Disciples 3
Część druga rozniosła w pył Herosów IV i Age of Wonders II. Dla mnie jest nawet lepsza od Herosów V (ale to moje prywatne zdanie). Trójka będzie wielka.

4. Warhammer Online
Stary Świat ma niezwykły klimat. Jeśli nic nie schrzanią, World of Warcraft umrze.

Offline Krova

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2007, 09:20:26 pm »
Halo 3, Halo 3, Halo 3.

nie mam kasy na xboxa, pewnie nawet jak go kupię nie będzie mnie stać na gry, ale uparcie wierzę w to, że Halo 3 będzie grą - arcydziełem, wyznacznikiem gatunku, wzorem do naśladowania, kamieniem milowym.



Assasins Creed - do niedawna tak, ale po obejrzeniu kilku filmików z gameplaya zacząłem mieć wątpliwości :S

Cytuj
Drobiazgowe planowanie zbrodni wymuszone trudnymi do spełnienia warunkami - zabić cel w miejscu publicznym i nie dać się złapać.

Na filmiku z gameplaya wyglądało to tak, że gość podbiegł do miejsca zbrodni, wmieszał się w tłumek mnichów, wlazł spokojnie na piedestał, zabił cel i sobie odbiegł.

Cytuj
trzeba zachowywać się spokojnie, żeby nie wzbudzać podejrzeń

No, to akurat nic nowego nie jest, pierwszy Hitman miał to samo, a poza tym tak na logikę - naprawdęstrażnicy nie zwróciliby uwagę na spokojnie idącego ubranego na biało kolesia w kapturze, z mieczem, kuszą na plecach i bez jednego palca? xD

Cytuj
możliwość wspięcia się na każdą ścianę posiadającą choć małe występy daje gigantyczne możliwości.

Oczywiście to jest super, ale momentami engine przesadzał i widać było bohatera wspinającego się z łatwością po zupełnie gładkiej ścianie.

No i na tym, co widziałem w filmikach, walka jest baardzo kiepska.




Okej, koniec dygresji, dalszy ciąg listy


Oni 2 - no mogliby drugą część dać :P

...

myślę, myślę, ale ostatnio Lineage2 zupełnie zjadł mi growe życie, więc ni mi więcej nie potrzeba (:

A, Elders Scrolls V jeszcze!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Gry, na które czekacie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2007, 10:10:54 pm »
Obejrzałem sobie film z przejścia misji z mnichami.
Ta gra jednak musi być wyśmienita :o Wolność i realizm! Trzeba się naprawdę starać podczas ucieczki, bo jak w rzeczywistości ginie się od jednego dobrze wymierzonego cięcia. Przypomnę, że w takim Hitmanie 2 jak się miało ochotę to i cała willa strażników nie była problemem dla dwóch Ballersów.