Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Gry, na które czekacie

(1/29) > >>

steelie:
Moja lista:

Alan Wake
Nie wiem, czy będzie straszny. Jestem za to pewny, że będzie piekielnie klimatyczny. Wystarczy tylko spojrzeć na majaki Maksa w poprzedniej produkcji Remedy. Liczę także na dobre postacie - tym też Max się wyróżniał - oraz ciekawą fabułę. Mam nadzieję, że tego nie zwalą i nie przyjdzie nam zmierzyć się z kolejnym mrocznym i krwawym kultem.

Stranglehold
Trailery powodują u mnie szczękopad. Przepięknie zrealizowane, nierealistyczne, szpanerskie walki - yum yum! Bullet time, uniki, niszczenie otoczenia (kafelki odpadające od ścian - cudo). No i wykorzystywanie wszystkiego co jest dookoła bohatera - huśtanie na żyrandolu, przewracanie stołu i chowanie się za nim, jazda na wózkach restauracyjnych, oczywiście przy jednoczesnym ostrzale przeciwnika.

Assassin's Creed
Hitman w czasie krucjat. Drobiazgowe planowanie zbrodni wymuszone trudnymi do spełnienia warunkami - zabić cel w miejscu publicznym i nie dać się złapać. Realistyczne zachowanie tłumu pozwala wtopić się w niego, do tego wymusza bardziej realne myślenie - trzeba zachowywać się spokojnie, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Bieganie niewskazane, tak samo jak łażenie po przyulicznych murach. A propos murów - możliwość wspięcia się na każdą ścianę posiadającą choć małe występy daje gigantyczne możliwości.

Fallout 3
To chyba oczywiste ;)

Max Payne 3
Remedy nie zapowiadało, ale nie tracę nadziei ;)

Dodałbym KotOR-a 3, ale zrobili z tego jakąś kupę.

Dziex:
Fallout 3, chociaż Bethesia pewine i tak go spaprze.

Hang Man:
1. F3
2. Wiedźmin
3. KotoR 3

Frey Ikari:
Wiedźmin
KoTOR 3
Gothic 4

@:
1) STARCRAFT 2
2) STARCRAFT 2
3) STARCRAFT 2

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej